Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2022

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Soccer%20Logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Futbalový pohár 2022

 

Slovien Venet

Aktívny člen
Poradie globálneho rebríčka má byť riešené až na konci turnaja respektíve eventu. Čo sa dá vylepšiť je aby sa vytvoril aj rebríček podľa doby , v ktorej hráč hrá čím by sa takto zvýšila súťaživosť. Hráč nižšej doby za predpokladu že nekupuje diamanty reálne nedosiahne hráča z vyššej éry. Vhodnejšie bude predbežne vyhodnocovať hráčov na úrovni hranej doby a hodnotilo by sa aj to koľko položiek doby majú otvorené čo by malo vplyv na celkové umiestnenie či prechod do vyššej doby
 

baratona

Nový člen
Neviem ... mám splnených 26 úloh, ale ani raz sa mi neponúklo v žiadnej časti udalosti získanie "mlynského pola"
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No pár dní dokonca a už je veľká pravdepodobnosť že to jednoducho nedám na full budovu. A to myslím ak tak bude tak po dlhej dobe.
 

Terrorscream

Nový člen
Tentoročný event totálna slabota, minulý rok sa dalo aj so slabšími hráčmi v turnaji poraziť silnejších teraz jednoducho vám hore už nesvieti % šanca, resp. len či to bude výhra alebo prehra a tak to stále je, tiež som pochyboval či dám budovu na max. hlavnú, ale nakoniec dám, ale tiež to taktizovanie kombinácie, teraz Vám tam v turnaji nahodí tých naviac vylepšených hráčov, ale fakt ten systém jak pokafrali to je hrôza a des, to sa mi ešte nestalo aby som skončil v hobby lige :-/
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Do budúcnosti uvítam možnosť výberu hrať event o cenu víťaza doby v ktorej hrá, alebo hrať o hlavnú výhru v hernom svete.
TIP:
Navrhujem aby hráč nedostal toho istého protihráča počas celého eventu , inými slovami čo súboj to iný hráč
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore