Diskusia: Incidenty

DeletedUser6191

Hosť
ale zo studne mi aspon poadne 50 diamantou , to si aspon mozem kupit 1 bod (co je tiez smiesne) ale povedz mi naco ti bude v invenatri 5diamantov ? :D ..akoze ked to bude padat ako dazd , tak ok , ale to pochybujem
ale vieš jedna k jednej a máš dve a keď das päť k piäťim máš desta ono sa to len zdá ze je malo a v skutočnosti je to dosť. A neboj nič iba sa to iba spustilo aj hostinec keď sa spustil pred nedávnom a pozry kde je teraz všetko bude dobre...
 

DeletedUser5918

Hosť
bavime sa tu stale dookola o tom istom , uz som tu pisal ze ceny na incidentoch su male a tym padom bezcenne , verim ze sa to raz zmeni a incidenty budu mat aj zmysel
 

DeletedUser5683

Hosť
Incidenty máme oficiálne na slovenských servéroch 4 dni a už o nich vyhlasuješ, že sú bezcenné. Daj im šancu, aby sa postupne vyvíjali na životaschopnú súčasť FOE hry a určite i odmeny postupne porastú. Incidenty majú zmysel: za návštevu svojho mesta získaš zadarmo mince, zásoby, medaile, súpravy a diamanty. Viem, že pre nás, čo hráme dlhšie, sú to zanedbateľné počty, ale sú medzi nami začiatočníci, ktorým i malá suma mincí alebo zásob pomôže. A to nehovorím o diamantoch. Pamätám si, že v začiatkoch som kúpil prémiovú budovu za 100 diamantov, ktorá mi veľmi v počiatkoch pomohla.
 

DeletedUser5918

Hosť
Incidenty máme oficiálne na slovenských servéroch 4 dni a už o nich vyhlasuješ, že sú bezcenné. Daj im šancu, aby sa postupne vyvíjali na životaschopnú súčasť FOE hry a určite i odmeny postupne porastú. Incidenty majú zmysel: za návštevu svojho mesta získaš zadarmo mince, zásoby, medaile, súpravy a diamanty. Viem, že pre nás, čo hráme dlhšie, sú to zanedbateľné počty, ale sú medzi nami začiatočníci, ktorým i malá suma mincí alebo zásob pomôže. A to nehovorím o diamantoch. Pamätám si, že v začiatkoch som kúpil prémiovú budovu za 100 diamantov, ktorá mi veľmi v počiatkoch pomohla.

na D -svete hram od piatka , cize treti den , preto som vyhladal tuto temu a napisal sem , lebo mi to niako nepomohlo ani ked som isiel od zaciatku a nemam namysli len diamanty skor naopak , uzitocne veci ktore by mohli pomoct ako mince a kladivka alebo tovari by mali byt nikolkonasobne vysie ale to som si uz vysvetlili a neurazaj ma ze ja nieco vyhlasujem , ja len diskutujem ved nato tu je tato tema , len tolko ktejto teme som chcel
 

DeletedUser6191

Hosť
na D -svete hram od piatka , cize treti den , preto som vyhladal tuto temu a napisal sem , lebo mi to niako nepomohlo ani ked som isiel od zaciatku a nemam namysli len diamanty skor naopak , uzitocne veci ktore by mohli pomoct ako mince a kladivka alebo tovari by mali byt nikolkonasobne vysie ale to som si uz vysvetlili a neurazaj ma ze ja nieco vyhlasujem , ja len diskutujem ved nato tu je tato tema , len tolko kte
ja som na tiez na Dcku ale už asi 2tyzdne a pomáha mi to dosť aj v tých začiatkoch. len sa na to treba pozerať v inom spektre. A 4 dní je dosť mala doba nato aby dali niaky ubdate na zmenu ale všetko to časom prúde o to sa neboj a odmeny budú isto vedsie len treba počkať
 

DeletedUser5683

Hosť
george14, nechcem Ťa urážať, prepáč, ak si to takto pochopil. Incidenty zbierať môžeš alebo nie, máš na výber. Z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť incidenty, nakoľko denne na jednom svete nájdem 5 - 8 incidentov so skvelými odmenami. Veru diskutujme, o tom je toto fórum a určite prídeme spoločne i na dobré zmeny čo sa týka incidentov....
 

DeletedUser5918

Hosť
ja som na tiez na Dcku ale už asi 2tyzdne a pomáha mi to dosť aj v tých začiatkoch. len sa na to treba pozerať v inom spektre. A 4 dní je dosť mala doba nato aby dali niaky ubdate na zmenu ale všetko to časom prúde o to sa neboj a odmeny budú isto vedsie len treba počkať

mirko , som na decku 4 dni , ale som ovela pred tebou , tak neviem co pises :))
 

DeletedUser5918

Hosť
george14, nechcem Ťa urážať, prepáč, ak si to takto pochopil. Incidenty zbierať môžeš alebo nie, máš na výber. Z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť incidenty, nakoľko denne na jednom svete nájdem 5 - 8 incidentov so skvelými odmenami. Veru diskutujme, o tom je toto fórum a určite prídeme spoločne i na dobré zmeny čo sa týka incidentov....
v pohode , a jasne ze su super , kazda vec ktora je + je dobra , len by sa mohla vylepsit v mnozstve niektorych veciciek ;)
 

DeletedUser5683

Hosť
Verím, že sa nám i vďaka názorom hráčov podaria vylepšiť ku spokojnosti :)
 

DeletedUser6153

Hosť
incidenty fajn vecička v meste som zatiaľ žiadny nenašiel:((ale okolie sú dosť časté naj som mal 50 medailí ale dia ...ešte nie a dnes som si debo omylom predal budovu z eventu pavilon no jednoducho sa zadarilo:(((no všetko je na niečo dobré tak som miesto využil na VB-Castel del Monte a teraz si už dám veľký pozor pri predávaní budov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2302

Hosť
kua - čítam - čítam a dočítal som sa, že aj v meste ich nájdem.... tak som hľadal a našiel na chodníku :).... len škoda, že tu nemôžem byť na dvoch kartách, t.j. fórum a FoE... lebo mi hra zamrzne a musím znova načítať :-(
 

DeletedUser5918

Hosť
kua - čítam - čítam a dočítal som sa, že aj v meste ich nájdem.... tak som hľadal a našiel na chodníku :).... len škoda, že tu nemôžem byť na dvoch kartách, t.j. fórum a FoE... lebo mi hra zamrzne a musím znova načítať :-(
mrzne to aj mne , a mozes byt na dvoch a nemusis nacitat staci , zmenit velkost v pravo hore vedla cerveneho krizika a nazpet vratit potom , trva to kracie ako nacitanie celej hry ;)
 
Hore