• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Preposlané Vyhľadávanie v inventári

    1. Pri vyhľadávaní v inventári by bolo fajn keby vyhľadávanie našlo predmety aj v súpravách výberu. Príklad: do vyhľadávania zadám "rogu" a potvrdím vyhľadané budú nasledovné položky: - rogueova skrýša - zmenšenie rogueovej skrýše - súprava výberu vojnovej koristi - obsahuje prvú aj druhú...
  2. Predloženie v aukcii nepredĺži čas pri vlastnom prebití ponuky

    Ja som to nahlásil pôvodne ako chybu, nakoľko nepoznám aukčnú sieň na ktorej by vlastné prehadzovanie nenavýšilo čas. Robil som na vývoji akčnej siene a keby sme to takto odovzdali zákazníkovi, tak by to určite neprešlo ani jednoduchým auditom. Za mňa to ostáva ako chyba i keď si to niektorí...
  3. Diskusia Diskusia: Galatská veža

    budova je super. uz sa mi aj raz opaltila, pokus o vyrabovanie bol zmareny ;), napise to v historii udalosti.
  4. Diskusia Diskusia: Aztékovia

    super, konečne ďalšia usadlosť, egypt a všetky ostatné mám za sebou, takže táto krásne nadviaže ;) minihra naozaj pripomína míny, namiesto bojov v Egypte toto mi príde zaujímavejšie.
  5. Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

    4 nasobky sa dali, bolo ich celkom dost, teda ako v ktorej casti. problem som mal v poslednej. tam som dostal 4nasobok az v poslednej bitke a velmi chybali zdroje na tovar.
  6. Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

    obelisk mam nazbierany na dva cele. 8 z 10 som skoncil v prvom limite. Tie dva boli zdrzane kvoli dovolenke, vtedy som nestihal.
  7. Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

    Tak konecne aj Egypt mam zasebou. nie ze by ma nejak zaujal, ale faraonske kupele su fajn budova. Da sa to dobojovat do konca. Uz sa tesim na dalsiu usadlost. Vie sa uz o com to asi bude?
  8. Body výskumu

    Neviem preco sa boja zrusit limit 100 bodov na liste, mne ide len o to aby som si spravil cely zber na jeden krat tak kludne mozu pridat zmenu aj na to ak ma hrac na liste viac ako 100 bodov: ako dobre vieme tak kazdu hodinu pribudne 1 bod na listu a pri pocte bodov nad 100 by mohla byt funkcia...
  9. Predloženie v aukcii nepredĺži čas pri vlastnom prebití ponuky

    podobnú odpoveď som čakal :), že to tak má byť a je to úmysel. Každopádne za mňa je to chyba v aukcii, ešte som nevidel aukčný systém kde by bolo toto povolené. Aukčná sieň, ktorú sme robili u nás keby mala takúto chybu tak nás objednávateľ systému zožerie :cool: Toto je len nástroj pre...
  10. Predloženie v aukcii nepredĺži čas pri vlastnom prebití ponuky

    Pri predložení v aukcii v posledných 30 sec sa nepredĺži čas pokiaľ účastník sám prebije svoju ponuku. Čas sa predlžuje len v prípade ak prebíja iný účastník aukcie. Tento spôsob prekladania som v aukčnej sieni ešte nevidel a dá sa zneužívať. Raz som sledoval aukciu kde si takýmto spôsobom...
  11. Opravené Nezmenená ikona hostinca

    skusil som par krat preklikat krcmy a zda sa to byt v poriadku, u mna sa chyba nezopakovala ;)
  12. Preposlané Sumár tovaru v usadlosti

    Je to paradicka. Teraz budeme presne vedet kolko coho potrebujeme zohnat ci uz v usadlosti alebo vo vyskume. Vo vyskume vyuzijem na nazbieranie potrebneho poctu zdrojov na preskocenie dalsej doby. Vyvojari sa stym pohrali a potiahli to dobrym smerom. Odkazujem, ze vyborna praca ;)
  13. Preposlané Sumár tovaru v usadlosti

    Tak uz som to nasiel. Vlavo hore v mobilnej verzii je ikonka na prehlad zdrojov. Je to parada. Musim povedat ze ovela lepsie ako som si predstavoval. Sumar, rozdiely, chybajuce a vela dalsieho ;)
  14. Preposlané Sumár tovaru v usadlosti

    Vieme aj kedy sa to zobrazi v hre? Dnes na PC verzii mi to neukazovalo, teda aspon myslim :eek:
  15. Preposlané Upravy v ulohach

    Mam dve drobne upravy na zobrazovanie uloh: 1. V mobilnej verzii hry pri otvoreni ulohy alebo preklikavani uloh (hlavne opakujuce ulohy) zobrazovat zadanie ulohy ako prve a nie popis od tipka na obrazku. To si mozem zobrazit cez ikonu knizky. Myslim ze kazdy si to precita len raz a nie je to k...
  16. Diskusia Diskusia: Letná udalosť 2020

    Event potesil. Guvernerovu vilu mam celu. Len neviem ci ju budem vobec stavat, este sa rozhodujem ci sa oplati alebo co z mesta vyhodim. V incidentoch som mal 4 dublony. V tomto evente sa s nimi asi moc nepocitalo. V inych bolo viac. Napokon som dublony pouzival hlavne na tocenie a hlavne...
  17. Diskusia Diskusia: Letná udalosť 2020

    tiez som nasiel tri dublony v incidentoch
  18. Diskusia Diskusia: Letná udalosť 2020

    Lod mávam celkom často v hlavnej odmene. Mne skôr išlo o vranie hniezdo, bolo treba čakať a pokúsiť sa vytočiť. So šťastím už mám nazbieranú celú sadu a hniezdočko už stoji v plnej kráse. do konca udalosti je ešte čas, tak sa pokúsim o ďalších 8 kúskov na nové hniezdo :cool: Je to o šťastí...
  19. Presunutie budovy obchodníkovi

    Tak tento scenar mi nenapadol. Suhlasim s vami a temu mozno uzatvorit
  20. Presunutie budovy obchodníkovi

    Bolo by fajn keby sa budovy v meste, ktorých sa chcem pri prestavbách/zmenách zbaviť dali presunúť obchodníkovi a nemuselo by byť použité uložiť budovu. Moja predstava by bola taká, že budova sa v režime presúvania presunie nad obchodníka a pustí, on ju zaradí do políčka na predaj. Jednoduché...
Hore