• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Novinka Mini výzvy

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Rival.png

Zdravím vás, môj protivník!

Stojí pred vami vážený barón Alaric Ironsoul, vládca týchto krajín a pán všetkého, čo vidíte. Trúfate si dokázať svoju hodnotu? Tak potom získajte posvätný artefakt. Ale veľmi pochybujem, že sa vám to podarí. A teraz už choďte!

Je šťastie na vašej strane? Čakajú vás moje výzvy a ak sa vám ich nejakým zázrakom podarí prekonať, môžete očakávať aj bohatú odmenu. Plnenie úloh však nebude jednoduché.

Času je málo a vy ma nikdy neporazíte! Dnes sa objavujem po prvýkrát, ale nebojte sa, potom sa opäť vrátim! Tentoraz sa sústredím na Cechové expedície v pozoruhodnom trvaní 2 dní!

Počujete ten smiech? To som ja, pobavený vašimi márnymi pokusmi.

Váš
Barón Alaric Ironsoul




Drahí králi a kráľovné,

dnes vám predstavujeme novú funkciu: Mini výzvy!

Ak hľadáte v hre napínavé výzvy, toto je ideálna príležitosť otestovať svoje schopnosti a získať ďalšie odmeny. Vaším súperom bude barón Alaric Ironsoul, ktorý vám poskytne úlohy, ktoré musíte vyriešiť v krátkom časovom rámci 2 až 3 dní. Ako budete postupovať a úspešne plniť úlohy, budete patrične odmenení. Čím viac úloh zdoláte, tým lepšie budú odmeny. Upozorňujeme však, že úlohy budú postupom času čoraz ťažšie.

image-2023-11-14_13-16-19.png


Tieto mini výzvy budú k dispozícii nielen medzi hernými udalosťami, ale aj počas nich. Sledujte nadchádzajúce výzvy počas ďalšej udalosti!

Radi si vypočujeme vaše názory na novinku tuto.

Ďakujeme vám za spätnú väzbu a užívajte si zábavu s mini výzvami!
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Drahí králi a kráľovné,

tento týždeň sa vyskytol problém s aktiváciou našej plánovanej prvej výzvy. Preto posunieme jej aktiváciu o týždeň.

Prvá výzva sa začne 28. novembra spolu s Cechovou expedíciou a bude trvať do 30. novembra, 08:30.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám tento problém spôsobil, a dúfame, že si budúci týždeň užijete výzvu baróna Alarica Ironsoula!

Váš,
Tím Forge of Empires
 
Hore