Novinka Mini výzvy

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Rival.png

Zdravím vás, môj protivník!

Stojí pred vami vážený barón Alaric Ironsoul, vládca týchto krajín a pán všetkého, čo vidíte. Trúfate si dokázať svoju hodnotu? Tak potom získajte posvätný artefakt. Ale veľmi pochybujem, že sa vám to podarí. A teraz už choďte!

Je šťastie na vašej strane? Čakajú vás moje výzvy a ak sa vám ich nejakým zázrakom podarí prekonať, môžete očakávať aj bohatú odmenu. Plnenie úloh však nebude jednoduché.

Času je málo a vy ma nikdy neporazíte! Dnes sa objavujem po prvýkrát, ale nebojte sa, potom sa opäť vrátim! Tentoraz sa sústredím na Cechové expedície v pozoruhodnom trvaní 2 dní!

Počujete ten smiech? To som ja, pobavený vašimi márnymi pokusmi.

Váš
Barón Alaric Ironsoul




Drahí králi a kráľovné,

dnes vám predstavujeme novú funkciu: Mini výzvy!

Ak hľadáte v hre napínavé výzvy, toto je ideálna príležitosť otestovať svoje schopnosti a získať ďalšie odmeny. Vaším súperom bude barón Alaric Ironsoul, ktorý vám poskytne úlohy, ktoré musíte vyriešiť v krátkom časovom rámci 2 až 3 dní. Ako budete postupovať a úspešne plniť úlohy, budete patrične odmenení. Čím viac úloh zdoláte, tým lepšie budú odmeny. Upozorňujeme však, že úlohy budú postupom času čoraz ťažšie.

image-2023-11-14_13-16-19.png


Tieto mini výzvy budú k dispozícii nielen medzi hernými udalosťami, ale aj počas nich. Sledujte nadchádzajúce výzvy počas ďalšej udalosti!

Radi si vypočujeme vaše názory na novinku tuto.

Ďakujeme vám za spätnú väzbu a užívajte si zábavu s mini výzvami!
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Drahí králi a kráľovné,

tento týždeň sa vyskytol problém s aktiváciou našej plánovanej prvej výzvy. Preto posunieme jej aktiváciu o týždeň.

Prvá výzva sa začne 28. novembra spolu s Cechovou expedíciou a bude trvať do 30. novembra, 08:30.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám tento problém spôsobil, a dúfame, že si budúci týždeň užijete výzvu baróna Alarica Ironsoula!

Váš,
Tím Forge of Empires
 
Hore