Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6252

Hosť
Uvitala by som odpocitavanie pre VB (myslim, ze uz to tu niekto pisal). Napr. Ked otvorim VB a v zalozke Prehlad. Nech viem, kedy mozem pocitat s bonusom :)

A dalo by sa pri prestavbe mesta pouzit... hm... pomocne rozsirenie? Napr. takto: ked kliknem v rezime stavby na Presun, tak by sa niekde mimo hranic mesta objavila plocha, napr. 8x8, kde by som si vedela docasne odlozit budovy, kym popresuvam ostatne. A keby som zrusila rezim a ostala mi tam budova, tak by sa zmeny zrusili. Pripadne ina pomocka, ked mi ostava malo volnych policok a chcem/potrebujem prestavat mesto. Pripadme ak na toto existuje finta, sem s nou :)
 

DeletedUser5918

Hosť
Uvitala by som odpocitavanie pre VB (myslim, ze uz to tu niekto pisal). Napr. Ked otvorim VB a v zalozke Prehlad. Nech viem, kedy mozem pocitat s bonusom :)

A dalo by sa pri prestavbe mesta pouzit... hm... pomocne rozsirenie? Napr. takto: ked kliknem v rezime stavby na Presun, tak by sa niekde mimo hranic mesta objavila plocha, napr. 8x8, kde by som si vedela docasne odlozit budovy, kym popresuvam ostatne. A keby som zrusila rezim a ostala mi tam budova, tak by sa zmeny zrusili. Pripadne ina pomocka, ked mi ostava malo volnych policok a chcem/potrebujem prestavat mesto. Pripadme ak na toto existuje finta, sem s nou :)

ahoj , v akej si dobe a na akom svete hras ? ze by som to kukol :)
a o ziadnej finte neviem , len si pametam ked som zacinal ze som vela mazal (bural ) a staval nanovo :D
potom casom som prisiel na jeden system ktory som pouzival pri prestavbe mesta ktory celkom funguje ale to musim vidiet to tvoje mesto ci sa da realizovat aj u teba
 

DeletedUser6252

Hosť
Hram D a koncim vrcholny stredovek. Aj musim mazat, bo nemam miesto :) ale niektore budovy su aj financne narocne, a hlavne VB tak lahko nepresuniem. Ked mozes kukni, budem len rada :cool:;)
 

DeletedUser5918

Hosť
no ja hram na B v arktickej , na A a C com vo vrcholnom a D mi asi zmazali , postavim ho nanovo a pozrem , nick mas taky isty ako tu ?
 

DeletedUser6252

Hosť
Navrhujem pridat k obytnym domom infosku aj o pocte obyvatelstva, kolko ich poskytuje. Mam na mysli situaciu, ked je dom uz postaveny a kliknem na neho. Toto viem zistit len v rezime stavby, kde sa mi blbo klika na ? alebo ked kliknem na predat, co vsak nefunguje, ked mam menej obyvateliv k dispozicii.

A este prepinanie medzi svetmi na mobilnej appke. Ked sa chcem prepnut, musim sa odhlasit a znovu prihlasit. Neda sa doplnit button Zmenit svet? Alebo nieco podobne. Este by som uvitala niekde umiestnit nazov svetu. Obcas totiz zabudnem, v ktorom svete som :rolleyes::D
 

DeletedUser6016

Hosť
jednoznacne pridat do cvc - buducnost ocenaov. Treba vyuzit to more okolo ostovov v cvc,
 

DeletedUser6373

Hosť
Navrhoval by som ze ked prilozim VB do spravy nech sa nemeni jej stav.
Bolo by dobre na overenie ci niekdo mi pridal nejake body alebo nie.
 

DeletedUser6266

Hosť
Menší návrh - Ten malý chat v *pravom hornom rohu by mohol aspoň blikať ak niekto niečo napíše nakoľko to stále nekontrolujem a potom čítam správy z pred 2 dní :) *opravené
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6266

Hosť
Ešte jeden nápad .... nebolo by možné zaviesť možnosť ,, Zástup,, ? Aby npr. v mojej neprítomnosti mohol kolega príšť na môj účet a spraviť potrebné. Jasné, že by mal obmedzené možnosti npr. míňanie diamantov, správa účtu alebo čo uznáte ešte za vhodné.
 

uhe83

Aktívny člen
Ešte jeden nápad .... nebolo by možné zaviesť možnosť ,, Zástup,, ? Aby npr. v mojej neprítomnosti mohol kolega príšť na môj účet a spraviť potrebné. Jasné, že by mal obmedzené možnosti npr. míňanie diamantov, správa účtu alebo čo uznáte ešte za vhodné.
tu pochybuje, ze prejde tento navrh, aj ked po pravde myslim, ze toto vyuziva viac nez jeden clen...lebo je to porusenie pravidiel...
ale ten ten navrh vyssie je zaujimavy...
skor by som prijal keby je pri pisani spravy moznosti, nielen pridat clenov cechu, ale napriklad priatelov a susedov zvlast.....
 

DeletedUser6266

Hosť
tu pochybuje, ze prejde tento navrh, aj ked po pravde myslim, ze toto vyuziva viac nez jeden clen...lebo je to porusenie pravidiel...
ale ten ten navrh vyssie je zaujimavy...
skor by som prijal keby je pri pisani spravy moznosti, nielen pridat clenov cechu, ale napriklad priatelov a susedov zvlast.....

Veď by to nebol zasa taký problém ..... myslel som to niečo ako zástup npr. na Traviane

Môžeš si zvoliť max 2 zástupcov účtu ktorý sa prihlasujú na tvoj účet cez tvoj Nick ale svoje heslo no majú obmedzené možnosti. Eliminovalo by sa aspoň nejaké to porušovanie pravidiel :)
 

uhe83

Aktívny člen
tu by skor padla otazka, kedy sa podari zapojit do hr aj denne vyzvy, alebo napriklad do mobilnej verzie odpocet VB do zberu, hladanie pokladu"pirat", ci korekcia ktoru som pisal, ze pri pisani textu mi ho na konci prekryva vkladanie priloh....
dakujem :)
 

DeletedUser6016

Hosť
Ja by som v ďalšej aktualizácia privítal v hostinci zľavu na kúpu BV. Ako je príklad posilnenie na mince. 20% - 40% - 60%.
 

DeletedUser6252

Hosť
Navrhujem v obchode pridat moznost zobrazit vsetky tovary z jednej ery. Aktualne sa zobrazia vsetky alebo konkretny tovar. Aj ked dam vyfiltrovat len tie, na ktore mam, zobrazi mi to niekedy skoro 100 ponuk a musim scrolovat a hladat. Jednak to zdrzuje, jednak je to neprehladne, kedze to hadze tovary bez nejakeho potrebneho sortovania.
 

DeletedUser5107

Hosť
som za aby pri otvoreni mapy kazdej ery boli farebne oznacene cechy,moj by ostal zeleny a ostatne by boli inej farby,iny cech ina farba..navrh som nikde nevidel hoci som sa snazil najprv hladat..
 

DeletedUser5726

Hosť
ja by som privital v cvc ked niektory cech prepusti sector a po 3 dni ho dobije spat a takto by to spravil 3 krat na to iste miesto tak by nemohol viac utocit na ten sector 2 mesiace lebo niektory takto si nahanaju body do rebricka a nic viac otom sa to stava hra pre jednotlivcov staci si kuknut kolko ma v prvej 20 rebricku ludi ma bodov a hlavne bojov a to nie na jednom svete ale robia to na vsetkych svetoch
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore