Diskusia Diskusia: Vypnutie CvC a nové Cechové nájazdy

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
guild-raids-logo3.png


Priestor pre diskusiu o Vypnutí CvC a nových Cechových nájazdoch

Tešíme sa na všetky vaše komentáre a spätnú väzbu!

 

Rhando

Aktívny člen
Som zvedavý, aký bonus dostane Hvezdáreň namiesto Rezervnej podpory cechu, keďže tá po vypnutí CvC bude total useless.

Inak kto by chcel vedieť o nových Guild Raids viac, tu je zopár linkov:




https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/new-feature-guild-raids.16423/post-163522

https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/new-feature-guild-raids.16423/post-163819
 
Naposledy upravené :

Slovien Venet

Aktívny člen
Rhando nie si sám kto sa to pýta. Mňa zaujíma ako to bude s ostatnými budovami teda Sv. Vasilom a Dealsky hrad. Čím to chcú nahradiť? Na prvom mieste majú riešiť uvedené budovy a nie novinku cech nájazdy inak im odíde veľmi veľa hráčov
 

Apo-MKCH10

Nový člen
uvadzame dalsie novinky ako vas co najrychlejsie a najviac obrat o vase peniaze...... toto je bohuzial realita FOE dnes vsetko je len o prachoch a o tom aby si ich co najviac nalial do tejto hry..... na milion percent bude postup v najazdoch zavisli na pouzivani diamantov ved preco nie dalsi dovod skoncit s forge of fragments
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Som zvedavý, aký bonus dostane Hvezdáreň namiesto Rezervnej podpory cechu, keďže tá po vypnutí CvC bude total useless.
Rhando nie si sám kto sa to pýta. Mňa zaujíma ako to bude s ostatnými budovami teda Sv. Vasilom a Dealsky hrad. Čím to chcú nahradiť? Na prvom mieste majú riešiť uvedené budovy a nie novinku cech nájazdy inak im odíde veľmi veľa hráčov

To je dobrá otázka, určite sa na to opýtame.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Viete mi vysvetliť prečo sa dostala informácia na Facebook Forge of empires, že CvC má skončiť 11.12. ? Druhá záležitosť budovy o ktorých sme písali už neposkytujú podporu cechu teda CvC zo strany Innogames žiadna odozva o ukončení tejto funkcie? Hráči sa budú dožadovať správ o ďalšom postupe skutočnosť je taká že Innogames nechce o tom komunikovať.
 

Rhando

Aktívny člen
Naposledy upravené :

KOFE

Aktívny člen
Viete mi vysvetliť prečo sa dostala informácia na Facebook Forge of empires, že CvC má skončiť 11.12. ? Druhá záležitosť budovy o ktorých sme písali už neposkytujú podporu cechu teda CvC zo strany Innogames žiadna odozva o ukončení tejto funkcie? Hráči sa budú dožadovať správ o ďalšom postupe skutočnosť je taká že Innogames nechce o tom komunikovať.
Vies Venet, neber to zle, ale skus si luskat informacie najskor na beta fore skor, ako tu zacnes cringe.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Ten dátum 11.12 sa preto dostal na facebook, pretože sa to týka Beta servera a tam to bolo oficiálne oznámené tu ( predbežne ) - https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/big-news-for-forge.16594/post-165861

Čo sa týka rezervnej podpory cechu, tak tam sa ešte podrobnosti logicky nezverejnili, keďže k samotnému vypnutiu CvC dôjde za viac ako dva týždne. V správny čas budú poskytnuté potrebné informácie ;)
V správny čas ? Skôr na poslednú chvíľu
 

Rhando

Aktívny člen
A akože načo to chceš vedieť tu a teraz? :D Podľa všetkého, samotné Guild Raids sa nedostanú na beta server skôr ako v 2024, my tu na live serveroch to môžme čakať najskôr na jar ( predpokladám marec / apríl ), nevidím dôvod načo ti teraz bude informácia čo konkrétne nahradí atribút Rezervnej Podpory... Cechu.
 
Naposledy upravené :

Dan Y.

Nový člen
dnes nam vyslo video k nejakemu Quantum Incursions, cize uz sa ta nahrada za CVC nakoniec ani len nevola Guild Raids? and THIS is it? zo vzhliadnutia to bohvieako akcne nevyzera ked porovname s CVC, cize priamo s inymi cechmi sa nikde na bojisku neuvidime ani nic, len takisto ako v expedicii budeme plnit nejake ulohy? akurat ze sa do toho isteho retazca uloh budu vediet dostat vsetci z cechu a nejako kazdy prispiet, ci? moc toho v tom videu neukazali ako vlastne ten cech a clenovia cechu budu v ramci toho spolupracovat alebo plnit veci tak neviem, aky mate z toho pocit ostatni?
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Pre tých čo sú na beta serveri funkcia CvC zatiaľ nie je vypnutá. Spustenie Quantum Incursions bude nasledovať až od ďalšieho dňa, predpokladám neskoršie
 
Naposledy upravené :

Slovien Venet

Aktívny člen
Informácia pre tých čo chcú testovať kvantové vpády na beta serveri začínajú vo štvrtok o 8 hodine ráno presne ako cechové boje
 

Robco71

Nový člen
Vďaka za odkaz, urýchlilo to moje rozhodnutie ukončiť túto hru.
Quantum Incursion je iba zmes osád, Expe a CB s potrebou nových jednotiek, obytných a kultúrnych budov. Žiadna interakcia s inými cechmi alebo súpermi. Ulička v hre kde hráč nevyužije svoje mesto, bonusy. Ďalšie trieštenie hry na vyrovnanie rozdielov medzi hráčmi.
Hrám túto hru od začiatku, sledoval som mestá najlepších aby som s nimi stíhal. Každý kto hrá, súťaží chce byť najlepší. INNO si vybralo šedý priemer, chce priniesť hru čo najväčším masám. Chápem to. Otázka je kto chce hrať priemernú hru.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Vďaka za odkaz, urýchlilo to moje rozhodnutie ukončiť túto hru.
Quantum Incursion je iba zmes osád, Expe a CB s potrebou nových jednotiek, obytných a kultúrnych budov. Žiadna interakcia s inými cechmi alebo súpermi. Ulička v hre kde hráč nevyužije svoje mesto, bonusy. Ďalšie trieštenie hry na vyrovnanie rozdielov medzi hráčmi.
Hrám túto hru od začiatku, sledoval som mestá najlepších aby som s nimi stíhal. Každý kto hrá, súťaží chce byť najlepší. INNO si vybralo šedý priemer, chce priniesť hru čo najväčším masám. Chápem to. Otázka je kto chce hrať priemernú hru.
Tebe sa zdá že je to priemerná hra? Toto je strategická hra a nie šport kde sa hrá o víťazstvá za každú cenu. Kde je napísané že hráč musí hrať kvantové invázie ? Pamätám si ako hráči kritizovali 5 úroveň expedície a teraz je ticho. Kvôli jednej funkcií nezahodím toľko rokov práce na budovaní mesta. Hlavu hore život aj hra ide ďalej. :)
 

Robco71

Nový člen
Tebe sa zdá že je to priemerná hra? Toto je strategická hra a nie šport kde sa hrá o víťazstvá za každú cenu. Kde je napísané že hráč musí hrať kvantové invázie ? Pamätám si ako hráči kritizovali 5 úroveň expedície a teraz je ticho. Kvôli jednej funkcií nezahodím toľko rokov práce na budovaní mesta. Hlavu hore život aj hra ide ďalej. :)
Nerob zo seba užitočného idiota. Po celý čas fungovania v tejto hre som prechádzal všetky väčšie diskusné fóra (us, en, fr, de, ru, es .... ale aj okolitých štátov cz, pl...) aby som bol v obraze a môj cech mal najnovšie info. Všade to vrie, všade sa hráči sťažujú na novinky a odklon od pôvodnej hry. A na každom fóre sú dvaja užitočný troli čo spamujú diskusiu nezmyselnou chválou na hru. Nieje to iba môj názor, zhodli sa na tom hráči na rôznych fórach. Alebo to bude asi iba náhoda. :cool:
Teraz ti vysvetlím prečo je ticho okolo 5. úrovne expe. Lebo ju nikto nehrá. Môj cech mal jedno z naj skóre z expe. Nepoviem ti presne, nechcem sa kopnúť a už som mimo cech ale mali sme myslím iba 4 druhé miesta. 5. úroveň sme vypúšťali, hrali sme ju iba vtedy ak nám hrozilo že prídeme o 1. miesto. A to sa bavíme o cechoch v TOP10. Keď som preskočil počas dovolenky do niektorého menšieho cechu na úrovni TOP40 - TOP60 tak tam expe končí 2-3 úrovňou. 5. úroveň expe má presne tú istú úlohu ako Quantum Incursions, zamedziť hráčom bojovať so svojimi bonusmi.
A som pri odpovedi na tvoj druhý príspevok "Palec hore pre vývojárov ,že hráči nemusia používať vojakov zo svojho mesta toto sa im vydarilo". To je čo??? XX rokov hrám túto hru, budujem mesto, armádu, posilňujem útok a teraz sa mám tešiť že mi to bolo na nič. Svoje armáde dám strúhať drevené píšťalky alebo kopať zákopy?
Za dva -tri roky ak táto hra bude fungovať prídu zase noví hráči. Zase sa budú sťažovať že je pre nich náročné vyrovnať sa vám. Potom príde čo? INNO vám zbúra oblúk aby spomalil postup v hre? Alebo mám návrh, vaša armáda je prestarnutá, to znamená -1/2 útočného bonusu. :) Chápeš o čo tu ide?
Ozaj, keď sme si tak pokecali a reaguješ na moje príspevky môj nick je pravý, používal som ho aj v hre. Poprosím ťa ak chceš naďalej reagovať na moje príspevky tak pod svojím pravým nickom a nie anonymným. Ďakujem
 
Hore