Súťaž 7. narodeniny - Prvý deň

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5333

Hosť
Na kupole kapitolu chyba na vrchu soska...da sa povedat na najvyssom bode...
 

DeletedUser6733

Hosť
SHONG - DINEGU : 7 rozdielov
1 - nedymí komín vľavo hore
2- chýba socha na streche kapitolu
3 - chýba červená zástava na pravej strane budovy kapitolu
4 - chýba postava ženy na pravo od električky
5 - chýba špic nižšej strechy napravo od veže so zvonom
6 - chýba postava ženy pod sochou pred lavičkou pred budovou kapitolu
7- vľavo z vrchu 1. lampy chýba ozdobná guľa
 

DeletedUser6751

Hosť
Je tam 5 rozdielov (1 v ľavo dym na budove z kominov, 2 na ľavo na lampe nieje čiapočka-kovova gula, 3 na kupole v strede chyba vežicka, 4 pri budove chyba mala postava pod tou velkou budovou co ma kupolu, 5 uplne v pravo obrazka chyba postava pri lampe)
Neviem ci Vam pride obrazok tak som sa snazila rozpisat :)
 

Prílohy

  • 7. narodeniny - Prvý deň.jpg
    7. narodeniny - Prvý deň.jpg
    401,8 KB · Zobrazenia: 0

sloun

Nový člen
Podarilo sa mi stiahnuť obrazok ... Takže este raz ...1- capitolu chýba na veži spic ( myslím že je to hromozvod ) 2 - nápravou chodníku chýba žena idúca smerom ku kapitolu a okolo nej prechádza električka ,. 3 - Pri fontáne pred capitolom chýba postava ženy
 

Prílohy

  • IMG_20190417_124818.jpg
    IMG_20190417_124818.jpg
    344,2 KB · Zobrazenia: 1

DeletedUser318

Hosť
Zdravím. Rozdiely som zakruzkoval a oznacil cislami a následne popísal. Snad som na nic nezabudol a dúfam že to pojde otvoriť.

https://imgur.com/a/Q0kgfiZ

1.chýba postava človeka
2.chýba vrchol (socha) na vežičke
3.komín nedymi
4.chýba postava človeka

pekný deň prajem
TINKO
 

DeletedUser6755

Hosť
Zdravim, nasiel som 6 rozdielov, na uploadnutom obrazku su oznacene chybajuce veci.
s pozdravom

Dusan.

Loading_Screen_Different_oznacene.jpg
 

GamerMiki30

Aktívny člen
FoE_Logo_AnniversaryResize.png
Ahojte drahé kráľovné a králi!

Počas prvého dňa našich menších osláv si od vás budeme žiadať, aby ste našli rozdiely v nasledujúcich obrázkoch, ktoré iste poznáte, keď zapínate hru:

Loading_Screen_1.jpg

Loading_Screen_Different.jpg

Dajte nám vedieť, koľko rôznych rozdielov na obrázkoch sa vám podarilo rozpoznať a označte ich na zmenenej obrazovke nahrávania. Nezabudnite pridať odpoveď k vášmu obrázku!

V tejto súťaži môže 7 hráčov vyhrať 700 diamantov! Prajeme vám veľa šťastia pri hľadaní rozdielov!

Prosím, odošlite správnu odpoveď (pridajte príspevok s obrázkom na ktorom budú vyznačené rozdiely, priamo do tejto témy) do konca 22. apríla, 2019. Zo všetkých správnych odpovedí vyberieme 7 šťastných výhercov! :)

Ak nie je z nejakého dôvodu možné vložiť obrázok, skúste aspoň čo najpodrobnejšie opísať všetky rozdiely.

Téma by mala byť moderovaná, nezľaknite sa, ak vám váš príspevok po odoslaní zmizne.

Ak nám chcete zanechať akúkoľvek spätnú väzbu k tejto narodeninovej súťaži, otázky, alebo vám niečo nie je jasné, prosím kliknite tuto.

S priateľským pozdravom,
Váš Tím Forge of Empires


Na budove kapitolu chýba socha a vľavo z budovy pred kapitolom nejde dym
 

DeletedUser6604

Hosť
:)
 

Prílohy

  • Loading_Screen_Different.jpg
    Loading_Screen_Different.jpg
    412,8 KB · Zobrazenia: 2

DeletedUser6339

Hosť
Našiel som 6 rozdielov.
 

Prílohy

  • Snímka.PNG
    Snímka.PNG
    595,1 KB · Zobrazenia: 0

DeletedUser6761

Hosť
Našiel som 7 rozdielov. Pripájam obrázok s vyznačenými zisteniami ;)
 

Prílohy

  • Loading_Screen_1.jpg
    Loading_Screen_1.jpg
    436,9 KB · Zobrazenia: 0

DeletedUser6735

Hosť
5 rozdielov
 

Prílohy

  • IMG_20190417_134017.jpg
    IMG_20190417_134017.jpg
    362,4 KB · Zobrazenia: 1

DeletedUser6758

Hosť
FoE_Logo_AnniversaryResize.png
Ahojte drahé kráľovné a králi!

Počas prvého dňa našich menších osláv si od vás budeme žiadať, aby ste našli rozdiely v nasledujúcich obrázkoch, ktoré iste poznáte, keď zapínate hru:

Loading_Screen_1.jpg

Loading_Screen_Different.jpg

Dajte nám vedieť, koľko rôznych rozdielov na obrázkoch sa vám podarilo rozpoznať a označte ich na zmenenej obrazovke nahrávania. Nezabudnite pridať odpoveď k vášmu obrázku!

V tejto súťaži môže 7 hráčov vyhrať 700 diamantov! Prajeme vám veľa šťastia pri hľadaní rozdielov!

Prosím, odošlite správnu odpoveď (pridajte príspevok s obrázkom na ktorom budú vyznačené rozdiely, priamo do tejto témy) do konca 22. apríla, 2019. Zo všetkých správnych odpovedí vyberieme 7 šťastných výhercov! :)

Ak nie je z nejakého dôvodu možné vložiť obrázok, skúste aspoň čo najpodrobnejšie opísať všetky rozdiely.

Téma by mala byť moderovaná, nezľaknite sa, ak vám váš príspevok po odoslaní zmizne.

Ak nám chcete zanechať akúkoľvek spätnú väzbu k tejto narodeninovej súťaži, otázky, alebo vám niečo nie je jasné, prosím kliknite tuto.

S priateľským pozdravom,
Váš Tím Forge of Empires
Správnu odpoveď môžeš vložiť priamo do tejto témy.

---

Príspevok po vložení "zmizne" (je označený ako moderovaný), aby ste od seba hráči "neodpisovali" :)

Ak sa pomýlite alebo chcete niečo doplniť, jednoducho vložte nový príspevok do tejto témy.

Čo sa týka tohto prvého dňa súťaže, buď vložte obrázok, kde vyznačíte rozdiely, alebo ak z nejakého dôvodu nemôžete vložiť obrázok, tak ich aspoň čo najpodrobnejšie opíšte. Nestačí napísať iba počet rozdielov.
 

Prílohy

  • 2019-04-17-13-50-33.jpg
    2019-04-17-13-50-33.jpg
    283,6 KB · Zobrazenia: 1

DeletedUser6758

Hosť
Odpoved
 

Prílohy

  • 2019-04-17-13-50-33.jpg
    2019-04-17-13-50-33.jpg
    283,6 KB · Zobrazenia: 1

DeletedUser6123

Hosť
Ja som našla 3 chyby..
 

Prílohy

  • IMG_20190417_143401_919.jpg
    IMG_20190417_143401_919.jpg
    170,9 KB · Zobrazenia: 0

DeletedUser6765

Hosť
Na obrázku som našiel 6 rozdielov.
 

Prílohy

  • Rozdiely na obrázku.jpg
    Rozdiely na obrázku.jpg
    410,6 KB · Zobrazenia: 0
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore