Diskusia Diskusia: Predajca starožitností

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
AntiquesDealer.png


Priestor pre diskusiu ohľadom Predajcu starožitností.

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Táto funkcia je v hre už nastálo :)

Akých predmetov sa zbavíte ako prvých?
 

DeletedUser6912

Hosť
Mno s tými aukciami to vidím tak že najskôr si pridu na svoje ľudia čo vlastnia a kupujú diamanty... my ostatní musíme ešte počkať a potom si to budeme trhať medzi sebou :-/
 

DeletedUser6906

Hosť
Ahoj, chcela by som vedieť s ktorými hráčmi idem do aukcie. Nie sú to susedia ani prietelia, alebo sú to úplne všetci? Vdaka
 

DeletedUser6906

Hosť
Myslela som úplne všetci z mojej éry, aby to bolo aspoň trošku spravodlivé, lebo by sa mi to zdalo nefer ak by tam boli silní hráči, ktorí sú už ďaleko a majú toho koooopec v inventari.
 

DeletedUser6630

Hosť
Dá sa niekde pozriet cennik kolko stoji napr terasová farma ak sa tam náhodou zjaví aby som mal dostatok ?
 

DeletedUser6596

Hosť
Koľko času pred koncom príslušnej aukcie sa dá ešte prihadzovať? Lebo som už videl, že bolo cca 10 minút pred koncom aukcie a už tam bol vypísaný víťazný hráč, ktorý daný predmet vyhral a už sa nedalo prihadzovať.
 

DeletedUser127

Hosť
pokial to stihnes dat 1 sekundu pred koncom si prvy..a cas sa resetuje vzdy na 30 sekund aby mali sancu aj iny ta zas predbehnut..takto sa predbiehate dokial uz nemas mince aby si predbehol zas niekoho ineho( uz to mam overene na vlastnej koži:) ) a to co si videl zrejme bolo ze dalsia aukcia zacina o 10 min.. lebo ak niekto vyhra je ukazane meno vitaza na 30 min kto to vyhral.. a to je aj taka pauza medzi dalsou aukciou.. asi tolko k tomu:)
 

DeletedUser1834

Hosť
V podstate darebak, bandita, neposeda ... v neposlednom rade Rogue ma pravdu. Len malinkate upresnenie si dovolim predniest nielen pre "zeleznaka" Wolfix, obyvatela zeleznych ostrovov, vyznavaca to potopeneho boha, hlasajuceho heslo: co je mrtve, nemoze zomriet.

Aukcie jako takej sa zucastni priblizne 50 nahodnych hracov. Ak v priebehu poslednych 30sekund dakto prihodi svoju cenu, aukcia sa predlzuje o dalsich 30 sekund (po skonceni regularnej casti i nadstavenia) do doby ked uz nik dalsi neprihodi.
Medzi jednotlivymi aukciami je 30 minutova prestavka, kedy je deklarovany uspesny vitaz predchadzajucej aukcie bez moznosti prihadzovania. ALE od 30minut sa odpocita vsetok nadcas z predoslej, tj kazdych 30 sekund. AK sa predlzovalo napr. 4x po 30sekund z prestavky je odpocitany cas 2minuty dalsia aukcia zacne o 28minut.
Do aukcie je hrac priradeny uz v okamziku nacitavania sveta a totot cas je poplatny vsetkym svetom kde ma mesto svoje, pokial nebolo spalene do zakladov
Howgh
 
Naposledy upravené moderátorom:

uhe83

Aktívny člen
No trošku na hlavičku je to spravené..
Ako sa môže človek z moderny doťahovať s človekom z oceánov,kde za predaj dostáva razantne viac...
Dal by som do aukcie len ľudí z danej éry..Max +/- jedna éra..kde predajom nejsu až také rozdiely..
Ale moderna/oceania....
Kolonial/budúcnosť....
Progres/Mars....

Trošku na gebulku...veľmi slušne povedané .
Inak palec nahor za to..aspoň dačo človek sa vie zbaviť somarin z inventaru..
 
Naposledy upravené :

DeletedUser1834

Hosť
Pesimizmus neni na mieste.
Kazda novinka je sprvu hltana jako horuce rozky a vzdy vitazia diamantovi hraci a z vyssich er. Ale prostriedky sa vycerpaju casom. Treba byt pripraveny.
To zes sa neda licitovat s hracmi s vyssich er niekolkonasobnych neni az tak pravdou. Tie najdrahsie zalezitosti nepoznaju vek a su skupovane za rovnaku cenu ci je z marsu abo so zeleznej doby. Inak je to v pripade prachobycajnych zalezitopsti ale zas tie nemaju drahokamovy punc.
Trebao si vsimnut daslie nuancie, jako ze je ta tusim 5 predajnych slotov pristupnych podla poctu zoobchodovania by konto rastlo jako huby po dazdi AVSAK pri spravnej vonkajsej teplote a vlhkosti ovźdusia.
Dalej pre netrpezlivych je moznost urychlenia predaja samozrejme za diamantovy obnos by bolo konto patricne nabite pre pripad suboja v licitovani. Na mysli by mal kazdy mat kde je este rozumna hranica by aukcia nebola pohromou miesto usmevu zo zisku.
Je zaujimave ze drazitel sluboval zbavenia sa haraburd v zasobarni no v Ciudad Perdida mame problem opacny. Pocet poloziek zasobarne sa ZVYSUJE :/
 

uhe83

Aktívny člen
Pesimizmus neni na mieste.
Kazda novinka je sprvu hltana jako horuce rozky a vzdy vitazia diamantovi hraci a z vyssich er. Ale prostriedky sa vycerpaju casom. Treba byt pripraveny.
To zes sa neda licitovat s hracmi s vyssich er niekolkonasobnych neni az tak pravdou. Tie najdrahsie zalezitosti nepoznaju vek a su skupovane za rovnaku cenu ci je z marsu abo so zeleznej doby. Inak je to v pripade prachobycajnych zalezitopsti ale zas tie nemaju drahokamovy punc.
Trebao si vsimnut daslie nuancie, jako ze je ta tusim 5 predajnych slotov pristupnych podla poctu zoobchodovania by konto rastlo jako huby po dazdi AVSAK pri spravnej vonkajsej teplote a vlhkosti ovźdusia.
Dalej pre netrpezlivych je moznost urychlenia predaja samozrejme za diamantovy obnos by bolo konto patricne nabite pre pripad suboja v licitovani. Na mysli by mal kazdy mat kde je este rozumna hranica by aukcia nebola pohromou miesto usmevu zo zisku.
Je zaujimave ze drazitel sluboval zbavenia sa haraburd v zasobarni no v Ciudad Perdida mame problem opacny. Pocet poloziek zasobarne sa ZVYSUJE :/
Tak zaujímavo napísané..veľa odborných výrazov..ale podstata nevystihnuta...
Aj základné veci o ktorých píšeš,že nemajú určený vek a kupujú sa rovnaké ceny je len čiastočné..
Keďže rôzne predmety napríklad z CE sa vo vyššej ére predaju za drahšie...
Čiže hráč z Marsu si rýchlejšie doplní stav mincí ako daný hráč z niekoľko násobne nižšej éry..
Sklad sa vypratava... Teda ten čo ide za tým čo potrebuje a nie za rôznymi vecami...
Aktuálne bol hráč v aukcii z vrcholného stredoveku..chcel kúpiť vylepšenie má most a keď prišiel hráč z arktickej..nemal šancu a aukcia sa skončila pre neho pri určitej výške,ktorú iný hráč ani nepocíti..

Za ďalšie..ano môžeš mať päť slotov na predaj..no to treba mať vážne sklad buď preplnený alebo plný stav Dia...
No vyhovorit,že pri takom ebay obchode nie je zvýhodnený hráč z oveľa vyššej éry nemôžeš..
Čiže môj dotaz je stále v hre..

Ktorý intelektuál vymyslel dané rozpoloženie,keď sú tak hráči z úplne iných "vrstiev"
Či je to skrytý odkaz kúp si diamanty a rozdiel budeš vedieť vykryť...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser127

Hosť
nic sa nepreda drahsie vsetko je ta ista cena ..porovnal som to (teda neviem ako obytne domy atd.) ..zalezi ci davas na 2 hod alebo na den ked chces viac..dalsia vec hrac v neskorsej dobe ma viac veci na predaj,cize viac zlatiek..ale zasa ked ma clovek vsetko nepotrebuje drazit..takze vyhoda je ale len minimalna to je pravda
 

uhe83

Aktívny člen
nic sa nepreda drahsie vsetko je ta ista cena ..porovnal som to (teda neviem ako obytne domy atd.) ..zalezi ci davas na 2 hod alebo na den ked chces viac..dalsia vec hrac v neskorsej dobe ma viac veci na predaj,cize viac zlatiek..ale zasa ked ma clovek vsetko nepotrebuje drazit..takze vyhoda je ale len minimalna to je pravda

Ja som to porovnával tiež...
A sú tam rozdiely čiže úvodná pointa je stále...
Hmmm všetko???
To pochybujem..všímam hráčov z Marsu ktorý berú a pretekajú sa O maličkosti...
Ja to nejak neriešim..beriem hlavne veci z "regálu" priama kúpa..ale keď ja v ponuke niečo lacné a nik to nechce nepohrdnam k ďalšiemu predaju
 

DeletedUser1834

Hosť
Namojveru, pripadas mi jako kostlivec ukryty v skrini snaziaci sa cez klucovu dierku vyliezt na bozie svetlo.
Sak uz si konecne nalistuj co ti ponukane jest:


Kazdy ma moznost sa presvedcit ze v rozpise neni su nijako rozlisene predmety podla doby !
Takze cena domceka zo zeleznej doby i progresu je R O V N A K A ak nejde o bonusovku, tj. za diamnty kupitelnu ci vyhranu

Netusim kam s oci dal ale ak ma dakto vela licitacnych minci v moci svojej neni su to ziadne machinaciew s dobou radnicnou. Jednoducho ma velmi vela drahych "nepotrebnych" zbytocnosti ziskanych v expediciach nespocetnych alebo i dajakym podfuckom .)
Ak samozrejme nedrazi veci za 80.000 ale mierne nad hodnotu ponukaneho tovaru moze tutot vyhru predat predajcovi s malinkym nie zanedbatelnym bonusom +drahokami. POtom si jako tvoje blahorodie lezerne nakupuje z "regalu".

Tymto ukoncujem horucku nedelnajsej noci so zelanim vela vitazstiev v aukcii bez toho bys kto skrachoval jedinou skupenou polozkou .)

PS:
zmena casiu dlzky aukcie zo 4h na 2h, jakoze aj ked neni uvedene vo vycte zmien poslednej aktualizacie, samopzrejme POTESI
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore