Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Text, ktorý je uvedený pri zadaní denného fragmentu mesta nie je nápoveda alebo opis fragmentu mesta, ale ide o text, ktorý dotvára atmosféru oznamu zadania toho dňa. Preto neakceptujeme vyjadrenia, že opis sa vymyká významu obrázku.
 

DeletedUser5726

Hosť
inac kvalita obrazkou keby to robil nejaky amater ktory nevie co robit ked bude 3 obrazok akoze co to je tak uz tam bude machula len
 

DeletedUser4391

Hosť
Dnešnú budovu ani za pána neviem vylúštiť, ak má niekto nejaký tip kľudne napíšte :D našiel som jednu ktorá sa podobá, ale neverím že je to ona :D:D
 

QppZoon

Aktívny člen
Chcem sa spýtať, že ako prideľujete tie body?
Ten kto napíše ako prvý správnu odpoveď, ten dostane tých 5 bodov? A tak aj druhý a tretí? Alebo vyberiete náhodou?
Ďakujem za odpoveď :)
 

DeletedUser5726

Hosť
ze o 0:00 dalsi den bude pridany dalsi obrazok no neviem kde je ked si robi niekto co chce chce bit moderator a neplni si svoje veci z toho mne to pripada ze moze niekomu nadrzat ludia tu urcite cakaju co vidim kto je online a caka na obrazok a neviem co z tym chcu docielit iba nasrat asi ludi to je take slovenske
 

DeletedUser5683

Hosť
Obrázky som upravoval sám, v zhoršenej kvalite sú pre zvýšené rozlíšenie, aby ste nemali problém rozoznať o čo ide v rozlíšení 25 x 25 pixelov.
Body sa prideľujú následovne: Kto prvý napíše správnu odpoveď, dostáva 5 bodov, druhý dostane 3 body, tretí 2 body a všetci ostatní, ktorí správne odpovedajú zhodne dostanú 1 bod.

Fragmenty sa menia každý deň, v úmysle FoE tímu bolo zadanie ďalšieho dňa dávať o polnoci, aby každý hráč mal 24 hodín na uhádnutie a napísanie správnej odpovede, avšak pristúpili sme k náhodnému pridávaniu každého ďalšieho dňa, nakoľko pracujúci a školopovinní užívatelia fóra boli z možnosti ako prví vylúčení, nakoľko už v noci spali a cez deň sa dostávali k fóru ako im to pracovné a školské povinnosti umožňovali. Ide o spravodlivejšie rozdelenie denných výhercov a následne i konečných víťazov. Mrzí ma tento zmätok okolo súťaže, ospravedlňujem sa tým, ktorí márne čakali o polnoci na nový obrázok a vyhodnotenie včerajšieho dňa, ale fórum je pre všetkých, to znamená i pre tých, čo pracujú alebo chodia do práce a nerád by som ich svojimi pravidlami súťaže obmedzoval a zas inú skupinu užívateľov, ktorí v noci nemusia spať, lebo ráno nestávajú do práce, školy, zvýhodňoval. Toľko odo mňa k téme, prečo dnes v noci nebolo nové zadanie súťaže k tretiemu dňu a vyhlásenie denných víťazov.
 

juri01

Aktívny člen
Už som chcel skritizovať celú súťaž, ale dobre že som sa neunáhlil. Super, že ste to aspoň takto urobili, je to spravodlivejšie.
Ak by boli zadania uverejňované v rovnakom čase, potom by mal byť víťaz určený náhodným spôsobom a nie že kto je najrýchlejší...
 

DeletedUser5682

Hosť
To by ste mohli pouvazovat o 2 obrazkoch. Prvy medzi 6:00 - 11:00 a druhy medzi 15:00 - 20:00.
Mozno by sa mohli vyjadrit aj sutaziaci, kedy hravaju a sleduju forum, alebo by ste mohli pozriet statistiky fora a zistite rozlozenie dennej a vikendovej navstevnosti...
 

DeletedUser5364

Hosť
a to včerajšie od Cossačky?:rolleyes: Cossačka ty huncút jedon !!! :mad::D:p:confused::rolleyes:

1845153_bitka-po-zadku-po-holej-fyzicky-trest-fyzicke-tresty-trestanie-deti-otec-syn-potrestanie.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
Obrázky som upravoval sám, v zhoršenej kvalite sú pre zvýšené rozlíšenie, aby ste nemali problém rozoznať o čo ide v rozlíšení 25 x 25 pixelov.
Body sa prideľujú následovne: Kto prvý napíše správnu odpoveď, dostáva 5 bodov, druhý dostane 3 body, tretí 2 body a všetci ostatní, ktorí správne odpovedajú zhodne dostanú 1 bod.

Fragmenty sa menia každý deň, v úmysle FoE tímu bolo zadanie ďalšieho dňa dávať o polnoci, aby každý hráč mal 24 hodín na uhádnutie a napísanie správnej odpovede, avšak pristúpili sme k náhodnému pridávaniu každého ďalšieho dňa, nakoľko pracujúci a školopovinní užívatelia fóra boli z možnosti ako prví vylúčení, nakoľko už v noci spali a cez deň sa dostávali k fóru ako im to pracovné a školské povinnosti umožňovali. Ide o spravodlivejšie rozdelenie denných výhercov a následne i konečných víťazov. Mrzí ma tento zmätok okolo súťaže, ospravedlňujem sa tým, ktorí márne čakali o polnoci na nový obrázok a vyhodnotenie včerajšieho dňa, ale fórum je pre všetkých, to znamená i pre tých, čo pracujú alebo chodia do práce a nerád by som ich svojimi pravidlami súťaže obmedzoval a zas inú skupinu užívateľov, ktorí v noci nemusia spať, lebo ráno nestávajú do práce, školy, zvýhodňoval. Toľko odo mňa k téme, prečo dnes v noci nebolo nové zadanie súťaže k tretiemu dňu a vyhlásenie denných víťazov.
Áno máš pravdu, bude to spravodlivejšie lebo upíraci čakali od pol noci a bolo ich tu veeeeeeeela :D:D:D ale tak,či onak vždy bude niekto v práci (3smeny) vždy bude niekto v škole ,takéto náhodne dni sú nachuja,človek aby každú hodinu preklikával na fórum v snahe sa umiestniť do prvej trojice,lebo chápem to tak že ďaľši fragment môže byť o dva dni o tri o týždeň ...,keď už vyhlasiť aspoň daný deň kedy sa fragment pridá ale nie presný čas ;):)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som čakala na fragment do 3rána aj tak som sa nedočkal... Ale jedna vec je nefer a myslím že je to dost nefer keďže ste víťazov žrebovali tak ze kto napíše prví,druhý,tretí a ostatok sa k tomu nedostal alebo dostal no neskoro niekto bol už pred tebov bohužiaľ tak som tomu pochopil. To je znevýhodnovanie jednoducho som ja osobne skončil tretí lebo som to napísal skoro ráno, tak to dakujem pekne. Ale budis. No dajte to aspoň o níakej 7:00 alebo ešte skôr lebo potom to bude tak ze kto prví príde o 8:00-9:00 tak ten vyhráva čo keď nemám v skole v práci internet alebo dáta a dostanem sa k tomu až o 12:00 alebo ešte neskôr. Je to na zamyslenie si myslím.
Dakujem
 

DeletedUser5683

Hosť
Vždy sa nájde komu daný čas nebude vyhovovať, preto nebude čas presne určený a obrázok bude nahodený náhodne, hold jeden deň niekto nebude prvý a druhý deň mu čas môže vyhovovať, je nás na fóre veľa, každý máme povinnosti a záväzky v živote a hold musíme byť k sebe tolerantný, fórum je tu pre každého a súťaž nás nesmie rozdeľovať, ale spájať do komunity.
 

DeletedUser5683

Hosť
Poniektorí z vás nepochopili základnú podmienku súťaže, aby tému pomenovali podľa svojho nicku, tak si ešte raz skontrolujte názov témy a šup šup upraviť, aby ste sa mohli zapojiť do súťaže čo najskôr.
 

DeletedUser4

Hosť
Keďže je celé kategória súťaže "fragmenty mesta" moderovaná a príspevky/témy v nej sú neviditeľné pre bežných užívateľov fóra, rozhodli sme sa zriadiť osobitnú kategóriu iba pre účely súťažných diskusií.
 

DeletedUser5364

Hosť
Vždy sa nájde komu daný čas nebude vyhovovať, preto nebude čas presne určený a obrázok bude nahodený náhodne, hold jeden deň niekto nebude prvý a druhý deň mu čas môže vyhovovať, je nás na fóre veľa, každý máme povinnosti a záväzky v živote a hold musíme byť k sebe tolerantný, fórum je tu pre každého a súťaž nás nesmie rozdeľovať, ale spájať do komunity.
,keď už vyhlásiť aspoň daný deň kedy sa fragment pridá ale nie presný čas (myslenô že áno ten čas nebude zverejnený ale aspoň termín (deň) kedy sa fragment zverejní či už o mesiac alebo aj o rok );):)

Áno súhlasím a bude len a len dobré ak sa naše SK Fórum rozbehne a ožije ;););)
 

DeletedUser5726

Hosť
nic vo zlom ale ked si zadavatel zmeni pravidla sutaze pocas nej a neinformuje o tom v predstihu tak je to porusenie pravidiel zo strany zadavatela a mala by sa stornovat lebo je v tom pade neplatna a ked sa da obrazok nahodnom case tak vtedy vznika vetcia sanca na korupciu a posunutie niektorych ludi je to take slovenske ako v politike na slovensku jeden den zadaju sutaz na nejake obstaravanie a pocas toho si menia pravidla a mozno by bolo lepsie keby bola na zaciatku vystavane mesto z nejakymi budovami a z toho by sa dalo nejaka cast lebo takto sa nemaju sancu zapojit do sutaze mlady a novy hraci ktory nemaju take budovy ake date do sutaze lebo boli v evente pred rokom a on zacal neskorsie hrat aby mali aj oni sancu rozumnejsie by bolo znizit pocet diamantov a dat viac odmien by bolo lepsie ako len 3 miesta mohlo sa dat prve za 500 druhe miesto za 250 a tretie za 100 dia a 4,5,6 za 50 diamantov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore