Event Zimná udalosť 2022

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
foe_winter_logo_22.png

Drahé kráľovné a králi, pripravte sa vymaľovať mesto na bielo! Zimná udalosť je hneď za rohom!

allage_winter_cocoa_large.png


Naša nová zadávateľka úloh Ami potrebuje vašu pomoc s rozsvietením Mistletownu na sviatočnú sezónu. Pomôžte jej s výzdobou, vypočujte si jej príbehy a bavte sa pri rozbaľovaní darčekov a vyhrávaní čarovných cien! Stretnete sa aj s Izabelou, minuloročnou zadávateľkou úloh!

Zimná udalosť sa začína 1. decembra a potrvá až do 2. januára 2023!​

Opäť budete mať príležitosť rozbalovať úžasné darčeky, ktoré obsahujú rôzne zaujímavé odmeny. Darčeky môžete otvárať za 10 hviezd. Tie môžete získavať za plnenie úloh Zimnej udalosti, za vaše každodenné prihlásenie sa do hry, či z incidentov, ktoré sa môžu objaviť v okolí vášho mesta. Okrem toho vždy, keď otvoríte nejaký darček, dostanete zápalku, vďaka ktorej sa posuniete bližšie k získaniu Veľkej ceny! Pomocou zápalky môžete rozsvietiť sviečky vo vnútri 1, 2 alebo 3 mestských domoch. Po rozsvietení sviečok vo všetkých 20 domoch sa rozsvieti stromček a Veľká cena je vaša!

WIN22MainWindow.jpg


Svoje odmeny si môžete vyzdvihnúť zo Zimných cien. Ale žiaden strach, všetky nevyzdvihnuté ceny budú udelené automaticky po skončení udalosti. V tejto udalosti máte tiež možnosť znova odomknúť druhú sériu cien (Prémiové Zimné ceny - Event Pass), ktorá bude zahŕňať našu úplne novú špeciálnu budovu: Luskáčikovu strážnicu.

WIN22Pass.jpg


Každý deň sa medzi darčekmi bude ukrývať aj Denná cena. Ak budete mať to šťastie, že ju získate alebo nájdete „zamiešanie“, získate aj elfa do dielne elfov. Zakaždým, keď získate elfa, budete mať možnosť vybrať si jeden z dvoch darčekov, ktorý pridáte do bonusovej darčekovej kôpky, ktorú si potom môžete odomknúť (zakúpiť) za diamanty. Ak by ste si náhodou nevedeli vybrať, môžete zaplatiť diamanty za pridanie oboch darčekov alebo dokonca zmeniť dostupné možnosti darčekov, z ktorých si môžete vyberať!

WIN22Elf.jpg


To nie je všetko! Návrat hlási aj obľúbený Zimný kalendár obsahujúci dvierka, ktoré môžete každý deň otvárať. Za každými dvierkami je pre vás nachystaná nejaká odmena. Odomknite všetky dvierka v kalendári, aby ste získali bonusové ceny!

Na otváranie dvierok budete potrebovať kľúče. Každý deň môžete nájsť pri rozbalovaní darčekov jeden kľúč. Nové dvierka sa budú dať otvoriť každý deň, takže sa nezabudnite vrátiť naspäť, aby ste pre ne našli kľúč! Ak sa vám v ten istý deň podarí nájsť aj druhý kľúč, dostanete namiesto neho 1 časť Hlavného kľúča. Po nazbieraní 5 častí Hlavného kľúča vytvoríte Hlavný kľúč, ktorý môžete použiť na otvorenie zmeškaných dvierok. Otváranie darčekov nie je jediný spôsob ako získať časti Hlavného kľúča, môžete ich získať aj za dokončenie Denných výziev alebo nákupom za diamanty.

Poznámka: Ak získate Dvojitú odmenu pred nájdením Denného kľúča, získate Denný kľúč a časť Hlavného kľúča, spolu s 10 hviezdami!


reward_icon_winter_daily_key.png
reward_icon_winter_master_key.png
reward_icon_winter_master_key_parts.png


A nezabudnime na najdôležitejšiu časť zimy: Sneh! Po získaní alebo minutí hviezd začne vo vašom meste padať sneh a na chvíľu sa všetko zakryje peknou bielou prikrývkou.

Screenshot_1237.png


A teraz už bez ďalších okolkov, prichádza moment, na ktorý ste čakali! Tohtoročnou hlavnou cenou bude lahodne vyzerajúca Čokoládovňa, ktorá osladí život vo vašom meste počas celého roka! Jedná sa o budovu s 11 úrovňami a dvomi možnosťami konečného vylepšenia na jej poslednej úrovni:

Tedova čokoládovňa 4x6Sladkosti Ketebo 4x6
W_SS_MultiAge_WIN22_A_11_b.png
W_SS_MultiAge_WIN22_A_11_bb.png
Bonus: Spokojnosť, 16-28% útok pre útočnú armádu, 5-8% obrana pre útočnú armádu, 2 body výskumu, 22 náhodných tovarov, 1 úlomok Luskáčikovej strážnice
Bonus, ak je motivovaná: 2 body výskumu, 10 náhodných tovarov, 2 dodatočné úlomky Luskáčikovej strážnice
Bonus: Spokojnosť, 4-7% útok pre útočnú armádu, 21-34% obrana pre útočnú armádu, 10 bodov výskumu, 6 náhodných tovarov, 1 úlomok Luskáčikovej strážnice
Bonus, ak je motivovaná: 4 body výskumu, 4 náhodné tovary, 2 dodatočné úlomky Luskáčikovej strážnice

Luskáčikova strážnica je ďalšia nová odmena, ktorú sme si pre vás pripravili!

Luskáčikova strážnica 2x2
W_SS_MultiAge_WIN22_B_1.png
Bonus: 1 bod výskumu, 3-5% útok pre útočnú armádu, 5-7% obrana pre útočnú armádu
Bonus, ak je motivovaná: 2 body výskumu, 2 úlomky Súpravy hromadnej svojpomoci

Žiadna udalosť nie je kompletná bez nových portrétov, ktoré si môžete užiť!

Willy​
Padmini​
Luskáčik​
Snehuliak​
Mikuláš​
All_Player_Avatars_winter22_180x180px_2-WONKA.png
All_Player_Avatars_winter22_180x180px_feedback.png
All_Player_Avatars_winter22_180x180px_4-NUTCRACKER.png
All_Player_Avatars_winter22_180x180px_5-SNOWMAN.png
All_Player_Avatars_winter22_180x180px_3-SANTA.png
Séria úlohSéria úlohPrémiové Zimné cenyPrémiové Zimné cenyOdmena z kalendára

Ako vždy, vaša spätná väzba je pre nás dôležitá, môžete nám ju zanechať tuto: Diskusia: Zimná udalosť 2022

Prajeme vám príjemnú zábavu a krásne sviatky!

S pozdravom Váš,
Forge of Empires Tím
 
Hore