• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Kultúrne usadlosti

  • Zakladateľ témy DeletedUser4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Dá sa to stihnúť, ale musíš nad tým porozmýšľať, hlavne mať plán, čo si odomknúť a čo kedy postaviť.
Bolo by fajn, keby skúsení hráči napísali nejaké rady :)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ja som u Vikingov na dedine 14. Predchádzajúcu úroveň som dokončil za pomoci diamantov s výsledkom dva úlomky.
 

Danober

Aktívny člen
vikingov aj japoncov mam zasebou. Z vikingov mam dva cele runove kamene, da sa to stihnut, len budovy treba menit a kalkulovat dopredu co vyrabat. Nekedy je dobre zariskovat a spolahnut sa na 4x :). ak treba diplomaciu na odomknutie, tak zrusit budovy co sa rychlo postavia a zrusit cesty, to pomoze dostat sa dalej.
Japoncov som spravil 13x v zlatej. Tam to vdaka obchodnikovi ide rychlejsie. Dolezite je odomknut obchodnika a nakupit pozemky za vyjednane tovary, potom sa to rozbehne.
Tovar co je potrebne vyrobit je dobre si rozpocitat vopred a podla toho si v udalostiach rozvrhnut stavbu vyrobnych budov.
Velkym problemom su v niektorych mapach prekazky, ktore znemoznuju plynule rozsirovanie pozemkov. Mozno by mohli spravit sancu a nastroj na zrusenie prekazky. To by potesilo.

Mna by zaujimalo kedy bude dostupny egypt, som zvedavy co nove vymyslia zaujimave v dalsej udalosti :)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ja ich nestihnem vikingov s časovou odmenou... Aj keď sa spolieham na 4x padne to často neskôr než by som potreboval. A získať dve celé úrovne ešte hm to nedám. Neviem aký je časový limit po 15 dedine... No ak nestihnem snáď to predajca starožitností ponúkne mimo aukcie alebo v nej za rozumnú cenu. Inak to nevidím.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore