Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5364

Hosť
jj už vieme,chápeme :) možno som to nezrozumiteľne prečítal ja ,možno to bolo nezrozumiteľne napísane :D ,ale to je už jedno,hlavné je že je to super a bavíme sa ďalej na najsamlepšej online hre,peace... ;););)
 

juri01

Aktívny člen
K vyhláseniu víťazov:
podľa mňa mu to mali uznať, použil pravdepodobne nick, ktorý používa v hre a zo zadania súťaženie je jednoznačné, či treba použiť nick z fóra alebo z hry...
 

DeletedUser5364

Hosť
K vyhláseniu víťazov:

podľa mňa mu to mali uznať, použil pravdepodobne nick, ktorý používa v hre a zo zadania súťaženie je jednoznačné, či treba použiť nick z fóra alebo z hry...
z toho ako si zaregistrovaný tu predsa ;)
 

juri01

Aktívny člen
ja viem, je to logické, ale v zadaní to nie je napísané. mnohí používajú rovnaký nick tu na fóre aj v hre. ale tých, čo sú tu zaregistrovaní inak, to mohlo trochu zmiasť.
 

DeletedUser5364

Hosť
mohlo ich to aj napadnúť , je to tam jasne napísane ,,ešte aj obrázok som urobil pre nevediacich :)
 

jmalachi

Aktívny člen
najlepší by bol nejaký generátor losovania..ako pridávat časovo náhodne fragmenty... tam bude jedno kto prvý spoznal fragment...bude to o náhode..a náhoda je v tomto prípade najspravodlivejšia....ked sa bude losovať počítačom tak sa môžeme sťažovať na počítač že bol zle nastavený.:), a v konečnom dôsledku by mala informácia že odpovede môžeme písať až do 00:00 zmysel..bo niekto kto sa pripojí napr. 23:30 tak už ani nemusí hladať bo vie že prvý-druhý-tretí nebude nikdy.:)
 

juri01

Aktívny člen
Súhlas, žrebovanie je spravodlivejšie. Pre prípadné ďalšie súťaže, by bolo lepšie použiť tento systém.
 

DeletedUser5683

Hosť
ja viem, je to logické, ale v zadaní to nie je napísané. mnohí používajú rovnaký nick tu na fóre aj v hre. ale tých, čo sú tu zaregistrovaní inak, to mohlo trochu zmiasť.
V zadaní je jasné napísané:"V momente, ak budete vedieť správnu odpoveď, založte novú tému v sekcii Fragmenty mesta,ktorá ponesie pomenovanie podľa Vášho nicku (užívateľ Jooguda založí novú tému Jooguda) a do nej napíšte správnu odpoveď.".

V hre Forge of Empires sa voláme hráči a na fórku sme užívatelia.
 

DeletedUser5364

Hosť
kurňa už prestaňte vymýšľať hlúposti ľudkovia milí,pravidla sú stanovené,keď sa niekomu nepáči tak nech sa nehrá.ide tu o šikovnosť a viac menej tu ide o zábavu ako o to ostatné a aby to tu ožilo čo sa aj deje a táto súťaž je pekné spestrenie Fórka...
 

juri01

Aktívny člen
kurňa už prestaňte vymýšľať hlúposti ľudkovia milí,pravidla sú stanovené,keď sa niekomu nepáči tak nech sa nehrá.ide tu o šikovnosť a viac menej tu ide o zábavu ako o to ostatné a aby to tu ožilo čo sa aj deje a táto súťaž je pekné spestrenie Fórka...
veď sa hneď nerozčuluj, ja som napísal len môj názor. keď si zadávateľ súťaže za tým stojí, tak je to ok
 

DeletedUser5726

Hosť
dobre ved uz je dalsi fragment na svete ale bolo by dobre keby sa daju fragmenty do 17:00 lebo ludia chodia vecer do prace nie len kvoli skolakom davat cez den potom sa vam hraci co pracuje cez den respektive poobede alebo na 12 hodinovych smenach a nemaju pristup k internetu nie ako skolaci ktory su po skole viac menej pricapeny na nete ale hlavne to neskazte viac lebo uz po druhom sutaznom dni mate o 5 hracov menej takze sa snazte
 

DeletedUser5683

Hosť
V súťaži by ste mali hľadať zábavu a nie právnické kľučky, uvedomili ste si, že pokiaľ súťaže na fórku budú o hádkach a dohadovaní, môžu rýchlo skončiť a fórum bude bez života a užívateľov. Kto chce takéto fórko?
 

DeletedUser5726

Hosť
uz prestanu sa hadat neboj ved mali sancu sa tiez prihlasit na moderatora a mohli to robit aj oni :)
 

DeletedUser5683

Hosť
dobre ved uz je dalsi fragment na svete ale bolo by dobre keby sa daju fragmenty do 17:00 lebo ludia chodia vecer do prace nie len kvoli skolakom davat cez den potom sa vam hraci co pracuje cez den respektive poobede alebo na 12 hodinovych smenach a nemaju pristup k internetu nie ako skolaci ktory su po skole viac menej pricapeny na nete ale hlavne to neskazte viac lebo uz po druhom sutaznom dni mate o 5 hracov menej takze sa snazte

Privítam tvoju iniciatívnosť, ak navrhneš ty nejakú súťaž a potom ju spoločne naplánujeme. Do pozornosti Ti dávam, tému Návrhy na súťaže, kde sa môžeš písať čo by si ako a kde a s kým ako urobil. V súťaži Fragmenty mesta zadanie existuje, netreba ho znovu vytvárať, ale sa ním riadiť.
 

juri01

Aktívny člen
V súťaži by ste mali hľadať zábavu a nie právnické kľučky, uvedomili ste si, že pokiaľ súťaže na fórku budú o hádkach a dohadovaní, môžu rýchlo skončiť a fórum bude bez života a užívateľov. Kto chce takéto fórko?
Myslím, že zatiaľ sa nikto neháda. Ale je evidentné, že sa objavilo pár nezrovnalostí a netreba sa kvôli tomu rozčuľovať, ale do budúcna to urobiť tak, aby nevznikali pochybnosti.
Ja som inak so súťažou spokojný.
 

DeletedUser4

Hosť
dobre ved uz je dalsi fragment na svete ale bolo by dobre keby sa daju fragmenty do 17:00 lebo ludia chodia vecer do prace nie len kvoli skolakom davat cez den potom sa vam hraci co pracuje cez den respektive poobede alebo na 12 hodinovych smenach a nemaju pristup k internetu nie ako skolaci ktory su po skole viac menej pricapeny na nete ale hlavne to neskazte viac lebo uz po druhom sutaznom dni mate o 5 hracov menej takze sa snazte
Príspevky sú prispôsobené pre všetkých. Prvé boli zverejnené v hlbokej noci. Vždy niekto pracuje a vždy je niekto v škole. To, že je v tabuľke uvedených o 5 hráčov menej neznamená, že hádači predchádzajúcich kôl stratili záujem o súťaž :). Nemuseli správne odpovedať, odpovedali po časovom limite, alebo neodpovedali vôbec. Takisto tu mohli byť noví hráči, u ktorých bol napríklad druhý fragment ich prvým zapísaným v téme.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore