Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

juri01

Aktívny člen
Príspevky sú prispôsobené pre všetkých. Prvé boli zverejnené v hlbokej noci. Vždy niekto pracuje a vždy je niekto v škole. To, že je v tabuľke uvedených o 5 hráčov menej neznamená, že hádači predchádzajúcich kôl stratili záujem o súťaž :). Nemuseli správne odpovedať, odpovedali po časovom limite, alebo neodpovedali vôbec. Takisto tu mohli byť noví hráči, u ktorých bol napríklad druhý fragment ich prvým zapísaným v téme.

Znamená to, že tí, čo nezačali od začiatku, sú mimo hry?
 

DeletedUser5364

Hosť
Znamená to, že tí, čo nezačali od začiatku, sú mimo hry?

ja si nemyslím,veď logicky ,keď budú šikovnejší a získajú viacej krát prvé miesto (5bv) alebo 2,3 tak to môžu celé vyhrať o_O a nechápem prečo za každú cenu tu rýpete do ľudí čo sa tu o niečo snažia :(...hejtujte prosím napríklad v diskusiách sector.sk tam to ocenia :D
 

juri01

Aktívny člen
Morphium, nerýpeme, ale diskutujeme. Sme v diskusii. Ide len o to, že podľa toho, čo napísal Winy, bude každá taká odpoveď nesprávna, lebo bude priradená k inému fragmentu.
 

DeletedUser

Hosť
Prvá a posledná súťaž ktorej sa účastním keďže každý ide podľa svojho ako to tak čítam... Za prípadné hejti každému dakujem ;):D
 

DeletedUser5682

Hosť
Prvá a posledná súťaž ktorej sa účastním keďže každý ide podľa svojho ako to tak čítam... Za prípadné hejti každému dakujem ;):D
Tak to asi citas zle, pravidla su jasne a zrozumitelne a to len poniektori iba pisu, aby tu nieco napisali.
Napis, comu nerozumies, co ti nie je jasne, pis konkretne a negeneralizul (nezovseobecnuj). Ja nie som zvedavy na to, ci je toto tvoja prva, druha, alebo posledna sutaz...
Skus prispiet niecim normalnym k spolocnemu dobru, aby sme sa zabavili a oddychli si.
Este raz dakujem moderatorom, ze napriek vsetkemu maju s nami trpezlivost a dufam ze to nie je "posledna" sutaz :)
 

DeletedUser

Hosť
Rozumiem všetkému... a na fóre som len kvôli tomu aby som sa pozrel na nové aktualizácie do sútaže som sa zapojil len pre zaujímavosť... Vlasne je to moja prvá súťaž ale už ma to netrápi čo ako ďalej
 

DeletedUser

Hosť
Nerieš to... Dokončím/ ak dokončím túto súťaž a budem tu len tak keď budú niake nové aktualizácie aby som mal prehľad
 

DeletedUser5682

Hosť
Sutaz nie je povinna a sluzi na nase pobavenie...
No a ci niekto ma, alebo nema sancu, je podla mna predcasne hovorit...ved nie je vsetkym dnom koniec, ci? :)
Pozitivne priatelia, myslite pozitivne ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som nepovedal ze je povinná ale že skúsim ju dokončiť aspoň podľa nahratich bodov a keď budem vidieť že to už nemá zmysel tak už sa nebudem zapájať
 

DeletedUser5683

Hosť
Hraj Mirko196 kvôli sebe a nie že prestaneš kvôli niekomu inému. Predsa nenecháš vyhrať niekoho iného a tým sa sám pripravíš o možnosť získať diamanty. Jednoducho čítaj zadania a odpovedaj odpoveďami. Ak Ti nie je niečo jasné zapoj sa do diskusie alebo napíš osobne mne. Vždy sa nájdu ľudia, ktorým nejde ani o tú konštruktívnu diskusiu ako o vyrypovanie a provokácie.
 

DeletedUser

Hosť
No to máš pravdu :) taký ľudia sa nájdu.
Občas sa tak cítim sám ale nejde mi tak oto aby som niekoho vyprovokovať len sa tak dotoho zapájam a potom to stoho konceptu niako tak vinde aj keď to není zámerom
 

DeletedUser4

Hosť
Morphium, nerýpeme, ale diskutujeme. Sme v diskusii. Ide len o to, že podľa toho, čo napísal Winy, bude každá taká odpoveď nesprávna, lebo bude priradená k inému fragmentu.
Ak založíte tému 10. fragment XYZ a predtým ste nemali logicky žiadny fragent postnutý a budete prvý získate 5 bodov, stále sa môže stať, že sa umiestnite napríklad na 3 mieste. Účastniť sa môžte vždy. Nie je potrebné mať plných 10 fragmentov.
 

DeletedUser5138

Hosť
to ako vazne tu je taka hadka kvoli nejakej sutazi na FORE? :D zasnem...ako keby islo o miliony :D
 

DeletedUser5682

Hosť
Dovolil som si vytvorit tabulku priebezneho poradia, ak by to niekoho zaujimalo...
Zial, neviem to tak pekne do tabulky a farebne, ale hadam to nebude vadit :)
Pocet hracov je 51.

Morphium - 7
Sysqrw - 7
pekelnícka - 6
Luciaa - 5
jozef288 - 4
Mirko196 - 4
Tooon - 4
Arcanus - 3
Corsair - 3
enstratius - 3
Gemini83 - 3
HUJGI - 3
jardobhry - 3
jmalachi - 3
juri01 - 3
Lineage - 3
QppZoon - 3
Sielyn - 3
Tanan 4 - 3
v3t3rn1k - 3
BZNS - 2
Eddy 1212 - 2
imperator18 - 2
jumbo19svk - 2
KB47 - 2
mizererre - 2
monkey3 - 2
pepo31 - 2
PetraDeen - 2
zlaigica - 2
barcha - 1
Borousek - 1
cernica - 1
cmiki - 1
decascos - 1
Erinome - 1
joda mester - 1
Kilimandzaro - 1
Lajos III - 1
lenyorc - 1
Lukawa - 1
mactans - 1
Nataška - 1
Potan - 1
Queen Katrin - 1
Sir Loutocash - 1
Svarog25920 - 1
taky004 - 1
vigike - 1
zdaigi - 1
Tome - 0
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore