Nedávny obsah od Marion Ulfriková

  1. Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2020

    ja 0 bodov tento event :( ziskala som 1x veltrh, kolotoc nepadol ani nahodou takze rovnaky scenar bude urcite aj so sachovnicou... a teda nedari sa ani na A ani na D svete :/
  2. Diskusia Diskusia k narodeninovej súťaži

    :D:D:D:D:D:D:D:D
  3. Súťaž Narodeninová výzva 3

    Ahoj, odpovede sú: D1, E2, A4, F5, B3, C6 Odmenu v prípade výhry prosím pripísať v prospech sveta Dinegu :) ďakujem
  4. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Dobre vedieť, je to dosť otravné, vždy im musim písať ze čítam tak nech su ticho :D:D
  5. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    ak citam v spravach spatne a niekto napise novu spravu tak mi to automaticky hodi na najnovsiu spravu a tym padom je niekedy nerealne precitat starsie spravy. (Ide o mobilnu verziu hry, na PC to nemam vyskusane ako sa to chova tam) ďakujem
  6. Súťaž Narodeninová výzva 2

    Ahoj, zostáva mi jedine Karneval :) alebo Carnival event ak sa náhodou na mňa usmeje štastie výhru prosím pripísať na svet Dinegu. ďakujem :)
  7. Súťaž Narodeninová výzva 1

    Ahoj, A9, B3, C4 v prípade výhry poprosím svet Dinegu :) ďakujem
  8. Diskusia Diskusia: Jarná udalosť 2020

    Aj mna to trosku dost sklamalo :(
  9. Diskusia Diskusia: Jarná udalosť 2020

    Prosím číslo pri mojom avatarovi v ligovej tabuľke znaci koľko rybnikov som preskakala? :)
  10. Súťaž Marcová lotéria

    2638
  11. Súťaž Februárové truhlicobranie

    4 Dinegu :) dakujem
  12. Vyjednávanie

    Začiatky sú ťažké ale časom sa do toho dostanete :) chce to len trpezlivosť... Ja som nadávala keď úlohy chceli stále mince a ja nie a nie tolko zarobiť teraz by som mohla lopatou prehadzovat.... Takze myslite na to, ze na úvod je vsetko tazke, nespravodlivé, zdlhave ale ak sa trosku...
  13. Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2020

    Aká je naj taktika na tento event? Šetriť lopty a vyhadzat nakoniec naraz? Ci radsej minat priebezne?
  14. Súťaž Snehová vločka

    jeeeej veľmi potešilo :)
  15. Súťaž Zimná výzva 3

    1.-Zimná veža - úr. 12, 2.-Perníková chalúpka, 3.-Zimná zvonkohra, 4.-Sánkar, 5.-Snežná guľa, 6.-Santova dieľňa, 7.-Cukrárenská výroba, 8.-Malebná chata.
Hore