Diskusia: Forge Bowl

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

čo si o našej najnovšej udalosti myslíte? :)
 

DeletedUser5193

Hosť
Super Bowl nema na Slovensku tradiciu, takze uvedeny event je tematicky uplne mimo. Kedy bude historicky event napr. o Cyrilovi a Metodovi alebo o majstrovstvach sveta v ladovom hokeji?
 

DeletedUser6153

Hosť
jasné že BOWLU som jelen ale odmeny ma zaujímajú a to je ok-len tak dalej:)))
 

DeletedUser5681

Hosť
americky futbal a forge of empires moje dve najoblubenejsie veci a dokopy parada palec hore
 

DeletedUser5193

Hosť
ked budu robit eventy slovensky vyvojari :D

To ma potom prekvapuje, ze FoE je prelozene do slovenskeho jazyka, ked na vyvoji FoE sa nepodielaju slovaci. A event nemuseli prekladat do slovenskeho jazyka a mali ho nechat v jazyku, ktory pouzivaji vyvojari (Python, C++, Java, atd.).
Super Bowl je cisto americka zalezitost, takze event mali nechat v anglickom jazyku, aby si ho mohli priaznivci americkeho fotbalu viacej uzit, ved je to predsa " americky" fotbal tak naco potom prekladat event do slovenciny.
 

DeletedUser5864

Hosť
Je príjemné mať aj zmenu a myslím si že každý event poteší.
 

DeletedUser5683

Hosť
Super Bowl nema na Slovensku tradiciu, takze uvedeny event je tematicky uplne mimo. Kedy bude historicky event napr. o Cyrilovi a Metodovi alebo o majstrovstvach sveta v ladovom hokeji?
Máš pravdu, že uvedená udalosť nemá na Slovensku tradíciu, ale to neznamená, že ju hráči vo FoE radi neprivítajú. Ak máš návrh na historický event, pridaj ho do patričnej sekcie a nezabudni ho dôkladne rozpracovať. Potom budeme čakať koľko podpory získa zo strany hráčov.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No ja vítam každý event s radosťou. Vždy niečo tam je nové, vždy niečo zaujímavé. Osobne sa teším hoci o Super Bowl-e neviem veľa.
 

DeletedUser6191

Hosť
A event nemuseli prekladat do slovenskeho jazyka a mali ho nechat v jazyku, ktory pouzivaji vyvojari (Python, C++, Java, atd.).
iba malá pripomienka dajme tomu ze by to urobili a každý vieme ze nie kto by rozumel syntaxi? osobne si myslím ze cca 80% by ani nevedelo co to je nieto ešte neico splnili. Ale skúsil by som to bola by to sranda a event by bol len pre vyvolených xD
 

Rihoslav

Člen
Otázka, na tých chladiacich boxoch je počet stôp posunu napr. 4-5. Znamená to, že ma posunie o 4 alebo 5 stôp?
 

DeletedUser5193

Hosť
hm, ako teoria relativity zapada do diskusie o forge bowle? nemusis furt rypat, ja si len myslim, ze to ze to u nas nema tradiciu nevadi, Forge of Empires totiz vobec nie je slovenska hra, ako jej samotny nazov napoveda. Nevravim ze by som neuvital nieco blizsie slovakom, len si myslim, ze urobit pre kazdu krajinu vlastny event, by asi vyzadovalo ovela viac prace - vid hokej ktory spominas, co by na to povedali taky anglicania? urcite by uvitali radsej kriket, alebo futbal... pointa je v tom, ze tim FOE odviedol celkom dobru pracu a forge bowl je prijemnym spestrenim
Teoriu relativity som pouzil ako priklad toho, ze niektori ludia maju obmedzene kognitivne schopnosti a nedokazu pochopit suvislosti a zakony, ktore platia vo svete okolo nich.

FoE hraju tiez ludia s obmedzenymi kognitivnymi schopnostami. Ano, mas pravdu, Forge of Empires nie je slovenska hra, takze by mala byt len po anglicky a netreba ju prekladat do slovenskeho jazyka.

Ja osobne by som chcel skor vediet, kolko dolarov dostal Innogames od NFL za to, ze Innogames robi na FoE skrytu reklamu Super Bowlu .
 

DeletedUser6153

Hosť
no riešite podľa mna zbytočnú vec -event je fajn spolu z dennými pekná zábavka a niekedy fakt to zosúladiť dokopy jemný bordel ale dlho to nehrám a predtým dostať veci aké teraz mám v inventári sa mi ani nesnívalo-chýba len to rozšírenie a akcia na diamanty v druhých hrách bola cez sviatky neviem prečo tu nie,to je jediná vec čo mi teraz chýba-vyčlenené paysafe odpočíva v zošite:(((((
 

DeletedUser5193

Hosť
ale ja suvislosti chapem, skor ich nechapes Ty :) stale nevies pochopit ze nemecka spolocnost, fungujuca primarne za ucelom tvorby zisku, bude samozrejme robit take akcie, eventy, aby zarobila co najvac penazi a prilakala co najviac ludi... slovensky trh je v porovnani s tym v USA ... no povedzme mensi ... a pre mna za mna , by ta hra do slovenciny prelozena ani byt nemusela, ale to je nepodstatne v akom jazyku je, v tejto dobe vedia aj male deti hrat hry v cudzom jazyku, nielen v tom anglickom
a ci NFL zaplatila? ak ano, tak super, ich sikovnost, ked zaplatis aj ty, mozno ti spravia event v programovacom jazyku o teorii relativity :)

ešte by som dodal, že tak ako na Slovensku nemá zatiaľ tradíciu americký futbal, tak ho nemal pred 100 rokmi ani napr. hokej... takže vôbec by som toto neriešil, každá jedna tradícia bola raz novinkou ...

:-D

Uz sa neviem dockat, az vyhraju rusi, slovaci alebo cesi majstrovstva sveta v americkom fotbale :-D.

A ak chce Innogames zarabat peniaze, potom by mal Innogames zmenit business model a obchodnu strategiu. Innogames by mal prestat ponukat hry, o ktorych sa v reklamach tvrdi, ze su zadarmo.
 

DeletedUser5193

Hosť
uz posledny prispevok k tomuto - pred 100 rokmi mohli slovaci a cesi iba snivat o hokeji, a bolo obdobie, kedy ceskoslovensko malo top muzstvo...a kanada ako koliska tohto sportu mohla len pozerat na subuje medzi ceskoslovenskom a ZSSR. Mozno to raz caka aj americky futbal, tusim Bratislava Monarchs hraju okrem slovenskej ligy aj rakusku, kde patria k top muzstvam / samozrejme nechcem porovnavat europske ligy s NFL), a u nas v ZA si Warriors tiez stale nachadzaju vacsiu podporu, je to sice amaterska uroven, ale tento sport tu je na vzostupe
NFL bola zalozena v roku 1922 (https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_American_football).
NHL (NHA) bola zalozena v roku 1917 ( https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_National_Hockey_League).
Hokej ma po 100 rokoch od zalozenia NHL na Slovensku tradiciu.
Americky fotbal nema po 95 rokoch od zalozenia NFL na Slovensku tradiciu.

Americkemu fotbalu zostava este 5 rokov na to, aby sa pokusil ziskat na Slovensku taku tradiciu aku ma hokej :-D

Urcite vsak nebudem zit dalsich 100 rokov len kvoli tom, aby som sa dozil rozsirenia americkeho fotbalu na slovensku.

Americkemu fotbalu sa nepodarilo rozsirit na slovensko za 95 rokov od vzniku NFL, takze je len malo pravdepodobne, ze za dalsich 95 rokov bude mat americky fotbal na Slovensku tradiciu. Je ovela viac pravdepodobne, ze za 95 rokov sa na slovensko rozsiri islam a zvyky s tym spojene ;-).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5193

Hosť
nejde o to kedy sport vznikol, ci jeho liga, ale kedy prisiel na nase uzemie :) a co znamena tradicia alebo tradicny? na to nie je meritko, niekto povazuje za tradiciu uz druhy rocnik nejakej akcie ... v tom pripade ma aj ten futbal tradiciu na slovensku... mna osobne bavi len okrajovo, ale mam okolo seba tolko ludi co tomu fandia, ze mi to vobec nepride ako nieco co sem nepatri...

:-D

Nehravas (alebo si nehraval v minulosti) nahodou aj ty americky fotbal? Z tvojich odpovedi sa mi zda, ako keby americky fotbal nechal stopy aj na tvojich intelektualnych schopnostiach a preto nedokazes pochopit niektore zrejme suvislosti ;-).

Ak by si si chcel precitat o poskodeniach mozgu, ktore sposobuje americky fotbal, prikladam clanok:
https://www.theverge.com/2017/7/25/...atic-encephalopathy-football-cognition-health
 

DeletedUser5193

Hosť
nie, mozog mam poskodeny skor z chlastu :D ja som tu nechcel nikoho urazat, len som chcel vyjadrit nesuhlas s tvojim nazorom, ze americky futbal na slovensku nema tradiciu/podporu - ako hovorim kvantum ludi v mojom okoli sleduje NFL, pozanm ludi co ho aj hraju, planuje sa v ZA tusim vystavba ihriska... inak ked uz tak nemas rad hracov americkeho futbalu, nebudes ty nahodou hokejista? tak urciteeeeee :D su to kontaktne sporty, nasledky to zanechava, tak ako kazda ina cinnost na tomto svete. Ale pre pokoj na tomto fore ti dam za pravdu, tento event tu nema co robit, takze nie ze v tvojich mestach uvidim co i len jednu budovu z eventu :p a apelujem na vsetkych hrdych slovakov, aby ho bojkotovali :D

:-D

Bez obav, FoE je game of chance, v ktorej sa daju ziskat len bezcenne veci a nejaky event to urcite nezmeni. Na svete su miliardy ludi, ktori bez problemov ziju kazdy den bez toho, ze by museli hrat FoE.

If You're Not Paying For It, You Become The Product
https://thefinanser.com/2017/10/youre-getting-something-free-product.html/
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5193

Hosť
ja uz len dodam, ze ten odkaz, co si dal vyssie na vznik NFL, som si samozrejme pozrel, a naucil som sa zase nieco nove, a to ze americky futbal vznikol v anglicku, takze nakoniec tato debata bola pre mna prinosom :) prajem vsetkym uspesny event etc., etc... a mam este jeden prepracovany napad na zmenu CVC, len uvazujem ze ho skusim dat na anglicke forum, ze by bola aspon daka snaca, ze to niekto precita, lebo sucasne CVC je tak nedomyslene a nudne, ze opoti tomu je forge bowl paradna vec, no uznaj sagit ;-)

:-D

Americky futbal vznikol v amerike, preto sa to vola americky fotbal. Anglicania hraju rugby, takze to nie je americky fotbal. A anglicania sa rozhodli pre Brexit, lebo si myslia, ze su panmi sveta. A Trump si zase mysli, ze "America first", takze anglofonne narody trpia syndromom velikazstva, a zostava len dufat, ze hadam z toho jedneho dna vyrastu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2939

Hosť
sagit mas pravdu , ale skotov mam rad , hlavne skotsku whisky (O: . a o evente , nemoze kazdy acakavat ze mu padne event , ze sa mu bude pacit . ja robim uz denne udalosti z eventu a problem je ten ze neviem ci stihnem dat tolko tuch downov aby som ziskal vsetky levely stlpu hrdinov .
 
Hore