Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
Ja by som skor privital jednu uplnu malickost....
pri otvorenej a rozpisanej sprave, ak nestastne kliknem kusok mimo, lebo na notasku neviem vypnut Touchpad....tak mi sprava zmizne...chcelo by to aby sa ma to napriklad opytalo, ci chcem spravu zrusit, alebo daco...
nic zlozite, len to chce sa s tym zaoverat...
 

DeletedUser5389

Hosť
Kedy sa začne vedenie FoE zaoberať multiúčtami? Celá hra je zaspamovaná multiúčtami a prestáva ma to baviť hrať. Nie je predsa možné, aby hráč, dosiahol úroveň VB 100!!!! To nikoho netrápi? Stačí sa len pozrieť na zoznam hráčov a uvidíte tam mená ako Chlievik Dobrosrdečný 10, Amanda Krásna 4....
 

tyraell

Člen
Kedy sa začne vedenie FoE zaoberať multiúčtami? Celá hra je zaspamovaná multiúčtami a prestáva ma to baviť hrať. Nie je predsa možné, aby hráč, dosiahol úroveň VB 100!!!! To nikoho netrápi? Stačí sa len pozrieť na zoznam hráčov a uvidíte tam mená ako Chlievik Dobrosrdečný 10, Amanda Krásna 4....
boze moj, ty musis mat riadne komplexy... ja som hral od zaciatku, niekedy v roku tusim 2012, prestal som, ked dali moznost zvysovania VB na viac ako 10 lvl, teraz pred par mesiacmi som sa vratil a pokracujem dalej, vtedy som bol medzi 10 percentami najlepsich - mam aj taku trofej k tomu, a verim ze keby som hral bez prestavky od 2012 tak ako hram teraz, tak uz mam na 100 urovni minimalne jednu- dve budovy, staci pouzivat rozum a ide to rychlejsie ako by si si myslel, uz tu prestan vyplakavat a zacni hrat s rozumom
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6191

Hosť
boze moj, ty musis mat riadne komplexy... ja som hral od zaciatku, niekedy v roku tusim 2012, prestal som, ked dali moznost zvysovania VB na viac ako 10 lvl, teraz pred par mesiacmi som sa vratil a pokracujem dalej, vtedy som bol medzi 10 percentami najlepsich - mam aj taku trofej k tomu, a verim ze keby som hral bez prestavky od 2012 tak ako hram teraz, tak uz mam na 100 urovni minimalne jednu- dve budovy, staci pouzivat rozum a ide to rychlejsie ako by si si myslel, uz tu prestan vyplakavat a zacni hrat s rozumom
On len závidí lebo tam ešte není tak chce strpcovat iným hráčom život mnoho krát nepodstatnymi informáciami a bez dôkazov vlastne nemá vôbec nič len komplexy. Ináč tú cenu mám aj ja  :D:D
 

DeletedUser5954

Hosť
Radšej keby upravili v dalšej aktuálizácii tie baliky za euráče,.. Ako za 6 eur si kúpiť 25ks tovaru a 10bv no to len keby mi hrabalo :)
 

tyraell

Člen
no to máš pravdu, najcennejšie je pre každého rozšírenie - to ma teraz stojí 800 diamantov - čo je zhruba 10 €, a za 6 € ponúkajú , to čo nájdeš len v incidentoch za chvíľu ...
 

uhe83

Aktívny člen
no to máš pravdu, najcennejšie je pre každého rozšírenie - to ma teraz stojí 800 diamantov - čo je zhruba 10 €, a za 6 € ponúkajú , to čo nájdeš len v incidentoch za chvíľu ...

Ja osobne dia nekupujem, na to mi sluzi 99% Cechova expedicia, pripadne vzdy sa daco prida z incidentov alebo z mapy kontinentov...
ale ako pisem 99% dia mam z CE, pripadne tu na fore, ked sa podari daco vyhrat..
min tyzden prirastok cca 400Dia tento tyzden sice iba 200 cca, ale aj tak, kto setri a nerozhadzuje ma :)

samozrejme nic v zlom, len koment k tomu...
no pre tych, co dia kupuju, asi lepsie upravit tie baliky k nakupu :)
 

DeletedUser5954

Hosť
Tak z tej aktuálizácii zatiaľ nič nebude,ešte neplanújú robiť zmeny.
 

tyraell

Člen
Ja osobne dia nekupujem, na to mi sluzi 99% Cechova expedicia, pripadne vzdy sa daco prida z incidentov alebo z mapy kontinentov...
ale ako pisem 99% dia mam z CE, pripadne tu na fore, ked sa podari daco vyhrat..
min tyzden prirastok cca 400Dia tento tyzden sice iba 200 cca, ale aj tak, kto setri a nerozhadzuje ma :)

samozrejme nic v zlom, len koment k tomu...
no pre tych, co dia kupuju, asi lepsie upravit tie baliky k nakupu :)
veď ja nevravím že kupujem, iba pozerám tie ponuky, a prídu mi šialené... celkovo sú diamanty a ich použitie podľa mňa zle nastavené... napr. dokončenie výroby koľko diamantov stojí... ja diamanty míňam zásadne na rozšírenie , sem tam na vyjednávanie v 4. lvl expedície :)
 

Rihoslav

Člen
Taký návrh, mám na odmenách pár budov, ktoré nepotrebujem a ani ich nebudem stavať. Čo kedy sa dali predávať iným hráčom, prípadne vymieňať medzi hráčmi za budovy, ktoré sa komu hodia? Kľudne by sa to mohlo riešiť ako klasický obchod, že odpočíta buď body výskumu, alebo mince, či suroviny.
 

DeletedUser5683

Hosť
Podobný návrh už tu bol a myslím, že väčšina z nás by niečo podobné privítalo, aby sme sa zbavili zbytočností z Inva. Nebolo by na škodu pouvažovať i nad nejakým budúcim eventom v ktorom by sa vymieňať špeciálne budovy, ktoré nám z minulých eventov chýbajú za prebytky z Inventára.
 

DeletedUser4788

Hosť
boze moj, ty musis mat riadne komplexy... ja som hral od zaciatku, niekedy v roku tusim 2012, prestal som, ked dali moznost zvysovania VB na viac ako 10 lvl, teraz pred par mesiacmi som sa vratil a pokracujem dalej, vtedy som bol medzi 10 percentami najlepsich - mam aj taku trofej k tomu, a verim ze keby som hral bez prestavky od 2012 tak ako hram teraz, tak uz mam na 100 urovni minimalne jednu- dve budovy, staci pouzivat rozum a ide to rychlejsie ako by si si myslel, uz tu prestan vyplakavat a zacni hrat s rozumom

co ? ved na Bete namaju take urovne jako tu zhruba --- ale tam s kazdym updajtom su aj 2-3 litre diamanty ! jaka 100 uroven ? to ze kazdy hrac ma obluk na 80 uroven je normalne ??? Ved nic ine nemate okrem cape carneval , obluk a budovy co vam davaju BV .
 

tyraell

Člen
co ? ved na Bete namaju take urovne jako tu zhruba --- ale tam s kazdym updajtom su aj 2-3 litre diamanty ! jaka 100 uroven ? to ze kazdy hrac ma obluk na 80 uroven je normalne ??? Ved nic ine nemate okrem cape carneval , obluk a budovy co vam davaju BV .
celkom nerozumiem co o bete tu splietas, neviem co ti nepride normalne na obluku lvl. 80 :) hraj vsetky 4 svety, z troch vymienaj body na jeden hlavny, vsade prechadzaj expedicie, stavaj terasovky,budovy a VB na body vyskumu a zstis ze denne mozes mat par stoviek BV na jednom svete, nic zlozite, akurat to zaberie viac casu, ja to tak ciastocne hram a denne na jednom svete urobim 200-300 BV, a to nejdem na ostatnyh svetoch naplno...

edit: diamanty nemaju na BV velky vplyv, za 3000 diamantov vela BV nekupis... presnejšie za to kúpiš 60 BV, to na štyroch svetoch nazbieram za dva dni na incidentoch...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6518

Hosť
Súhlasím s návrhom a dávam palec hore! :)

mam par navrhov k dalsim aktualizaciam...
1) aby sa dali presuvat prazne rozsirenia plochy. obcas sa stane ze clovek chce len posunut mapu a ono mu to umiestni
2) po dokonceni hostinca aby striebro sa dalo vyuzit aj inak ako na bonusy. mam ho skoro 100 000 uz a neviem co s nim. navrhujem bud meniz za zlato alebo diamanty v nejakom patricnom kurze. pripadne medaile za neho kupit.
3)v hostinci spravit nejaku sekciu na aukciu kde by sa dali predavat nejake budoovy co uz nepotrebujeme. aby si tam napriklad hraci z nizsich dob mohli nakupit tieto budovy. hlavne ide o nepotrebne budovy ziskane v dennych ulohach a CE. aj na to by slo vyuzivat striebro. cena by bola fixna nastavena serverom, aby sa predislo presuvaniu striebra medzi uctami.
 

DeletedUser4788

Hosť
celkom nerozumiem co o bete tu splietas, neviem co ti nepride normalne na obluku lvl. 80 :) hraj vsetky 4 svety, z troch vymienaj body na jeden hlavny, vsade prechadzaj expedicie, stavaj terasovky,budovy a VB na body vyskumu a zstis ze denne mozes mat par stoviek BV na jednom svete, nic zlozite, akurat to zaberie viac casu, ja to tak ciastocne hram a denne na jednom svete urobim 200-300 BV, a to nejdem na ostatnyh svetoch naplno...

edit: diamanty nemaju na BV velky vplyv, za 3000 diamantov vela BV nekupis... presnejšie za to kúpiš 60 BV, to na štyroch svetoch nazbieram za dva dni na incidentoch...

- inac body medzi svetmy sa nesmu menit ? ci uz je aj to povolene ? taktiez nesmies menit a predavat tovar za VB tovar , ci aj to uz je povolenne ?
- A co ma beta spolocne s tymto nasim svetom :confused: to nemislis vazne ? Tam pri kazdom updajte dostavas zadarmo + 1000 + 2000 diamantov , chces povedat ze to neoplivny hru ? Tak jako tu mi mozme mat rovnake VB ako na BETE ? A nevrav ze diamanty neoplivnia hru ...
- tak ja ked tu pravidelne hram mozem urobit 1000 bodov ? ked ti len ciastocne 200-300 bodov ? ci ?
- ps. napis mi sukromne a porad mi , velmy rad privitam tvoje rady !
 
Naposledy upravené moderátorom:

tyraell

Člen
- inac body medzi svetmy sa nesmu menit ? ci uz je aj to povolene ? taktiez nesmies menit a predavat tovar za VB tovar , ci aj to uz je povolenne ?
- A co ma beta spolocne s tymto nasim svetom :confused: to nemislis vazne ? Tam pri kazdom updajte dostavas zadarmo + 1000 + 2000 diamantov , chces povedat ze to neoplivny hru ? Tak jako tu mi mozme mat rovnake VB ako na BETE ? A nevrav ze diamanty neoplivnia hru ...
- tak ja ked tu pravidelne hram mozem urobit 1000 bodov ? ked ti len ciastocne 200-300 bodov ? ci ?
- ps. napis mi sukromne a porad mi , velmy rad privitam tvoje rady !

1) ja neviem nic o tom, ze by som nemohol menit body medzi svetmi, cital sm pravidla, a nejak som tam nevidel ani to, ze by sa nemohli menit BV za tovar... poprosim vyjadrenie niekoho z vedenia, lebo ak je toto proti pravidlam, zasluzi si BAN minimalne 50% hracov, staci sa prihlasit na globalny rozhovor... ja na tom teda nevidim nic zle ... verejne sa priznavam ze menim medzi svetmi BV a aj som kupoval material za BV aj predaval...

2) 2000 diamantov zasadne neovplyvni hru, poriadne za to nic nekupis... ak ich dostanes v dobe bronzovej, tak ano, pomoze to na rozsirenia, ale nie je to nic zasadne

3) ja urobim tych 200-300 BV na 4 svetoch spolu, len aby sme sa rozumeli :D a na A,B a D nehram naplno, tym myslim ze by sa dalo urobit viac vymenit na C, ale ci by to bolo 1000 to neviem :) mozno o rok, ked by som tam postavil budovy na VB atd.

4) moje rady som pisal uz v prechadzajucom prispevku vyssie, netreba sukromnu spravu ;-) ale zopakujem: expedicie min. 3xlvl, hrat vsetky svety, stavat budovy na produkciu BV, mat obluk na vysokej urovni - ked dobre zainvestujes, este budes aj v pluse, stale sa totiz najde vela hracov co tahaju svoje VB sami ( ja som ho este len postavil a uz to trochu poznat :) atd.... moznosti je vela, staci sa zamysliet

edit: pozeral som pravidlá, a pomáhanie medzi svetmi v rámci jedného účtu nie je zakázané.... veď aj diamanty máš zdieľané, keď ich zarobíš na A a minieš na C, tak by to už bolo porušenie... nedávalo by to zmysel
 
Naposledy upravené :

DeletedUser1834

Hosť
Pushing
( FoE Pravidla Hornych Uhier )

Ovládanie tzv. push účtu, či vedomi získavanie výhod z takejto akcie je prísne zakázané. Push účet, je účet, ktorý je hlavne používaný na pomoc inému účtu, ignorovaním ostatných prvkov hry. To znamená, že nie je povolené ovládať účet len za účelom pomoci inému hernému účtu, alebo vedome prijímať výhody alebo inú podporu z takéhoto účtu. Obchody v akejkoľvek podobe (tovary, Body výskumu, atď.), ktoré zahŕňajú viacero svetov nie sú povolené.

DoDAtok:
ako bolo spominane za tieto praktiky by ban dostalo veeela hracov a ostal by aktivny len snad Hitzone :eek:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore