Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1834

Hosť
Najnovsie informacie zo sveta FoE s odkazmy bez potreby dlhosiaheho hladania, kde je mozne hladat archivne "poctenicko" zo sekcie "Secrets Area 51´s aneb co noveho u Frostyho ..."

... v Archive sa nachadza:
Era BUDUCNOST

Event / Udalost ... Anwar (september 2015)
Event / Udalost ... M.L.King 2016
Udalost: Priestupny rok 2016
Event /Udalost ... Valentin 2016
Velkonocny event 2016

Zmena Hiscore 18.II.2016 !
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
hmmmm hlavne ked ti padne 10fp za 120 vajec :mad:, vaaaaav to maximalne potesiiiii....:confused:lol trapny event a neviem ci niekde nieco stuplo ...možno tak námraza v mraziaku ....:p skor to odradza hracov co je potvrdene dost vela hracmi po celom svete... :cool: jeden z najlepsich eventov takto do***pokazili jednoducho velkonocny obchod je random tak co je to za obchod? ides si kupit chleba lebo ti placu doma deti a dostanes do ruky sódu bikarbónes , no prajem dobru chut :D a zaujima ma ako sa maju nový hrači vyrovnat hráčovi čo to hra už nejaký ten piatok :) ked ma z minuloročneho velkonočného eventu 100 signálnych ohnikov napriklad a obranu cez 450% ??? :eek: ani si neprdnu..cize je to nespravodlivy event voci novym hracom ;)
 

DeletedUser5364

Hosť
všetko čo je tu resp. čo tu bolo dobre , musia akože vylepšovať a iba to kazia ...:(
 

DeletedUser5364

Hosť
ved prave , bez dia to nejde moc dobre...ale dia by som na random neminal (na minulorocny urcite ano) tie si necham na letne koleso ak ho zasa nevylepsia,popripade dokupim :p:D
p.s. ver ze 7500vajec bolo mozne ziskat , ked si v cechu s 80hacmi , mas 141 priatelov a este aj dobry susedia zasponzoruju..tam padali aj 50ky ,20ky atd a ked si škrečkoval až do konca tak fakt to bolo mozne +/- liter .A dakujem za nostalgiu , bol to najsamlepsi event ;););)

p.p.s. odkedy je na hre Obluk tak tie body stratili tu vzacnost,preto ze sa daju lahko otacat :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
strašné, čo už vymýšlajú...radšej keby zväčšovali terajšie CVC mapy pre rozvoj cechu ... :(
 

DeletedUser5364

Hosť
Keď vysonduješ o tom viacej , daj vedieť , celkom dosť ma to zaujíma. :):):)
 

DeletedUser5196

Hosť
nieco ako div sveta v traviane? znie to zaujimavo ...
 

DeletedUser5196

Hosť
Je vseobecne znama utocna taktika pouzitia tulakov s minimalnymi stratami pri kolonizacii uzemi domorodcov, kedze boli primarnym cielom, zatial co vojenska jednotka sa dostala bez uhony na distanc obrancov vo vrazednej vdzdialenosti.
Nadisiel cas na zmenu. Co to znamena ?
Tulak z pohladu obrancu je brany ako zvieratko zabludivise na bitevne pole a nie ako protivnik.
Teda pre uplnost, v pociatocnej fazy boja .)

a pri obrane mesta to nikomu z kompetentnych nevadi?
 

DeletedUser4743

Hosť
Presne na túto situáciu pri obrane mesta som niekoľkokrát upozorňoval a nič sa neudialo a naraz je riešenie možné. Dokedy budú obránci mesta hlúpejší ako domorodci ?
 

DeletedUser4788

Hosť
ale ale , no objavil suradnice tejto prekrasnej * newsletter from ciudad perdida * :)

ja nemam miesto ? ta daj mi jedneho hraca ktory ma miesto na vystavbu 6x6 NE-potrebnej VB ( 35 percent potrebna ) ? no neviem kamaradek , takych vela nenajdes , ci ? noooo , zabudam :rolleyes: takych ako ty neviem kolko je tu :( ze 5 rokov stoja v jednej tej istej ere ? Ale hadam si
hrdina a si ziskal dost tych hrdinskych medaily :mad: na rozsirenia a tym padom aj na 6x6 VB ?
- ziadam si ta na 1 ( jeden ) mesiac do susedov :D to si kamo dam zalezat ale zalezat :cool: ( nebudem sam ;) ) tomu pevne verim a uvidis
vsetky krasy tejto hry :rolleyes:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4788

Hosť
vymazal ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4788

Hosť
inac jedna otazka pre Teba ti VSEMUDRY stvore z cucaj moj predida !, kedy konecne VB budu davat iny tovar ako doteraz ? Kedze sucasnu mam vazne a to vazne dost ( ako aj kazdy iny) tovaru ? Budem ten tovar potrebovat casom ? lebo nepotrebujem ze 20 litrov z takeho tovaru , ci ?

daj mi radu Ty vsemohuci !
 

DeletedUser1834

Hosť
image

* Limit FP ukazovatela bude posunuty az na99
* Pocitadlo FP si bude pamatat a zmrazi casovac pridelu FP, keď sa dosiahne alebo prekročí 10 Forge bodov.
Zjednodusene povedane, ak ste k prijatiu dalsieho FP za 15 minut (1/24h) a potom pouzije sa velky FP balicek, tj.+10 fp zo zasob,
alebo vyzbieranim produkovanych FP (bazar, GB, relikt 200fp, ...) casovac (tj. pridel 1fp kazdych 60minut),
nebude obnovena produkcia na 60 minút ako doteraz, ale namiesto toho pokračovať od miesta, kde sa prestalo (15 minút do ďalšieho FP v tomto príklade).

WwW zdroj: maximum = 99 FP
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
19b09u.png

Miesta na stavanie v mestach bolo pridane pozehnane a o nejaky cas bude kazdy moct postavit najnovsiu VS-ku.
Rozmery este nie celkom zname, suroviny potrebne na stavbu z doby zeleznej, bonus hostinske strieborniaky ... ak sa nic zasadne nezmeni
Kedy ?
... az po doladeni poslednych detailov ale obyvatelia z proxima centauri vraj uz obnovuju fasadu novym naterom.
 

DeletedUser1834

Hosť
image


Vianocny event 2016

Kazdorocny prichod zimneho eventu do miest i dediniek je ostro sledovany skriatkami, ktori upravuju pocet darcekov podla referencii Frostyho o tom ktorom pokroku majitela radnice.

Novinkou je bonusovy pridel hviezd ( +10) nie po ukryti odmien v darceky ako po minule roky,
lez navsteva samotnej radnice, tj. vyzbieranie minci vyprodukovanych radnicou.

Treba prichystat zasoby pretoze snezna kalamita potrva 35 dni (uloh).
Zaciatok uz tento nasledujuci stvertok 1.XII a potrva az do ranneho kuroptvenia 5 dna roku pane 2017

Edit 1.XII:
Nova produkcna budova podobna bazaru
Santova Dielna (Jeziskova dielna ci Dielna Deda mrazika) :
QvEs87v.png


* Pri objaveni denneho specialu v darceku zacne snezit ako minuly zimny event 2015 ale len na mobilnych zariadeniach !
PC verzia ma smolu :/

winter_mobile.png


EDIT:
... nesnezi a som na lyziarskom zajazde ?
Ho, ho, hoooooooou
splnenim guestu od Frostyho sa stastena i na PC obrati .)
Sice asi minutove ale neostal sajrajt v meste !

2s7f9sw.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
33ua3d5.jpg


Navstivit ci opatovat navstevu krcmy bude odmenovane random vyhrou + 5 strieborniakov.
Taka kompenzacia, ked bola nudza o navstevnikov rodnej krcmy alebo neochota ta vstupit, bud zla obsluha, hlodavce v kuchyni a podla najnovsich zvesti tancujuci hitzone striptiz na stole :eek:


EDIT:
Stamgasti hostinca POZOR!
Od istej doby bude odsledovane ktos hostinec navstivil a utratu strieborniaky na stol polozil.
Je to na ziadost Zofie, pradleny ktorj sa nepozdavali neskore prichody jej manzela domov v stave podozrivo veselom, zivitela to 8 deti ...

14jm1io.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
Aj vďaka divákom je cyklistická Tour de France jedinečným športovým divadlom, no zabezpečiť bezpečnosť cyklistov je chvíľami takmer nemožné. Čerstvý prípad, keď motorkár musel pred divákom prudko zabrzdiť, čím zapríčinil pád britského lídra Tour Chrisa Frooma z tímu Sky aj Austrálčana Richieho Porteho je len špičkou ľadovca.
Chris Froome vďaka nedisciplinovaným fanúšikom musel bežať do cieľa.

( Autor: TASR )

Garin03winner.jpg

Historicky prvym vitazom Tour de France , tj. premiantom bol francuzsky kominar Maurice Gaurin aj vdaka zakulisnym tahom.
Viac vo svojich mestach uz coskoro ( 19.januara kratko po 11h - 25.januara 8.00)


Troska z rozka od Jožka:
* 11 uloh ako obvykle pre historicke eventy
* odmeny RANDOM
* zavrecna / hlavna odmena KIOSK


latest


- produkca budova minci ( motivovana = + az 5 surovin !)
- velkost 3x2 a samozrejme pripojena ku cestnej komunikacii

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
* POZOR ! * POZOR ! * POZOR ! *

Milovnici lubostnych romanikov tento rok ostanu na suchu!
Valentinsky event 2017 sa RUší ...
Dobra sprava jest, ze nahradnik
(event) je viac ako schopny a urcite spestrenim dni nastavajucich mrazov.

... viac coskoro tu i tam .)
hmmmm veľká škoda ,chcel som si upgradnúť stromček lásky na poslednú fázu vývoja :confused:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore