Diskusia Diskusia: Mini výzvy

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Rival.png


Priestor pre diskusiu o Mini výzvach

Tešíme sa na všetky vaše komentáre a spätnú väzbu!

 

Mao Ce-tung

Nový člen
Vieme aj cosi viac o odmenach? Na zahranicnych forach som videl ze tam je viacero uloh dokonci 24hod produkcie v kratkom case..cize nastava otazka ci sa oplati plytvat zrychleniami len koli crepom na casovo obmedzenu budovu ktorej aktivita vyprcha a budem ju mat len ako odpad v meste? Myslim tym ze nie len ulomky napr v nasledujucej minihre ci bude aj ina odmena?
 

Dealer Palino

Nový člen
Vieme aj cosi viac o odmenach? Na zahranicnych forach som videl ze tam je viacero uloh dokonci 24hod produkcie v kratkom case..cize nastava otazka ci sa oplati plytvat zrychleniami len koli crepom na casovo obmedzenu budovu ktorej aktivita vyprcha a budem ju mat len ako odpad v meste? Myslim tym ze nie len ulomky napr v nasledujucej minihre ci bude aj ina odmena?
záleží ako si na tom. V odmenách by mali byť aj vylepšenia sochy opereného hada a následne aj hadie ostne, hadie plutvy atď. (zdroj: beta server). Ak máš v meste horšie budovy tak sa to určite oplatí ale ak máš celé mesto na lepšej úrovni tak by mohla byť zaujímavá odmena za poslednú úlohu: dokončenie všetkých špeciálnych produkcii.
 

Terrorscream

Nový člen
No tak za mňa výzva prejdená a získal som 2x full zabudnutý chrám a jednu full sochu opereného hada lvl 3 + 4 prípojky čiže za mňa cena stojí za to, inak to ide získať iba z CE levelu 5. Prišiel som asi o 4 mega medailí na pokusy v CE kvôli úlohám a asi 2 ukončováky produkcií na úlohy na jednodňové produkcie, takže také hrozné to nieje :). Úlohy chcú aj investovanie tovarov do cechovej pokladnice ak to tak spočítam možno za všetky spolu okolo 3000 ale tovary sa nafarmia ľahko a do týždňa sú späť, takže za mňa fajn vychytávka a osvieženie :)
 

Rhando

Aktívny člen
Za mňa to bolo až moc easy, kľudne to mohlo byť náročnejšie aj vzhľadom na súčasnú hernú metu. Úlohy som zbúchal do polhodiny komplet všetky - tak triviálne boli, náklady som ani nerátal ( pre mňa zanedbateľné ), odmeny sú aj v pohode užitočné aj úplný odpad čo pôjde na predaj k starožitníkovi. Zosumarizované dokopy je to celkom milé spestrenie hry, som zvedavý aké budú ďalšie výzvy.
 
Naposledy upravené :

Mao Ce-tung

Nový člen
záleží ako si na tom. V odmenách by mali byť aj vylepšenia sochy opereného hada a následne aj hadie ostne, hadie plutvy atď. (zdroj: beta server). Ak máš v meste horšie budovy tak sa to určite oplatí ale ak máš celé mesto na lepšej úrovni tak by mohla byť zaujímavá odmena za poslednú úlohu: dokončenie všetkých špeciálnych produkcii.
Ja hram styl efektivita budovy vs.miesto v meste tj kolko coho dostanem z danej budovy na ukor miesta...ak zvladnem zatazenie 105 na bojisku , nehram V.uroven expe lebo obranu mesta neriesim mne ten chram nepomoze aj keby pridal 200 percent k utoku kedze uz vo vyssom zatazeni na bojisku je take percento zanedbatelne urobis tak par stretov navyse vs kolko ti padne armady za to to mne nestoji..preto som sa opytal ci sa do buducna budu menit ceny ale dakujem ti za odpoved
 

Dealer Palino

Nový člen
Ja hram styl efektivita budovy vs.miesto v meste tj kolko coho dostanem z danej budovy na ukor miesta...ak zvladnem zatazenie 105 na bojisku , nehram V.uroven expe lebo obranu mesta neriesim mne ten chram nepomoze aj keby pridal 200 percent k utoku kedze uz vo vyssom zatazeni na bojisku je take percento zanedbatelne urobis tak par stretov navyse vs kolko ti padne armady za to to mne nestoji..preto som sa opytal ci sa do buducna budu menit ceny ale dakujem ti za odpoved
tak zabudnutý chrám je omnoho lepší ako väčšina ak berieš % na políčko nakoľko zaberá len 12 políčok, nepotrebuje cestu a dáva 40/40 základný bonus + podľa doby ďaľší na cechové boje. možno by si vedel zbúrať mnoho slabších budov na útok a viac sa zamerať na výrobu bodov výskumu alebo tovaru. a +20% bodov na zber ti zdvihne poriadne zbery. u mňa mesto vyrobí aj vďaka chrámu okolo 2000 bodov denne a CBčko aj keď chodím do 110 sťaženia prinesie len okolo 800 denne a to musíš odklikať a strácať vojakov ...
 

KOFE

Aktívny člen
Zatiaľ nie je známe ako často sa tieto mini výzvy budú objavovať v hre. Ale asi to bude skôr nepravidelne.
Ano, Juber na bete spominal ze sa budu spustat nahodne. Jedine co by malo byt fixne je, ze to bude na zaciatku CE

These mini challenges won't just be available between events, but also during them. Keep an eye out for upcoming challenges during the next event!
 

Dealer Palino

Nový člen
Hore