Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Danober

Aktívny člen
Skoda ze zrusili odmenu pri ciastkovych postupoch v udalosti. Ako napriklad prechod yardov, otvorenie balicka a pod. Tu mohli byt odmeny za splnenie kazdej ulohy v meste.
Pri tych ulohach sa dalo aspon co to nazbierat.
 

kimik

Nový člen
Sakra, to čo je toto? jeden incident mi treba k splneniu ulohy a pol dna ho nevie dat, boha aj s takými ulohami abo systemom....kukam na to jak debil a pol dna nikde nič...svet BIRSGARD
 

Rhando

Aktívny člen
kimik ak chceš vidieť kedy budeš mať v meste incidenty a hráš na PC, odporúčam ti rozšírenie do prehliadača FoEHelper. Okrem iných super vylepšení ti krásne ukáže, kedy sa ti objavia v meste incidenty a kde ich máš hľadať, ale len približnú oblasť ti napíše (príroda, cesta, dvojprúdová cesta, voda). *Mne v tomto event celkom dobre pomohol.

uVtETDM.jpg


 
Naposledy upravené :

Rhando

Aktívny člen
Musím povedať, že to ide celkom rýchlo, hlavne úlohy sú úplne triviálne a aj to mesto sa dá dokončiť zhruba za 2-3 dni. Zatiaľ čo som si rátal, 4 súpravy dostanem určite, 5. bude pre mňa výzva :)

Btw. 4. deň eventu a set úrovne 1 už mám postavený:
fuKGoJb.jpg
 

DeletedUser7054

Hosť
Ja som iba v druhom meste, potrebujem ešte nazbierať tých 8,4Q, aby som mohla prejsť do ďalšieho mesta. Zatiaľ mám len dve súpravy keltského lesa + jelenča a bránu. Dúfam, že budem mať dosť zlata.
 

DeletedUser3765

Hosť
kamikazee54
Ahoj Je povolené normálne používať FoEHelper?
A poznáš aj iné scripty? Po prípade stačí tento na všetko?
Ďakujem

(Sorry za spam ale chcel som sa opýtať)
 

Rhando

Aktívny člen
SANDER-RX7 FoEHelper není skript, je to nástroj, ktorý zoskupil rôzne nástroje z mnohých externých stránok do jedného kompaktného priamo v hre, takže proti pravidlám by nemal byť, nakoľko len číta a interpretuje údaje, v žiadnom prípade nemanipuluje s údajmi ani neposkytuje výhodu vo forme bota. Na Nemeckom fóre je vyjadrenie ich oficiálnej podpory, ktorá ho otestovala + prezrela celý zdrojový kód (je to OpenSource) a vydali prehlásenie, že momentálne neporušuje aktuálne pravidlá hry. A čo sa týka vybavenosti, je úplne postačujúci a myslím že aj jediný zatiaľ.
 
Naposledy upravené :

kimik

Nový člen
to je zderstvo s tými hrncami zlata, uplne je to na nič, málo zlata je v obehu, malo je za odmeny, ved to nestačí ani na stavanie mesta, na plnenie uloh, takto možem stavat mesto týžden....ked raz za den dostanem spolu 250 hrncov zlata a napr, v ulohe najat nejakeho spravcu vyššej urovne treba niekedy aj viac, a to len v jednej ulohe, ...ked mám take 3 ulohy za sebou, ako aj teraz , tak možem čakat minimálne 3 dni kým to splním...a kým dostavam mesto tak prejde týžden ...takto nie je šanca získatnormalne odmeny, jedine do toho vrážat peniaze, kupovat diamanty a za ne tie hrnce zlata, cele je to zle...ale ináč dobrá udalost, len s tým zlatom to posrali, je ho málo
 

Rhando

Aktívny člen
Ono je to spravené veľmi natesno, človek ak nechce do toho vrážať diamanty, musí veľmi premýšľať a taktizovať.

Ale nemusíš do toho vrážať reálne peniaze, veľmi dobrý postreh z českého fóra:
A než se začnete čílit, že do hry nedáváte peníze atd. tak hra poskytuje možnosti jak získat placenou herní měnu ve velkém. Pravda, neni to hned a stojí to úsilí + čas, ale s tím jak se z diamantů stává pouze další obyčejná herní měna se to časem rozhodně vyplatí.
 

kimik

Nový člen
hmmm, no neviem, od včera mi chodí lod hore dole a s ničím som sa ani len nepohol, ani 1 ulohu som nevedel spravit bez tých hrncov zlata, som zvedavý, o polnoci, asi spravím jednu ulohu a zase budem stát celý den, bo len tolko zlata dostanem, že splním 1 ulohu a konec, zase čakat 24 hodín :( cele zle, nezabavne
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore