Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
ZeppelinLogo3.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Archeologická udalosť 2020

Ďalšie informácie si môžete prečítať aj v našej hernej nápovede.
 

Rhando

Aktívny člen
Vzducholoď je celkom slabá odmena (aj keď ju trochu posilnili), ale zase, teším sa na Šachovnicové Námestie v denných odmenách. Toto bude prvý event, kedy výnimočne pôjdem po denných odmenách viacej ako po hlavnej odmene :D
 
Naposledy upravené :

faramir

Člen
Vzducholoď je celkom slabá odmena (aj keď ju trochu posilnili), ale zase, teším sa na Šachovnicové Námestie v denných odmenách. Toto bude prvý event, kedy výnimočne pôjdem po denných odmenách viacej ako po hlavnej odmene :D
nie náhodou kolotoče? aspoň na bete boli kolotoče. ale aj tie šachovnice sú fajn.
len by ma zaujímala tá odmena zemeguľa, či je to niekoľko úrovní, alebo len taká bočná popri vzducholodi.
 

Rhando

Aktívny člen
faramir áno, kolotoče sú fajn a budú v evente, ale na Bete bola jeden deň medzi dennými odmenami aj Šachovnica, tak dúfam, že ju pustia aj na Live Servery.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Vzducholoď sa mi tiež zdá byť slabá na počet úrovní, ale ak ju kompletne získam celú, určite ju postavím. A dnes som sa dočkal zvyšných úrovní svetového veľtrhu. Po roku pôjde z invetára do mesta.
 

DeletedUser7054

Hosť
Mne sa páči fontána zemegule, je zaujímavejšia než hlavná cena.
 

Martines Ceasar

Nový člen
Paci sa mi tato reinkarnácia halloweenskej udalosti, ale nepaci sa mi ze stale vymyslate nove levlovacie budovy. Potom mam v meste 500 levlovacich budov na malych levloch. Nemohli by ste prosim niekedy urobit moznost, alebo nieco take aby sa dali vylevlovat starsie budovy. Chapete nieco na styl renovacie ale s tym ze to zvysi level hocijakej budovy.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore