Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
St.Patricks%20logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Deň svätého Patrika 2020

O hernej udalosti si môžete prečítať aj v našej hernej nápovede

 

Rhando

Aktívny člen
Už sa teším, ten set vyzerá luxusne, dúfam, že level 2 sa mi podarí získať. Ak bude treba, použijem prinajhoršiom pár diamantov, z expedícii vkuse mi zopár padne :D
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Herná udalosť sa začala, ako sa vám páči? :)

Neváhajte sa pýtať, ak niečomu nerozumiete, takýto typ udalosti skúšame prvýkrát.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Správca pracuje nonstop.

No už som počul ohlasy,že udalosť je na figu, no osobne mám zatiaľ neutrálny postoj. Je príliš skoro, aby sa dalo hodnotiť.
 

DeletedUser5138

Hosť
napad - dobry
myslienka - ctrl+c, ctrl+v inej hry
uvidime ako to bude vychadzat casovo, lebo toto je na dlhsie obdobie
 

Danober

Aktívny člen
Zatial ma to bavi. Vie niekto povedat ci sa da pouzit nejaka taktika?
Zatial som nezistil ci sa daju hrnce nejak usetrit. Kolko miest je v poradi? Ak je ich nekonecno tak by som mohol robit len zaciatocne ulohy a tie nie su take drahe na hrnce ale ak musim kazde mesto dokoncit uplne dokonca so vsetkymi ulohami tak sa minaju rychlo.
 

DeletedUser5138

Hosť
vylepseni spravcovia ostanu vylepseni aj po predchode do dalsieho mesta? alebo ich bude treba znova vylepsit?
 

Rhando

Aktívny člen
Danober taktika je podrobne vysvetlená vo videu vyšie, čo som sem dal.
Sir Loutocash nie, s prechodom do nového mesta sa všetko vynuluje a ideš od nuly. Preto treba správcov robiť LEN keď to máš v úlohe.
 

Trumpeta

Nový člen
Čafte mrafce, prešiel už niekto do nového mesta? Že sa vynulujú vylepšenia správcov, to chápem, ale zresetuje aj množstvo štvrolístkov?
 

Danober

Aktívny člen
ved prave, drahe vylepsenia, ak je pocet prechodov do dalsieho mesta neobmedzeny tak uz tie drahe a dlhotrvajuce vylepsenia nebude potrebne robit
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

DeletedUser6906

Hosť
Prosím, v tom videu sa hovorí, že mesto môžem otvoriť len 5 x, takže mam približne 4 dni na jedno mesto. Alebo sa treba ponáhľať aby som ich otvorila viac? Dá sa teda mesto otvoriť viackrát? Lebo je pravda ze radšej nedokončím tie posledne náročné úlohy, ale viac krát otvorím mesto a budem robiť len tie prve jednoduchšie viackrát. Ale ak sa dá len 5x otvorit.....Vdaka
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore