Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
newlogo1.png

Vážení hráči, tu môžete debatovať o všetkom možnom, čo sa týka súťaže Fragmenty mesta.

Váš Forge of Empires tím
 

DeletedUser4391

Hosť
No vyzerá to zaujímavo, rozhodne sa teším len dúfam že sa pripojí čo najviac ľudí :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Všetci hráči FoE sú srdečne vítaní na fórum a samozrejme k súťaži, tešíme sa na účasť každého jedného užívateľa.
 

DeletedUser5683

Hosť
Chceme všetkých suťažechtivých požiadať, aby nezakladali nové témy skôr ako nebudú vedieť správny názov prvého fragmentu mesta.
Ďakujeme za pochopenie!

Váš Forge Of Empires tím
 

DeletedUser

Hosť
A ako mam potom tu tému pomenovať iba môj nick teda Mirko196 či ešte niečo k tomu?
 

DeletedUser5683

Hosť
Presne tak, novú tému pomenuješ svojim nickom, t.j. v tvojom prípade sa bude téma volať Mirko196
 

DeletedUser5707

Hosť
pozeram na to ako puk, ale aj tak netusim co to mam akoze napisat "o aku cast mesta ide" ... to mam hladat u ludi v susedstve? to mam napisat, ze sa to nachadza v pravo dole? ... asi som nechapavy
 

DeletedUser3765

Hosť
A má sa jednať o konkrétnu budovu alebo nie ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5707

Hosť
tým som začal, čítal som si ho dookola dosť dlho ... asi budem musieť počkať na prvého výhercu, čo vôbec napíše
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj môžem dávať do odpovedí aj screanshot daného fragmentu?
 

DeletedUser5683

Hosť
Stačí napísať ako správnu odpoveď názov fragmentu časti mesta.
 

DeletedUser4391

Hosť
Ak by to bola fotka budovy lovca tak by ste napisali jej nazov :) toť vše
 

DeletedUser

Hosť
Ja som sa len pýtal pre informaciu či náhodov...
Dakujem aj tak a este k odpovedám k súťaží budú aj niak písané body alebo niečo ako sa to dozvieme??
 

DeletedUser5683

Hosť
V pohode, Mirko196 a k odpovediam v súťaži nebudeme písať body, ale vaše odpovede každý deň vyhodnotíme a určíme denného víťaza v téme Vyhlásenie víťazov.
 

DeletedUser5683

Hosť
V podsekcii Fragmenty mesta si vytvor novú tému s názvom svojho nicku na fóre, kde vlož odpoveď. Odpovedať môžeš od momentu zverejnenia fragmentu na daný deň a samozrejme ak si myslíš, že vieš správnu odpoveď.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore