Diskusia: Incidenty

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

čo hovoríte na nové spestrenie hry v podobe Incidentov? :)
 

DeletedUser5785

Hosť
Super! Už sa teším, keď nejaký nájdem :D

Na wiki je tabuľka s prehľadom všetkých incidentov a zoznamom odmien, ktoré máte možnosť získať. Pre viac info kliknite sem.

Prajem veľa zdaru v hľadaní ;)
 

DeletedUser6191

Hosť
A viete aspoň približný čas kedy sa to ma uviesť do hry už do rána poctivo hľadám a zatiaľ nič nemám. Aj keď je pravda ze mne chodia aktualizácie aj o 3 dni neskôr ako ostatným stáva sa to ešte niekomu?
 

DeletedUser6191

Hosť
a kde sú tie incidenty? aspoň vie niekto nieco k tomu povedať?
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahoj Mirko196sk, tiez cely den prehladavam okolie mesta a zatial som nic nenasla :(
 

tyraell

Člen
tým čo išli, idú naďalej a tým čo nešli, pravdepodobne stále nejdú, mne teda určite a čo viem tak v cechu detto...
 

DeletedUser4

Hosť
Pokiaľ ste sa prihlásili pred update do hry od 0:01 do 13:47(kedy bol na SK dokončený update), tak sa u všetkých týchto hráčov zmena prejaví až po dnešnej polnoci.
 

DeletedUser5785

Hosť
Super, ze incidenty prebliknu, ked sa dostanu do zorneho pola, aby sa lahsie nasli!! Takto je nizsia sanca, ze nejaky prehliadnem :)

Pre info:
Mnozstvo minci/zasob/medaili sa zvysuje s postupujucou erou. Ostatne odmeny su fixne pre vsetky ery (BV, Diamanty, tovary, posilnenia zasob/minci, suprava motivacie a plan VB)
 

DeletedUser5918

Hosť
super , len este by ma zaujimalo ze kde na cestach sa nachadzaju ? a su aj na chodnikoch , kedze ja nemam dvojprudovky :D
mohol by sem niekto hodit neaky obrazok s incidentom na chodniku resp.ceste ;)
 

DeletedUser5918

Hosť
inak nic zvlom , chvalim tuto vec a aj tych co to vymysleli ale tie ceny mohli byt kludne 10x vysie , aby to viac motivovalo hladat po meste a okoli tie veci , lebo neviem ci to ma vyznam hladat v arktickej 1100 ks minci ked mam na ucte 100M :D alebo 2ks tovaru a tak isto to je aj v nizkych dobach kedze som vcera spristupnil D svet , neviem ci mi moc pomaha 20ks minci :D ...ja osobne by som to kludne dal aj 100x vyssie odmeny :D moj nazor ;)
 

DeletedUser4

Hosť
inak nic zvlom , chvalim tuto vec a aj tych co to vymysleli ale tie ceny mohli byt kludne 10x vysie , aby to viac motivovalo hladat po meste a okoli tie veci , lebo neviem ci to ma vyznam hladat v arktickej 1100 ks minci ked mam na ucte 100M :D alebo 2ks tovaru a tak isto to je aj v nizkych dobach kedze som vcera spristupnil D svet , neviem ci mi moc pomaha 20ks minci :D ...ja osobne by som to kludne dal aj 100x vyssie odmeny :D moj nazor ;)
Incidenty prachádzali rôznymi testami na BETA verzii. Berme však do úvahy, že sa jedná o novinku, ktorú bude možno aj treba upraviť. Nebránime sa tomu. Práve preto nás názor hráčov zaujíma :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Dnes som medzi incidentami našiel tento
100px-Hidden_reward_incident_rhino.png
a ako odmenu som dostal:

moja-odmena-01.png
 

DeletedUser6191

Hosť
jooguda ja som ich našiel už plno ale takýto ešte nie gratulujem to musela byt ale radosť aj keď len 5 dia
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujem, odmena veľmi potešila i keď som príspevok pridal predovšetkým, aby som ostatných informoval aké incidenty môžete očakávať a aké odmeny dostanete.
 

DeletedUser6191

Hosť
ano ja som dnes dostal 144 medailí ktoré tiež potešili ale aj toto je pekne a dúfam ze sa to bude iba zlepšovať
 

DeletedUser5918

Hosť
teraz rozmyslam ze aku cenu ma 5 diamantov , co si zato kupite ? hmm ? jedna desatina bodu vyskumu ...
 

DeletedUser5683

Hosť
Určite áno, incidenty sa len spustili a aj táto diskusia na fóre prispieva, aby boli incidenty podľa predstáv hráčov.
 

DeletedUser5683

Hosť
teraz rozmyslam ze aku cenu ma 5 diamantov , co si zato kupite ? hmm ? jedna desatina bodu vyskumu ...
Získať 5 diamantov za jeden klik, je slušné, v nedávnej minulosti, tí čo stavali studne želaní, by za túto možnosť dali i svoju FoE dušu :)
 

DeletedUser5918

Hosť
Získať 5 diamantov za jeden klik, je slušné, v nedávnej minulosti, tí čo stavali studne želaní, by za túto možnosť dali i svoju FoE dušu :)

ale zo studne mi aspon poadne 50 diamantou , to si aspon mozem kupit 1 bod (co je tiez smiesne) ale povedz mi naco ti bude v invenatri 5diamantov ? :D ..akoze ked to bude padat ako dazd , tak ok , ale to pochybujem
 
Hore