• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

juri01

Aktívny člen
Celý čas tu straším, ale fragment je zverejnený presne vtedy keď som sa na 10 minút musel vzdialiť. To je na infarkt :D:D:D
Odpovedal by som do 20 sekúnd, ale takto mi to trvalo až 5-6 min. :confused: No uvidíme, čo z toho bude :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser4391

Hosť
Dnes som si dal trošku voľnejšie a popri filmikoch tu ťukám a som si to stihol celkom rýchlo :D no uvidíme kto bude v tejto "konkurencii" najrýchlejší s očami ;)
 

jmalachi

Aktívny člen
Nadávka. Celý den priebežne sledujem kedy nabehne nový fragment a ten nabehne práve ked mi na 15 min.vypadne net...nadávka...zase neskoro.:(

Porušenie Pravidiel fóra: Je zakázané používať kdekoľvek na fóre alebo v konverzácii vulgarizmy, urážky alebo provokácie proti inému užívateľovi. (Jooguda, 22.2.2017)
b.o.h.a je nadávka?..tak potom prepáčte...ja som myslel že je to vierovyznanie...hmm...tak už teda neverím v pána b.o.h.a bo je to nadávka.:(
 

juri01

Aktívny člen
jmalachi, uvedom si, že niekoho to môže urážať. a najnovšie ťa za to môže zbaliť aj NAKA :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Vierovyznanie máš katolícke, evanjelické, židovské alebo moslimské. To čo si napísal ty, je nadávka a je jedno či tam dáš jednu alebo štyri bodky...
 

jmalachi

Aktívny člen
a keby tam bolo napísané pre pána b.o.h.a.? bo tak to bolo myslené...tiež je to brané ako nadávka?
 

DeletedUser5683

Hosť
A keby si rešpektoval varovanie? A nerobil z toho tému dňa...
 

DeletedUser5364

Hosť
spravna odpoved je ,ved si ju sam napisal,inak by si nebol v rebriku :p
 

DeletedUser5683

Hosť
Každý deň vyhlasujeme víťazov, nevyhodnocujeme súťažné odpovede. To urobíme po oficiálnom ukončení súťaže.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore