• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Cechové boje - pripravovaná PvP novinka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
newlogo1.png


Priestor pre vaše komentáre, otázky či spätnú väzbu, ohľadom Cechových bojov.


Pomôžte nám dotvoriť túto novú hernú funkciu!
 

DeletedUser5726

Hosť
fajn ze sa snazite nieco robit z CVC ale prvom rade by sa malo urobit to ze ked nejaky cech ziska uzemie dajme tomu 40 sectorov opusti potom krajne dva rady prepusti ich cca 15 to su tie startovacie a stmavnu a zamknu sa a uz odtial sa neda startovat a bojovat na mapkach ja by som skorej spravil tak ze startovacie sectory nedali takto odstavit aj ked ich niekto opusti aby sa dalo stale startovat na tychto sectoroch a myslite ze nieco sa zlepsi nie lebo cvc hra len cca 15 cechov na kazdom svete viac ich nehrava takze som zvedavy ako ich chcete rozdelit . A co z takymi hracmi co maju budovy na 80 lvl a su sami v cechu a hraju sami a nahanaju si body lebo to robia tak ze dobiju sector potom pred prepoctom prepusti a potom po prepocte zoberie . Malo by sa brat do uvahy to ze ked niektory bojuju v cvc a maju dohody medzi sebou a ked ich date spolu sa nebudu sa vo vipke napadat urcite a vzberat si supera vo vipke tiez neni rozumne
 

DeletedUser6748

Hosť
Mne sa to ľúbi, hlavne ak chcete viac ľudí prilákať tak mať to na mobilných zariadeniach je nevyhnutnosť. CvC je super ale naozaj tým že je to obmedzené len na PC nemôžeme sa tomu venovať naplno a v dnešnej dobe sú všetci iba na mobiloch. Držím palce aby ste to spravili čo najlepšie aby to nebolo za mesiac nudné :) Veľmi sa mi ľúbi balancing silných hráčov, aby nemohli sami dobýjať úplne všetko.
 

DeletedUser6644

Hosť
lemings obávam sa, že práve balancing silných hráčov bude dôvod na neúspech tohto projektu. Viem sa vžiť do tvojej pozície, dostanete barličku na silných hráčov. A teraz skus moju pozíciu. Niekoľko rokov budujem mesto, posilňujem army, zdokonaľujem sa. Stalo to obrovské množstvo minci, času a teraz to nebudem môcť využiť? Sila mojej army nieje dar, tu som si musel pracne vybudovať. U mňa za nápad palec hore, za balancing palec dole.
 

DeletedUser4916

Hosť
Podla mne hlavni neuspech CvC je čo musiš bit v určitom čase online a klikat ak blazon abi si prepustil a dobil sektor. Nie každy može bit na 8 večer na PC a nie každy tolko zručni abi richlo klikal. Ešte tomu pridajme da novy hrači nemaju šancu to zahrat lebo su ovela viac na mobiloh a nieni su žiadne navody ako na to. Aj na expedicie kukali a ujalo sa to,dufam da to tak dopadne aj s novim CvC. Vela štiastja...
 

DeletedUser6893

Hosť
Obmedzenie som si vsimol z popisu zamyslanej novinky v tom, ze znizujete bonus hracom co ho maju a zamyslaju ho pouzit na utocenie. Ale tym obmedzujete jednu cast a druhu nechavate bez povsimnutia , co v konecnom dosledku neobmedzi ani hraca s bonusom.
Ak chcete obmedzovat pocet bodov ziskanych jednym hracom, musite obmedzit maximalny pocet bodov ktore moze hrac ziskat akymkolvek sposobom za 1 den. T.j. ci uz sa rozhodne pre vyjednavanie alebo boj moze ziskat X bodov za den. Kedze z novinky nieje jasne kolko bodov treba na novy sektor toto cislo X si netrufam pisat.
Kazdopadne tymto obmedzenim ktore navrhujem ja zamedzite nastvaniu hracov co na svojom bonuse dlhodobo pracuju a chcu byt v cvc koli bojom a nie vyjednavaniu. Pretoze bonus po boji im uz nemate dovod znizovat. Moze odklikat urcity pocet bojov a tym pre dany den skoncil.
Ak toto obmedzenie na maximalny pocet bodov na hraca nebude, predstavte si situaciu, ze mate hraca, co denne cez tocenie uloh z oblukom a fronte moze ziskat enormne mnozstvo materialu denne + nevravim o pocte materialu ziskaneho z inych vbciek ktore ho chrlia tiez neuveritelne mnozstvo pri vysokych lvloch. Tymto materialom si takyto hrac za noc ziska vsetko na co bude mat chut vyjednavanim. A cele "cvc" sa zvrhne na nocnu hru par jednotlivcov.
Taktiez sa mi nepaci to ako ste rozhodli o tom ze je nemozne v tomto koncepte cokolvek branit.
Ak pridem do cvc a zbadam ze 50% sektora mi prave prebera jeden hrac tak mozem sa rovno odpojit lebo nemam sancu jemu skor prebrat sektor z ktoreho utoci. Logickejsie by rozhodne bolo, keby som svojimi bodmi mohol rusit body uz ziskane na nasom sektore nepriatelskeho cechu!
Taktze v skratke : obmedzenie nie vasmu navrhu. A namiesto toho obmedzit len pocet bodov ktore moze za 1 den ziskat 1 hrac - nech ich ziska ako sam chce ( k tomuto navrhu pripajam dodatocny navrh suvisiaci s obranou : pri obrane sa pocet bodov nebude odratavat z celkoveho poctu ktory moze hrac spravit, aby sa zamedzilo odpojeniu hraca od moznosti obrany po odklikani svojich bodov).
obrana - pri utoku na moj sektor ho mozem obranovat tym , ze body nebudem ziskavat ale odratavat superovy.
 

DeletedUser3643

Hosť
Hra sa "pekne" komplikuje (už je aj tak nezmyselne presýtená :)), a je prirodzené, že chcú, aby sa do hry zapojilo viacej hráčov aj na mobiloch. Ale oceňujem, že neimplementujú priamo cvc na mobily, lebo to by bola katastrofa, takže toto riešenie je lepšie: nový typ vojny, teda nový typ hry. Dôležité je toto: 1, aby vodcovská funkcia pre tento nový typ vojny nebola v prieniku s vodcovskou funkciou v celom cechu (vodca cechu teda dá túto vodcovskú funkciu niekomu výhradne len na tieto nové vojny, a ak ten niečo pokazí, pokazí len to, a nie cvc a ostatné veci, nebude vyhadzovať z cechu a pod. Nech sa to nemieša, a nech vodca cechu môže niekoho poveriť na tietok nové vojny, aj keď ich sám nebude hrať). Ďalšia vec je tovar: Mal by sa použiť len arktický, oceánsky a virtuálny - keďže cvc na toto (arktika, oceán, virtuál) nebude - tak nech sa tovary na cvc nemiešajú s tovarmi na tieto nové vojny.). Jediným slovom, nech tí, čo chcú ďalej hrať len tento doterajší starý štýl, nech ich táto novinka nijak nezasiahne a nech spokojne môžu hrať to, čo doteraz.
Mimochodom, pochválim sa, že som to bola "zase" ja, ktorá novú voľnú mapku navrhovala ešte pred dvoma rokmi na testovacom serveri BETA, ale vtedy ešte nebolo FoE na mobiloch (alebo len začínalo), takže môj návrh mal (ako vidíte, ak viete anglicky) iný charakter, ale bola to voľná otvorená mapa na bitky: http://prntscr.com/nrev8b

cauko, chlievik :)):eek:
p.s. komentáre nebudem čítať neunúvajte sa mi písať, som tu po dvoch rokoch, a prídem zas o dva roky, na forum neni čas :)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Tu si môžete prečítať novinky ohľadom Cechových bojov.

Prosím, napíšte nám, čo si o nich myslíte, akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore