Diskusia: Forge Bowl

DeletedUser5193

Hosť
sagit mas pravdu , ale skotov mam rad , hlavne skotsku whisky (O: . a o evente , nemoze kazdy acakavat ze mu padne event , ze sa mu bude pacit . ja robim uz denne udalosti z eventu a problem je ten ze neviem ci stihnem dat tolko tuch downov aby som ziskal vsetky levely stlpu hrdinov .

:-D, mna touch downy netrapia, mozu zrusit vsetky eventy a aj FoE. Najst nahradu za FoE je v sucasnej dobe velmi jednoduche. FoE neposkytuje vyznamnu pridanu hodnotu ludom, ktori pri FoE travia cas. Je uplne jedno, ci si hrac kupuje diamanty alebo ci hrac hra FoE "zadarmo". FoE je len gambling, nic viac a nic menej a netreba si nahovarat, ze FoE je nieco genialne, co zachrani svet.

:-D,
tyrael, co sa tyka americkeho fotbalu, tak na wikipedii (linku na stranku som uviedol vyssie) sa pise o americkom fotbale nasledovne:
American football resulted from several major divergences from association football and rugby football, most notably the rule changes instituted by Walter Camp, a Yale University and Hopkins School graduate who is considered to be the "Father of American Football".

Zvyraznim nasledujuce "several major divergences" a "Father of American Football". Pokial viem, Yale University a Hopkins School je v Amerike :). Odporucam Google Maps na overenie pozicie Yale University (New Haven, Connecticut ).
 

DeletedUser5193

Hosť
sam si tu dal odkaz, kde sa hned na zaciatku pise ze vznikol v anglicku, v amerike ho ale postupne upravovali az vznikla nova hra/sport :)

Ja som vyssie pisal, ze americky fotbal vznikol v amerike a to iste je napisane aj v clanku na wikipedii, ktory som tiez uviedol vyssie.

tyrael, je mi jedno, co si myslis. Ak ti to urobi radost, potom by si mohol zacat verit tomu, ze americky fotbal doniesli do Ameriky mimozemstania hned potom, ako pristali na britskych ostrovoch a postavili Stonehenge.
 

DeletedUser5670

Hosť
Mňa by zaujímalo akým spôsobom mám dosiahnuť 6 vylepšení keď to nemám ako stihnúť keď to počítam ako počítam vôbec to nevychádza.
 

tyraell

Člen
Mňa by zaujímalo akým spôsobom mám dosiahnuť 6 vylepšení keď to nemám ako stihnúť keď to počítam ako počítam vôbec to nevychádza.
ja sa spolieham že to bude ako na BETE, a teda že v denných špeciáloch bude aj ten upgrade, preto šetrím lopty, ak to tak bude, tak keď ho získam 3x, potom 2x za odmeny v úlohach a 2x za touchdown, mal by som mať 7... takže už len čakám či to bude ako denný špeciál
 

DeletedUser6191

Hosť
ja mam otázku na moderátora prečo sa mi nepriratali do inventára po splnení tých 50 bodov alebo ako to mam nazvať 1× svätyňa, 50 bv a medaile mam sa stým otocit na hernú podpipo ?
 

DeletedUser6191

Hosť
ja som si myslel ze to dostanem všetky 3 odmeny ale zistil som ze iba jedno stoho sa mi priráta teda náhodné
 
Hore