• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7054

Hosť
Snáď sa mi ju podarí získať.
Ja som získala 5 fontán a až keď som ich postavila, zistila som, že ten bonus na útok je pre obrannú armádu. :D No nevadí, budem dúfať, že získam aspoň nejaké šachovnicové námestia, ale tých vyše 3000 zvitkov, ktoré som minula na fontány, mi bude chýbať. Škoda, že ešte aj v udalosti je ako výhra veža víťazstva a jej vylepšenie. Viem, že o to nemusím hrať, ale podľa mňa je to najhoršia cena a nemala by byť v udalosti. Stačí, že ju stále získam v CE alebo v dennej výzve. Ešte je aj v 4. obtiažnosti a tam by mali byť lepšie ceny. Vždy keď ju získam mám chuť vyhodiť ntb z okna. Ani v obchodníkovi so starožitnosťami nemá veľkú cenu.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Fontánu zemegule chcem aspoň jeden kus, no myslím, že ma obíde, už raz som minul nás ňu všetko dostupné a nič. A ak ma minie, tak isto ju niekedy získam.
 

Marion Ulfriková

Nový člen
ja 0 bodov tento event :( ziskala som 1x veltrh, kolotoc nepadol ani nahodou takze rovnaky scenar bude urcite aj so sachovnicou... a teda nedari sa ani na A ani na D svete :/
 

Danober

Aktívny člen
12 dní pred koncom udalosti a uz mam 9 aktualizácií na vzducholoď. stačí dokončiť poslednú úlohu a mam všetky. takto skoro sa mi to ešte nepodarilo :cool:
z tabuliek mi chýba jedna a to strieborná 2. nemá niekto na predaj? :D
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Mne z tabuliek chýba tá piata a vzducholoď je na tom tiež celkom dobre, ak ma nič neprekvapí bude kompletná.
 

DeletedUser7087

Hosť
Ja som ziskal 6x skrysu rogua a 4x veltrh ale ani raz kolotoc, sachovnicove namestie, ci fontanu
 

DeletedUser7054

Hosť
Som zvedavá či vôbec bude ako cena šachovnicové námestie... Pochybujem o tom odkedy bol ako cena trh v doku s gondolami. Ešte by mali byť svätyňa znalostí a renovácia. Do konca udalosti zostávajú dva dni, dúfam, že si zvitky nešetrím zbytočne.
 

DeletedUser6693

Hosť
Totalne na P cely event. Nakupil som 16k dia len kvoli sachovnici a nie je. Sa tam trochu uvedomte. JBM na celu hru.
 

Federal

Člen
ale nikde nebolo napísané že bude šachovnica... na bete síce bola ale nie je pravidlo že tie isté denne odmeny idú porade a sa zhodujú...
 

DeletedUser7054

Hosť
Nie je to pravidlo, ale x posledných udalostí bolo takých, kde denné odmeny boli rovnaké ako na bete. Že sú v inom poradí, to nevadí. Myslím si, že šachovnicu nedali naschvál.
 

DeletedUser7054

Hosť
Podarilo sa mi získať poslednú tabuľku, ktorú som nemala, dokonca som našla ďalšiu zlatú. Vyhrala som 10 renovácií. Viem, že sa zídu, ale keď si predstavím 10 šachovníc...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore