Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
logo_WIN23.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom: Zimnej udalosti 2023
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

KOFE

Aktívny člen
Otazka, na to vylepsenie cokoladovne je len sanca pri vybere z odmien v tej santovej dielni?
 

KOFE

Aktívny člen
Budú sa dať získať z: Dielňa elfov, Strieborná & Zlatá liga, Odmena za dokončenie kalendára a Event Pass
To som videla, otazka bola v zmysle, ci to zlate vylepsenie v dielni je moznost z balickov, alebo automaticky bonus pri kupeni poskladanej sady za 3k dia.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Jasne, už rozumiem. Mala by to byť šanca, nie automatický bonus.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ok dik. A este otazocka, z tych ulomkov co dava elfina risa (3x3 budka z elfsjej dielne) sa da poskladat co?

Dá sa tam vybrať buď pyramída, obyčajné vylepšenie alebo strieborné/zlaté vylepšenie.

Súprava výberu Zimnej rozprávkovej pyramídy - Zimná rozprávková pyramída - úr. 1 alebo Vylepšenie Zimnej rozprávkovej pyramídy

Strieborná súprava výberu Zimnej rozprávkovej pyramídy - Zimná rozprávková pyramída - úr. 1 alebo Vylepšenie Zimnej rozprávkovej pyramídy alebo Strieborné vylepšenie Veľkej zimnej rozprávkovej pyramídy

Zlatá súprava výberu Zimnej rozprávkovej pyramídy - Zimná rozprávková pyramída - úr. 1 alebo Vylepšenie Zimnej rozprávkovej pyramídy alebo Strieborné vylepšenie Veľkej zimnej rozprávkovej pyramídy alebo Zlaté vylepšenie Majestátnej zimnej rozprávkovej pyramídy
 

KOFE

Aktívny člen
Dá sa tam vybrať buď pyramída, obyčajné vylepšenie alebo strieborné/zlaté vylepšenie.

Súprava výberu Zimnej rozprávkovej pyramídy - Zimná rozprávková pyramída - úr. 1 alebo Vylepšenie Zimnej rozprávkovej pyramídy

Strieborná súprava výberu Zimnej rozprávkovej pyramídy - Zimná rozprávková pyramída - úr. 1 alebo Vylepšenie Zimnej rozprávkovej pyramídy alebo Strieborné vylepšenie Veľkej zimnej rozprávkovej pyramídy

Zlatá súprava výberu Zimnej rozprávkovej pyramídy - Zimná rozprávková pyramída - úr. 1 alebo Vylepšenie Zimnej rozprávkovej pyramídy alebo Strieborné vylepšenie Veľkej zimnej rozprávkovej pyramídy alebo Zlaté vylepšenie Majestátnej zimnej rozprávkovej pyramídy
Diki. Inak uz som zistila, ze v elfskej dielni je moznost v balickoch na zlate vylepsenie cokoladovne ziskat iba ulomky. 30 zo 150.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Aj keď som event nezačal hrať čo tak zrušiť šípku, ktorá upozorňuje na zimnú udalosť ? Pre mňa je to otravné hlavne keď vylepšujem svoje mesto
 

KOFE

Aktívny člen
Blauko nechcem zakladat nove vlakno, tak to dam sem. Vsimla som si "chybu". Tych vylepsenych luskacov motivuje medzi poslednymi vecami v meste v kategorii odpad. Nevylepseny luskaci maju praveze celkom vysoku prioritu.
 

Muche

Nový člen
Dnešná denná cena je "250 Tovarov pokladne cechu - 50 kusov každého tovaru z éry NextEra do pokladne cechu!". "NextEra" by asi malo byť dynamicky preložené.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Dnešná denná cena je "250 Tovarov pokladne cechu - 50 kusov každého tovaru z éry NextEra do pokladne cechu!". "NextEra" by asi malo byť dynamicky preložené.

Malo by to byť opravené hotfixom.
Blauko nechcem zakladat nove vlakno, tak to dam sem. Vsimla som si "chybu". Tych vylepsenych luskacov motivuje medzi poslednymi vecami v meste v kategorii odpad. Nevylepseny luskaci maju praveze celkom vysoku prioritu.

Vďaka za nahlásenie, posunul som to ďalej.
 

Bremen

Člen
Nech sa na mna nikto nehnevá, ale to je co toto v zimnej udalosti, posledne tri dni som otočil dokopy 8 plôch a ani na jednej nebol kľúč. To si vývojári robia srandu, alebo tam je je nikto schopný dať aspoň podmienku nech je aspoň na každej druhej ploche kľúč?
 

Dealer Palino

Nový člen
Nech sa na mna nikto nehnevá, ale to je co toto v zimnej udalosti, posledne tri dni som otočil dokopy 8 plôch a ani na jednej nebol kľúč. To si vývojári robia srandu, alebo tam je je nikto schopný dať aspoň podmienku nech je aspoň na každej druhej ploche kľúč?
kde si počul že má byť garantovaný kľúč na plochách. max čo bude je v priemere každá 2. a ak vezmeme koľko ich vieš preskočiť stále ti vyjde dosť dosiek s kľúčom. Ale kalendár nebol nikdy plánovaný tak aby sa dal získať zadarmo preto sú v ňom aj dobré odmeny.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore