Súťaž Pekárska súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
League_fall_gold_cup.png


Ahojte!

Zatiaľ sme tu mali jednoduchšie súťaže, takže teraz je čas na niečo ťažšie :)

Pochváľte sa svojim kuchárskym umením a upečte koláč (alebo čo len chcete), v ktorom použijete ingrediencie, ktoré sú v Jesenných hodoch!
Vložte sem potom obrázok vášho výtvoru a môžete vyhrať ingrediencie, ktoré sa vám zídu v jesennej hernej udalosti.

Ingrediencie:

Jablko, Karamel, Čokoláda, Škorica, Tekvica

Fall_currency_apple.png
Fall_currency_caramel.png
Fall_currency_chocolate.png
Fall_currency_cinnamon.png
Fall_currency_pumpkin.png



Čo môžete vyhrať? Záleží od toho, koľko z vyššie uvedených ingrediencií použijete vo svojom koláči!
Takže, ak napríklad použijete len jablko a čokoládu a skončíte na prvom mieste, získate 6 jabĺk a 6 čokolád.
Ak použijete aj škoricu a karamel, tak získate aj tie - krát 6. Podmienka je, aby koláč obsahoval najmenej jednu ingredienciu.

1. miesto
6 x použité ingrediencie

2. miesto
4 x použité ingrediencie

3. miesto
2 x použité ingrediencie

Ostatní súťažiaci získajú po jednej použitej ingrediencii.

Pre zapojenie sa do súťaže si založte svoju vlastnú tému v tejto súťažnej sekcii, v ktorej bude obrázok vášho koláča (nemusí to však byť len koláč, môže to byť aj niečo iné, čo ste upiekli), na ktorom bude papierik s vašou hernou prezývkou. Do vášho príspevku napíšte potom použité ingrediencie a nezabudnite napísať aj herný svet, kam si želáte pripísať prípadnú odmenu.

Trvanie súťaže je do 27. septembra, 16:00, dovtedy môžete pridávať svoje výtvory do tejto témy.
O výhercoch rozhodne tím Forge of Empires.

Svojim zapojením sa do tejto súťaže súhlasíte s tým, že vaše výtvory môžu byť použité pre účely InnoGames, napr. ich uverejníme na našej facebookovej stránke, pošleme do hry oznam o vašom výtvore a podobne.

Pre súťaž platia Všeobecné pravidlá pre súťaže

Ak máte otázky o súťaži, môžete ich napísať priamo do tejto témy.

Prajeme vám príjemnú zábavu pri pečení a tešíme sa na vaše výtvory!
Váš tím Forge of Empires
 

DeletedUser6986

Hosť
Klasicke jablkove pite vytuningovane o tekvicu (nastruhana a zmiesana s jablkami). Skorica je zamiesana v plnke tak ako sa to klasicky robi pri pité. Preventivne som pouzil aj skoricovy cukor ako posypku (pozn.: skoricovy cukor obsahuje 94% cukor, 6% skorica ). Poliate cistym karamelom (už trochu křupe) a cokoladou.

Kupodivu to s tou tekvicou vobec nie je zle, cokolada to zachranila

Pouzite ingrediencie: jablko, tekvica, škorica, karamel a čokoláda.

Dobru chut, idem si dat este rezeň :)

Nickname:Andhrewbee
70651956_2453450538071220_3212577095788003328_n.jpg 71202805_505010290297509_9054614044421390336_n.jpg Svet: Arvahall
 

DeletedUser1834

Hosť
Neverim ze tam tekvica ale tanier bych umyvat nechcel.
Radsej ho zozeriem s kolacom za 10sekund. Stavime sa?

Za pobrindany tanier navrhujem hodnotiacej komisii -1 bod
 

DeletedUser1834

Hosť
Bozinku, kto to rozchyril ze mam rad kolace?
Karamelova krusticka na verchu kapucina by sa mala pocitat TIEZ .)

PS: aj bych dal adresu kam zvysok kolaca poslat ale obavam sa ze by bezdomovci cihali na postarku a mne by ostal snad len bycikel od zosnulej dorucovatelky postovej
 

DeletedUser6986

Hosť
Neverim ze tam tekvica ale tanier bych umyvat nechcel.
Radsej ho zozeriem s kolacom za 10sekund. Stavime sa?

Za pobrindany tanier navrhujem hodnotiacej komisii -1 bod

Tebe zjavne chyba nejaka ta glukoza, ked takto tliachaš. Nema ti kto spravit kolac? Utekaj do cukrarne.

Esteze nie si v hodnotiacej komisii, inak by si vedel, ze aj snaha sa ceni kde je tvoj kolac? Hmm? Ja nie som majster pekar a ani som to netvrdil. Ingrediencie su tam vsetky vratane tekvice. To, ze neveris je len tvoj problem. Co sa umyvania tyka. Umyvacka by to zvladla lavou zadnou, avsak stacilo trochu horucej vody a pockat 10 minut. Ale to by teba asi nenapadlo a mal by si ho na stole tyzdne a pozeral na neho ako puk a vravel: do kelu, co s tym ako teraz budem robit? Tanier je cisty a odlozeny v skrinke. Som teda zvedavy na tvoj vytvor, poď tak si prosim nechaj svoje hodnotenia pokial nemas vlastny vytvor. Cau a nazdar nekdy příště.

S laskou

tvoj pobrindany tanier
 

DeletedUser6981

Hosť
Tak môj čerstvý príspevok - "zdravý" koláč bez múky a cukru (nech žije karamel:), chutí lepšie ako vyzerá :)

Cesto: tekvica, škorica, kúsky čokoláty, škrob, vajcia, banány
Poleva : jabka, škorica, karamel

Ingrediencie - všetkých 5 :
Jablká
Tekvica (hokaido)
Karamel
Škorica
Čokoláda
+
Banány
Škrob
Muškátový oriešok
Vajcia

calimerostv
Svet: Arvahall
 

Prílohy

  • DSC_0459.JPG
    DSC_0459.JPG
    243,3 KB · Zobrazenia: 15
  • DSC_0460.JPG
    DSC_0460.JPG
    853,5 KB · Zobrazenia: 11
  • DSC_0463.JPG
    DSC_0463.JPG
    918,1 KB · Zobrazenia: 12
  • DSC_0464.JPG
    DSC_0464.JPG
    773,2 KB · Zobrazenia: 11
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6987

Hosť
bRcdrGf.jpg


Moje majtrovske dielo palacinky. Pouzite ingrediencie:

cokolada, skorica

Prezyvka Ekrazit
Svet : Brisgard
 

DeletedUser6981

Hosť
Zdravím chcel by som sa spýtať keďy sa súťaž vyhodnotí ... aby sme stihli prípadné odmeny využiť v evente, keď sú už len dva dni. Vďaka.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujeme za vaše pekné výtvory, vyzerali všetky veľmi chutne! :)

Keďže by nám inak ostali nejaké ingrediencie, rozhodli sme sa vám ich udeliť všetky, tj. nie len tie, ktoré ste použili :)

Vyhodnotenie:

League_fall_gold_cup.png

1. miesto - calimerostv
6 x všetky ingrediencie

League_fall_silver_cup.png

2. miesto - Lillith
4 x všetky ingrediencie

League_fall_bronze_cup.png

3. miesto - Andhrewbee
2 x všetky ingrediencie


Hráč Ekrazit získal 1 x všetky ingrediencie.​

Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach!​
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore