Diskusia Diskusia: Vypnutie CvC a nové Cechové nájazdy

Rhando

Aktívny člen
Pamätám si ako hráči kritizovali 5 úroveň expedície a teraz je ticho.
Vtedy sa to kritizovalo preto, lebo to nebolo tak jednoduché a ani lacné prejsť 5.úroveň expedície, plus tie odmeny boli nič moc...
Dnes to už nekritizujú, pretože V. úroveň úž vôbec nie je taká "výzva" ako keď ju spustili. Hráčom stačilo zopár mesiacov a lepší hráči už v pohode dávajú všetkých 80 stretov bojom na automat. Ja som jeden z nich a to som ani nemusel meniť svoje zvyky pri stavaní mesta, stále som sa zameriaval na "červené" bonusy a "modré" som dával len keď boli v kombinácii s tými červenými a úplne v pohode som zvládol vybudovať sa na úroveň že dávam celú expedíciu bojom ( a už sa nesmierne teším keď integrujú "modré" bonusy aj do CB, mám ich toľko že ani nebudem medzi nimi vidieť rozdiel ), aj zásluhou Innogames, ktorá nám začala poskytovať multifunkčné eventové budovy so všetkými potrebnými bonusmi.
 

Robco71

Nový člen
Dobre chlapci, odpísali ste ma. V prvom momente ma napadlo "vy dvaja ste sa hľadali", ale nieje to tak. Vás dvoch sem nasadili, lebo nikto príčetný toto nemôže zosmoliť. Už som na to prišiel, vy dve AI plechovky, s vami je aká koľvek diskusia zbytočná. :)
Ak by si bol skutočný Rhando od Bludného Holanďana tak si o pár rokov keď budeš mať viac nahrané znovu prečítaj svoj dnešný príspevok akú obrovskú pravdu si dnes napísal. Dnes ešte nevidíš súvislosti.
 

Slovien Venet

Aktívny člen

Nerob zo seba užitočného idiota. Po celý čas fungovania v tejto hre som prechádzal všetky väčšie diskusné fóra (us, en, fr, de, ru, es .... ale aj okolitých štátov cz, pl...) aby som bol v obraze a môj cech mal najnovšie info. Všade to vrie, všade sa hráči sťažujú na novinky a odklon od pôvodnej hry. A na každom fóre sú dvaja užitočný troli čo spamujú diskusiu nezmyselnou chválou na hru. Nieje to iba môj názor, zhodli sa na tom hráči na rôznych fórach. Alebo to bude asi iba náhoda. :cool:
Teraz ti vysvetlím prečo je ticho okolo 5. úrovne expe. Lebo ju nikto nehrá. Môj cech mal jedno z naj skóre z expe. Nepoviem ti presne, nechcem sa kopnúť a už som mimo cech ale mali sme myslím iba 4 druhé miesta. 5. úroveň sme vypúšťali, hrali sme ju iba vtedy ak nám hrozilo že prídeme o 1. miesto. A to sa bavíme o cechoch v TOP10. Keď som preskočil počas dovolenky do niektorého menšieho cechu na úrovni TOP40 - TOP60 tak tam expe končí 2-3 úrovňou. 5. úroveň expe má presne tú istú úlohu ako Quantum Incursions, zamedziť hráčom bojovať so svojimi bonusmi.
A som pri odpovedi na tvoj druhý príspevok "Palec hore pre vývojárov ,že hráči nemusia používať vojakov zo svojho mesta toto sa im vydarilo". To je čo??? XX rokov hrám túto hru, budujem mesto, armádu, posilňujem útok a teraz sa mám tešiť že mi to bolo na nič. Svoje armáde dám strúhať drevené píšťalky alebo kopať zákopy?
Za dva -tri roky ak táto hra bude fungovať prídu zase noví hráči. Zase sa budú sťažovať že je pre nich náročné vyrovnať sa vám. Potom príde čo? INNO vám zbúra oblúk aby spomalil postup v hre? Alebo mám návrh, vaša armáda je prestarnutá, to znamená -1/2 útočného bonusu. :) Chápeš o čo tu ide?
Ozaj, keď sme si tak pokecali a reaguješ na moje príspevky môj nick je pravý, používal som ho aj v hre. Poprosím ťa ak chceš naďalej reagovať na moje príspevky tak pod svojím pravým nickom a nie anonymným. Ďakujem
Robko ja som hráč nie vývojár hry. Fungujem na Dinegu pod Slovien Marek toto čo používam mi zostalo z predošlého mesta ktoré som nechtiac zmazal!
Mne bohato stačí jedno fórum. Spýtam sa ťa jednu vec na ktorú si odpovedz sám nemusíš to tu písať ak by bola tvoja hra úspešná nechal by si ju aj naďalej zadarmo?
 
Hore