Diskusia: Incidenty

DeletedUser5785

Hosť
mrzne to aj mne , a mozes byt na dvoch a nemusis nacitat staci , zmenit velkost v pravo hore vedla cerveneho krizika a nazpet vratit potom , trva to kracie ako nacitanie celej hry ;)
Alebo vyskusaj mat hru otvorenu v jednom okne a vsetky ostatne karty v druhom okne.
 

DeletedUser5918

Hosť
Alebo vyskusaj mat hru otvorenu v jednom okne a vsetky ostatne karty v druhom okne.
chrom a 7win mi tu nedavaju moznost otvorit druhe okno , tak neviem , hram na jednom a je to v pohode , len klikam na zmensenie ked sa prehadzujem z hry na forum :D a tereba dodat ze nie vzdy je to treba ;)
 

uhe83

Aktívny člen
kua - čítam - čítam a dočítal som sa, že aj v meste ich nájdem.... tak som hľadal a našiel na chodníku :).... len škoda, že tu nemôžem byť na dvoch kartách, t.j. fórum a FoE... lebo mi hra zamrzne a musím znova načítať :-(
takto nejak obcas nabehnu aj zabrany na chodniku :D
Screenshot_2.jpg
a spoznas to tak, ze sa ti aj chodci zastavia a dalej neprejdu, tak to najdes rychlejsie
 

DeletedUser6191

Hosť
ešte nie a dnes som si debo omylom predal budovu z eventu pavilon no jednoducho sa zadarilo:(((no všetko je na niečo dobré tak som miesto využil na VB-Castel del Monte a teraz si už dám veľký pozor pri predávaní budov
napíš na hernú podporu oni ti ju vrátia odkaz máš tu
 

DeletedUser6153

Hosť
napíšem zajtra a dík, forum chodím v druhom okne a nikdy mi to nemrzne a to hrám súčasne vždy z forge ešte jednu hru ale je zas pravda že som kupoval herné pc aj ked herné bolo pred dvomi rokmi už by to chcelo vynoviť
 

uhe83

Aktívny člen
a len dodam, ze incident sa vyskytol aj pod Hojným lisom, nielen v okoli mesta...ci v meste ale treba hladat aj pod budovami :D :D :D :D
 
Incidenty sú fajn bol to dobrý nápad aj ked stále hľadám toho horocha na tej plti a on nikde :eek::eek::eek:, tak nič inšie neostáva len ísť do ZOO len dúfam že nebude aj tam zamknutý v nejakej búde :mad::mad::mad::mad::mad:
 

uhe83

Aktívny člen
Incidenty sú fajn bol to dobrý nápad aj ked stále hľadám toho horocha na tej plti a on nikde :eek::eek::eek:, tak nič inšie neostáva len ísť do ZOO len dúfam že nebude aj tam zamknutý v nejakej búde :mad::mad::mad::mad::mad:
ak ho hladas len kvoli ty dia, tak llen dodam, ze to nie je pravidlo, ze iba on ti ich da, ja som sice toho plavajuceho hrocha mal uz nie raz, ale iba raz dia...
takze nesustred sa iba na neho :)
 
Nie kvôli diamantom:oops::oops: tie tu málokedy dávajú na to sa spoľahnúť nemôžeš tu skôr uvidíš figu borovú ako diamanty,,,, :p:p:p
 

uhe83

Aktívny člen
Inak, chcelo by to asi korekciu...
toto sa uz nie raz stalo mojej priatelke, ze sa jej incidenty vytvorili bud pod budovou, alebo na ceste, ale ine, ako maju
alebo nebodaj je to spravne takto??
23660530_1705867329446400_950682764_o.jpg 23714933_1705867339446399_618282914_o.jpg
 
Hore