Diskusia: Historická séria - Galileo Galilei

DeletedUser5918

Hosť
myslim, ze prispievanie do pokladnice musi byt z vlastneho skladu a cechove VB to neakceptuje :(

ano je to pekny podvod :( , a to neni prvy pripad toto , ze mate specialnu budovu - velkolepu budovu , ktora vam ma hru zjednodusovat a ulahcovat . Akoze fakt nechapem preco to neakceptovalo ked to je v zadani ulohy jasne napisane , prispejte do pokladne cechu z tovarom vasej doby , presne to som spravil cez cechovu vb , prispel som do pokladne cechu tovar z mojeej aktualnej doby .
fakt by mi toto mohol niekto vysvetlit preco to nejde
 

DeletedUser4

Hosť
Event sa nám nezadržateľne blíži ku koncu. Aké sú vaše postrehy pripomienky? Čo sa vám páčilo a naopak, čo by ste tejto hernej udalosti vytkli?
 

DeletedUser5918

Hosť
Event sa nám nezadržateľne blíži ku koncu. Aké sú vaše postrehy pripomienky? Čo sa vám páčilo a naopak, čo by ste tejto hernej udalosti vytkli?
winetou skus precitat par prispevkou vysie , nechce sa mi to pisat este raz ;) peace
 

DeletedUser5785

Hosť
Event mám už dokončený aj ja. :) Zo zadaní som si vedela vybrať alternatívu. Dlhšie mi trvala úloha 30x dokončiť hodinovú produkciu, pretože som nebola tak často online, ale aj napriek tomu mám 4 dni k dobru.

Náročné mi pripadá zadanie prispiet 900 tovarov aktuálnej éry z vlastného skladu do pokladne cechu ako alternatívu k dobytiu provincie. Viem, že na vyjednanie cca 8 sektorov jednej provincie treba veľa tovarov, ale ten celkový počet je rozdelený na 3-4 éry. Napríklad 20 aktuálna éra, 30 éra-1(predchádzajúca éra), 40 tovarov éra-2 a 50 tovarov éra-3 (3 éry pred aktuálnou). Preto by som do budúcna navrhovala rozdelit v zadaní celkové množstvo aspon na 3 éry, napríklad 200 tovarov vaša éra, 300 predchádzajúca a 400 dve éry pred aktuálnou.
 

DeletedUser5918

Hosť
Event mám už dokončený aj ja. :) Zo zadaní som si vedela vybrať alternatívu. Dlhšie mi trvala úloha 30x dokončiť hodinovú produkciu, pretože som nebola tak často online, ale aj napriek tomu mám 4 dni k dobru.

Náročné mi pripadá zadanie prispiet 900 tovarov aktuálnej éry z vlastného skladu do pokladne cechu ako alternatívu k dobytiu provincie. Viem, že na vyjednanie cca 8 sektorov jednej provincie treba veľa tovarov, ale ten celkový počet je rozdelený na 3-4 éry. Napríklad 20 aktuálna éra, 30 éra-1(predchádzajúca éra), 40 tovarov éra-2 a 50 tovarov éra-3 (3 éry pred aktuálnou). Preto by som do budúcna navrhovala rozdelit v zadaní celkové množstvo aspon na 3 éry, napríklad 200 tovarov vaša éra, 300 predchádzajúca a 400 dve éry pred aktuálnou.
graulujem uspesnej uzatvaračke eventu ;) ci ako si ma to ty nazvala :D
.. a ano ten tovar trosku prepalili , ja som to nakoniec vybojoval celu provinciu lebo som zistil ze mam mapku o jednu dobu pozadu :D takze to islo pomerne lahko ;)
 

DeletedUser5785

Hosť
:D keď sme pri tom kto koho ako nazval, náš CoMa sa volá Winy, ale určite si to zle nemyslel :D a aj ja ti gratulujem k úspešne dokončenému eventu ;)
V 12. úlohe som vyjednala posledné 3 sektory v provincii, tak ma to stálo oveľa menej tovarov ako 900 :)
 

DeletedUser5918

Hosť
jasne ze nie zle a mozno to je skratka winetua a nikto otom okrem neho nevie :D ale urcite som to zle nemyslel ;) preto som dal mier nakoniec , keby bol problem verejne sa winetuovy , teda winimu ospravedlnim ;)
a k eventu , uz si mi raz gratulovala sissy li , nepametas si ? :D
 

DeletedUser5918

Hosť
jaaaaj teraz vidim ze to bola joguda :D sory vsetkym , ale fakt mam silne lieky :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Tipujem, že až prisilné lieky, keď ma oslovuješ slovesom v ženskom rode :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Beriem to ako srandu a úfam, že si to i ty vzal v tomto duchu :)
 

DeletedUser4

Hosť
Danou vetou som skôr chcel povzbudiť k napísaniu svojho názoru užívateľov fóra, ktorí tak ešte neučinili. Ale tak ako sa hovorí "peace". :)
 
Hore