Diskusia: Historická séria - Galileo Galilei

DeletedUser4

Hosť
Tu môžete diskutovať o nadchádzajúcej historickej hernej udalosti.
 

DeletedUser5785

Hosť
Zoznam úloh z EN wiki:
Zadanie 1Zadanie 2Odmena
1Vyzbierajte 100 mincíPoužite 4 BVNáhodná
2Dosiahnite nadšenie obyvateľstvaPoužite 6 BVNáhodná
3Motivujte alebo zdokonaľte 30 budovNavštívte 10 hostincov priateľov
alebo
Kúpte 5 BV
Náhodná
410 krát dokončite 15-min produkciuPoužite 8 BVNáhodná
5Vyskúmajte technológiu
alebo
Prispejte 300 tovarov z vašej alebo predchádzajúcej éry do pokladnice cechu
Použite 20 BVNáhodná
6Dokončite 15 krát produkciu vo výrobných budovách z vašej éry, alebo 20 krát produkciu vo výrobných budovách z predchádzajúcej éryPoužite 10 BVNáhodná
7Vyzbierajte 600 striebra z hostinca priateľov
alebo
Kúpte 8 BV
Postavte 1 kultúrnu budovu z vašej éry alebo 2 z predchádzajúcej éryNáhodná
8Objavte novú provinciu
alebo
Vyriešte 12 stretnutí v cechových expedíciách
Naverbujte 5 jednotiek z vašej éry alebo 8 jednotiek z predchádzajúcej éryNáhodná
915 krát dokončite 4-hod produkciuPoužite 12 BVNáhodná
10Získajte 3 sektory bez boja
alebo
Vyhrajte 6 bojov po sebe bez jedinej prehry
Použite 14 BVNáhodná
1130 krát dokončite 1-hod produkciuPoužite 16 BVNáhodná
12Získajte kontrolu nad provinciou
alebo
Prispejte 900 tovarov z vašej éry do pokladnice cechu
Aktivujte 3 posilnenia
alebo
Použite 30 BV
Náhodná

Odmena za splnenie všetkých úloh: Portrét Galileo Galilei a budova - Veža so slnečnými hodinami, ktorá poskytuje mince, bonus obrany pre obrannú armádu a ak sa motivuje dostanete aj Bod výskumu. S malou rozlohou 6 políčok si myslím, že ide o veľmi peknú špeciálnu budovu :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5918

Hosť
6-tu ulohu neako nechapem , resp, chapem len ma metu tie kladivka pri tej ulohe , takze chcu tovar ci kladivka 15ks ?
 

DeletedUser5785

Hosť
vyrobna budova vyraba zasoby, tovarova budova vyraba tovary.

v ulohe treba dokoncit vyrobu bud 15x zasoby v budove z tvojej ery, alebo 20x vyrobu v budovach z predchadzajucej ery.

kludne moze byt aj 5 min vyroba 15x alebo 20x podla ery budovy
 

DeletedUser5918

Hosť
takze ked som v buducnosti , musim vyrobit 15ks kladivok v budove na kladivka z buducnosti a nie u kovaca , pochopil som to spravne ? :)
 

DeletedUser5785

Hosť
no ano, alebo postav budovu zo zajtrajska? Inac, mohlo by to akceptovat aj vyrobu v specialnych budovach ako je bazar, terasova farma a pod. ak su v zodpovedajucich erach. Skus dat 5 min a uvidis ( tu by hadam nemuselo vadit ci budova vyrobi mince alebo zasoby, vyskusaj a daj vediet).
 

DeletedUser5918

Hosť
ano dal som to specialnej z mojej doby , uz to chapem , len neni to 15ks produkcie ako je v zadani ulohy ale 15 krat produkcia
 

DeletedUser5918

Hosť
ty zato nemozes , zle to je aj v oficialnej ulohe na hre :)

takze ked mam dve vyrobne budoovy na ktorych to mozem vyriesit , z 5 minutovej ulohy je zrazu 40minutova :D
nevadi , to dame ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5785

Hosť
30x hodinova alebo 15x 4hod. vyroba bude podla mna veselsia :D
 

DeletedUser5785

Hosť
joooj, no ked je miesto na stavanie, tak to sa veselo vyraba, aj do zasoby :D Ja som teraz predo dvermi do progresivnej doby a volne miesto nemam vobec... a burat sa mi teraz vecer uz nechce :p
 

DeletedUser5918

Hosť
joooj, no ked je miesto na stavanie, tak to sa veselo vyraba, aj do zasoby :D Ja som teraz predo dvermi do progresivnej doby a volne miesto nemam vobec... a burat sa mi teraz vecer uz nechce :p
tak ja som vsera postavil vyrobnu a dnes som ju zbural aby bolo miesto na event :D :D neako som nan pozabudol :D
 

DeletedUser5918

Hosť
sakra , pred hodinou som dal vyrabat popredu tie 4 hodinovky a teraz chce odomna postavit kulturnu budovu :D , takze najskor musim kovacov zburat a postavit tu kulturu a potom nazad kovacov :D , a ja ze mam miesto :D
 

DeletedUser5785

Hosť
to je taky zdravy adrenalin, aby sme boli vzdy v strehu, a aby bolo nase obyvatelstvo zamestnane. Koniec koncov aj peniaze sa musia stale tocit :D :D
 

DeletedUser5918

Hosť
no neviem ci moje obyvatelstvo je zamestnane :D , mam cca 19 000 celkoveho obyvatelstva a stoho je 18 000 k dispozicii , cize doma :D , jak krali bez roboty :D :D
 

DeletedUser2939

Hosť
ja mam cca 93 000 obyvatelstva a mam volnych 180 . a este by som potreboval cca 12 000 (O:
 

DeletedUser5918

Hosť
neviete niekto ci Obluk vyriesi poslednu ulohu ? myslim to stym tovarom pre pokladnu nechu , nechce sa mi vybojovavat provinciu a obuk mi dava dene cez 600 ks do pokladne , ci mam cakat 12hodin na zber :)

, jaaaj sak tu nikto neni , ja mam cas posunuty :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5785

Hosť
myslim, ze prispievanie do pokladnice musi byt z vlastneho skladu a cechove VB to neakceptuje :(
 
Hore