Súťaž 7. narodeniny - Prvý deň

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

TikoP

Člen
5 rozdielov. ( 1 - chýbajúca socha na kupole Bieleho domu, 2 - chýba žena stojaca pri budove v pravo od električky, 3 - Nedymia 3 čierne komíny na ľavej strane
4 - chýbajúca postava ženy prvej zľava v pozadí pred budovou , 5 - chýbajúca oranžová dekorácia (vlajka) na rohu budovy )
 
Zasielam obrazok do sutaze s vyznacenými rozdielmi (rozdie lje v cervenych ramcekoch) pekny den prajem Loading_Screen_Different .... rozdiel vyznacene.jpg

Môžem poprosiť aj v ci mi napisete ci to je spravna odpoved teda ci som odbre nasiel rozdiely dakujme
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6754

Hosť
Našiel som 4 rozdiely.
Zľava: Z komínov nejde dym, na Kapitole na vrchole chýba socha, vedľa Kapitolu chýba vlajka a vedľa električky nieje postava.
 

Prílohy

  • Loading_Screen_Different_KJ26.jpg
    Loading_Screen_Different_KJ26.jpg
    323,6 KB · Zobrazenia: 0
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6744

Hosť
Rozdiely som nasla 3. Vlavo dym z kominov, strecha kupoly v strede a chybajuca postava vpravo pri poulicnej lampe.
 

DeletedUser5702

Hosť
Dym na lavej strane, Na lavej lampe vrsok, Nad kapitolom stoziar, Pred kapitolom prvy najmensi panacik, Pri kapitole zprava oranzova vlajocka, Nad pravym panom s cylindrom na spicatej strieske vrsok, pani na lavej strane
 

DeletedUser5361

Hosť
Nalavo tesne vedla lampy chyba postava, na kupole chyba socha a nalavo nad kominmi chyba dym.
 

DeletedUser6785

Hosť
dúfam že to tam riadne nahrá nikdy som to nerobil Loading_Screen_Different.jpg
 

Prílohy

  • Loading_Screen_1.jpg
    Loading_Screen_1.jpg
    187,8 KB · Zobrazenia: 2

DeletedUser6266

Hosť
7 zmien..... Štastne narodeniny
 

Prílohy

  • sutaz1.jpg
    sutaz1.jpg
    409,6 KB · Zobrazenia: 3

DeletedUser5807

Hosť
FoE_Logo_AnniversaryResize.png
Ahojte drahé kráľovné a králi!

Počas prvého dňa našich menších osláv si od vás budeme žiadať, aby ste našli rozdiely v nasledujúcich obrázkoch, ktoré iste poznáte, keď zapínate hru:

Loading_Screen_1.jpg

Loading_Screen_Different.jpg

Dajte nám vedieť, koľko rôznych rozdielov na obrázkoch sa vám podarilo rozpoznať a označte ich na zmenenej obrazovke nahrávania. Nezabudnite pridať odpoveď k vášmu obrázku!

V tejto súťaži môže 7 hráčov vyhrať 700 diamantov! Prajeme vám veľa šťastia pri hľadaní rozdielov!

Prosím, odošlite správnu odpoveď (pridajte príspevok s obrázkom na ktorom budú vyznačené rozdiely, priamo do tejto témy) do konca 22. apríla, 2019. Zo všetkých správnych odpovedí vyberieme 7 šťastných výhercov! :)

Ak nie je z nejakého dôvodu možné vložiť obrázok, skúste aspoň čo najpodrobnejšie opísať všetky rozdiely.

Téma by mala byť moderovaná, nezľaknite sa, ak vám váš príspevok po odoslaní zmizne.

Ak nám chcete zanechať akúkoľvek spätnú väzbu k tejto narodeninovej súťaži, otázky, alebo vám niečo nie je jasné, prosím kliknite tuto.

S priateľským pozdravom,
Váš Tím Forge of Empires

1.) dym v ľavo na budove chýba
2.) na lampe úplne v ľavo chýba "bambuľka :) )
3.) vežička v strede na budove chýba (na tej kopule, čo pripomína Capitol)
4.) pred tou istou budovou chýba človek (z tích, čo sú pred budovou v diaľke - konkrétne ten v cca strede)
5.) vedľa tej budovy z prava chýba - predpokladám, že to asi mala byť zástava - také načervenalé
6.) úplne v pravo chýba žena (medzi električkou a lampou)
...a viac rozdielov sa mi nepodarilo odhaliť...
 

DeletedUser124

Hosť
5 Nedá sam mi označiť. :-(

Dym zo štvorkomína,
Veža
osoba medzi električkou a lampou
Osoba pri fontáne
Vlajka medzi budovou a komínom
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore