Nedávny obsah od maximax

  1. Preposlané Opakujúce sa úlohy a ich zjednodušené ovládanie.

    Navrhujem, aby opakované úlohy boli číslované, prípadne aj s možnosťou voľby pomocou ich čísla. (Aby nebolo treba sledovať nahlúply a úplne zbytočný pokec.) Ak by to bolo nemožné, (čomu neverím), tak aspoň aby bolo ukončené úlohy bolo vždy na tom istom mieste tak, aby nebolo treba posúvať myš...
  2. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Popis: Zrušiteľné, priebežné úlohy, v medzidobovom období, ktorých je momentálne 14 sa dajú využívať nezávisle od poradia. Dajú sa preklikať. Ale dostať sa po ukončení (napr.) úlohy "Porazte 40 jednotiek" k jej opakovaniu je klikanie 14 x na rôzne miesto a trvá to pridlho. Obzvlášť to vyniká...
  3. Súťaž Marcová lotéria

    2500
  4. Súťaž Februárové truhlicobranie

    5 Dinegu
  5. Diskusia Diskusia: Vylepšenie bojov Cech proti Cechu

    Ja neviem, prečo sa nuvažuje, aby akýkoľvek oslobodený sektor bolo možné obsadiť zvonka vylodením. Zabránilo by sa tak zablokovaniu veľkej časti mapy jedným cechom, čo pokladám naozaj za nefér (však skorpik:). Hra má byť vyvážená a limitovaná tak, aby žiaden cech nezískal absolútnu dominanciu a...
  6. Diskusia: Virtuálna Budúcnosť - 1. časť

    v podstate súhlasíms juri01... Mám jeden problém s novou dobou: hrou, prešiel som do novej mapy, už som v druhom sektore ale neotvorila sa mi veža virtuálnej budúcnosti. V histórii sa nedá pozrieť, na mape sa dá vojsť ale hlási, že predchádzajúci turnaj skončí za minútu, ale to je stále takisto...
  7. denné úlohy

    díky
  8. denné úlohy

    Tam je len rozhovor.... v troch možnostiach, ale herná podpora? Ja som myslel že ty si herná podpora :)
  9. denné úlohy

    A to je kde?
  10. denné úlohy

    V Arvahale - napriek tomu, že som prešiel celú mapu bezozbytku, nehlási mi úlohu: "Získaj Prepletené plutvy" ako splnenú!!!!
  11. bojisko progresívnej doby

    ty mi prpomínaš "mazánka".... ku všetkému sa hlási, všetko musí komentovať, a všetko vie lepšie. Vtierka. No, mazánkovia sú väčšinou aj šprti, a majú hodne vedomostí. Ostáva "tajomstvom", že prečo nie sú práve najobľúbenejší.... Tým chcem povedať len toľko, že keby si písal len vtedy, keď máš čo...
  12. bojisko progresívnej doby

    Noooo, evidentne právo na písanie blbostí máš len ty..... Niežeby sa občas nenašla perla :) Zdá sa, že si skočil rovno do novej doby so všetkými jednotkami. Ja nie, a zjavne ani ostatní. A majú pravdu. Zmätky na zmätky. Mne robí to, že keď pohnem na posledné vysvietené pole, vysvieti mi ešte...
  13. bojisko progresívnej doby

    :) - žartuješ :)..... je to ten známy rozpor, človek by to mal najradšej rýchlo za sebou, ale zase poraziť dvoch kopijníkov 20x za sebou je otrava. A na tom novom bojisku to aj trvá pridlho..... mne na bojiskách chýba funkcia preskočiť ťah, alebo dokonca kolo..... ale to je zas o inom...
  14. bojisko progresívnej doby

    nooo, jeden si zvykne, a vzhľadom k novším zbraniam to bude postupne jednoduchšie.... prídu nové éery a napr. moderný tank, či helikoptéra by mali mať viac priestoru.....
  15. Chyby v texte a prekladoch

    Prosím, je to nejaký problém urobiť názov mesta tak, aby bolo najskôr meno hráča a až potom že to je jeho mesto? Veď hore sa zobrazí Vlastníkom mesto je hráč...., ale ktorý? Malo by byť, napr: maximax, vlastník mesta * A ešte, po slovensky je medaily a nie medaile, všetku a nie všetkú...
Hore