Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    No teraz je to sekanie uplny extrem. Furt to nacitava. Dnes som hru restartoval 50x :( prntscr.com/1r1v0gi
  2. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Vzdy hra seka pocas eventov. To uz si si mohol zvyknut...
  3. Preposlané Cechové Boje-Pridanie mena hráča do záznamov, ktorý ukončil sektor

    A potom akoo by si to riesil, ked sektor ma dat niekto z koordinatorov na 159 a nejaky trepko medzitym dat 159-ty boj a koordinator to zatvori sekundu neskor. Nestaci len to, kto zavrel, ale kazdy boj by to muselo storovat a to uz nevyriesis jednym stlpcom...
  4. Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2021

    Jarost71, ano bez diamantov sa to dalo spravit uplne v pohode a niekolko vylepsenia aj navyse su, ked to hrac hral kazdy den, aby mu pribudali listky kazdych 8 hodin. Rovnake percenta pri roznych dobach nie su normalne a nikdy ani nebudu. Je len velmi malo budov, ktore davaju rovnake percenta v...
  5. Diskusia Diskusia: Mughalská ríša

    Je to uplne na nic pre rozvinute ucty :(
  6. Preposlané Cechové Boje-Pridanie mena hráča do záznamov, ktorý ukončil sektor

    Ako napad je to uplne super, ale viete si predstavit to mnozstvo dat do databazy, ktore by sa tym pridali? Nemozno porovnavat CVC a CB, kedze v CVC sa bojuje oproti CB len malicko. Tiez by som to uvital a uvitali by to asi vsetci, ale uz aj pri tejto pomalosti a zatazeni serverov to podla mna...
  7. Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2021

    No, ulohy su presne take iste ako v kazdom inom evente. Na C-cku som to dokoncil bez pouzitia urychlovacich presypacich hodin na kladivka na stvrty den a uplne v pohode a to tam mam uplny lama-ucet. Ziadne diamanty nepotrebujes na plnenie uloh a ani ziadne nepotrebujes na uspesne ucinkovanie v...
  8. Vesmírny transportér a špeciálne tovary

    Nahodne
  9. Diskusia Diskusia: PvP Aréna

    CVC a PVP arena nemaju nic spolocneho. PVP arena je proste dalsia zabavka. A myslim, ze funguje velmi dobre po tom, ako ju vyvojari po prvom spusteni upravili podla namietok a poziadaviek hracov. Mne osobne sa to velmi paci a kazdemu na utok zameanemu hracovi sa to urcite pacit bude ;) Pre menej...
  10. Diskusia Diskusia: Májový šialený výpredaj

    Inno zase previedli, ako ich zaujimaju iba prachy. 180 eciek za guvernerovu vilu si zapytat vedia ale opravit problem z losovanim CB, co by im zabralo par minut, na to si cas nenajdu. Tisic-krat celosvetovo reportovany problem nedokazu, resp. nechcu odstranit, ale pytat taketo nehorazne palky za...
  11. Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Venuša

    A preco sa hrnies do doby, na ktoru nie si pripraveny? Kazdy solidny hrac, co do tej doby ide, ma dostatocne bonusy pre utocnu armadu, aby aj sa s tym vedeli vysporiadat. Ked na to nemas, tak tam nechod a pracuj na svojej utocnej sile. Su to dva dvojkolove boje, co je malicko oproti tomu, do...
  12. Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Venuša

    Nebol by som si az tak isty, ze bude o tu sice peknu ale zbytocnu a uplne zlu budovu az taky zaujem. To im nevyslo ani troska. Ono cela ta era bude na urovni Arktiky a Oceanu, cize rychlo prec. Takze si zase rok pockame na novu dobu a do Venuse pojdeme az zhruba vtedy, ked bude na Bete spusteny...
  13. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Dufam, ze pisem do spravneho vlakna, ked chcem ohlasit bugy/chyby v novinkach v hre. Dnesnou aktualizaciou (1.197) sa pridala dobra ficuria a to zadavanie vyroby do viacerych vyrobnych budov, ale ma to dva velke haky: 1. Po zadani poslednej vyroby to da fokus na poslednu vyrobnu, co je podla mna...
  14. Preposlané Rozpustenie zastaralej armády naraz

    Toto je sice mozno dobry napad pre Teba, kedze si vo velmi nizkej dobe, ale je to inac velmi zle pre buduce boje v neskorych dobach, kde jednotky s nizkych dob sa este zidu a budes si hlavu o stenu buchat, ze si sa ich zbavil ;)
Hore