• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Zmiznutie relikvie pri prechode na dalsiu obtiaznost

  • Zakladateľ témy DeletedUser5785
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5785

Hosť
Ahojte,
Vcera, po vyrieseni poslednej zrazky, sa mi rozsvietila ikonka, ze je niekde ukryta relikvia. Vybrala som si odmenu z truhlice a hned sa objavuje okno, ci chcem pokracovat v dalsej obtiaznosti. Vzdy som to odmietala, aby som najprv pohladala relikvie a az potom som pokracovala. No vcera som klikla vedla a potvrdila som pokracovanie v dalsej obtiaznosti. No a spominana relikvia sa uz v novej obtiaznosti nenachadzala a nemohla som si ju vyzdvihnut...
Je to chyba v hre, alebo je to umyselne?
Hram vo svete cirgard na androide.
 

DeletedUser5364

Hosť
Ahoj,ona sa ti v novej neukaze,,ostane v predoslej urovni..skus kuknut tam ci ta nečaka :)
 

DeletedUser5364

Hosť
Ano da sa to ale neviem ci relikvia tam bude ,toto sa mi este nestalo ale da sa prezerat predchadzajuce urovne :)
Držím palce a potom napíš aby sme boli múdrejší :)
 

DeletedUser5785

Hosť
Poznatok 1- na androide sa nedaju prezerat predchadzajuce obtiaznosti...
Poznatok 2- neislo to ani na pocitaci...
 

DeletedUser5785

Hosť
Skusala som dva prehliadace, ale jedine, co mi tam svieti su zelene fajocky, ze uroven je dokoncena a prekliknut sa medzi nimi neda.
foe.jpg
 

DeletedUser5683

Hosť
Viete to niekto overiť, či to ešte stále ide? Sissy lu by to veľmi pomohlo a určite čaká na relevantnú odpoveď.
 

DeletedUser5785

Hosť
Keby to aj nešlo, skúsim pozrieť, či tam nebude čakať v ďalšej cechovej expedícii :) (to len zo zvedavosti)
Ďakujem všetkým za pomoc!
 

DeletedUser

Hosť
Keby to aj nešlo, skúsim pozrieť, či tam nebude čakať v ďalšej cechovej expedícii :) (to len zo zvedavosti)
Ďakujem všetkým za pomoc!
To isto nie relikvie tam zostanú do konca expedície keď sa skončí ideš od nuly. Takže tak ale nezúfaj isto ich bude ešte veľa a budeš si dávať pozor na to aby sa to už neostávalo a môžem potvrdiť že niektoré relikvie niesu nič moc takže kľud :)

Varovanie:
Je zakázané používať kdekoľvek na fóre alebo v konverzácii vulgarizmy, urážky alebo provokácie proti inému užívateľovi. Čiastočne vyhviezdičkované (či inak upravené vulgarizmy), budú brané ako keby boli napísané v plnom znení.
(Jooguda, 1.3.2017)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
Ňooo nejde to už ,treba si dávať pozor na to,vždy pred posledným stanoviskom,radšej kukni či ti nesvieti relikvia,,inak prepadne v prospech štátu :D
 

DeletedUser1834

Hosť
... leda tak vo sne alebo v horuckovom stave.
Relikvia po dokonceni stupna obtiaznosti ak sa nevyberie (neklikne na nu) vstupom do dalsej obtiaznosti neni mozne sa vratit na predchadzajucu uroven a vyzdvihnut ju.

poznamka
RE:
niektoré relikvie niesu nič moc takže kľud (mirko196)


Omyl, kazda potesi a ziadna neni bez hodnoty.
Vybratim aj tej najfadnejsej stupa % sanca ziskat hodnotnejsiu z pohladu toho ktoreho navstevnika expedicie cechovej


Varovanie: Príspevok upravený (Je zakázané používať kdekoľvek na fóre alebo v konverzácii vulgarizmy, urážky alebo provokácie proti inému užívateľovi.) 19.3.2017, Jooguda
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore