• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Problem s učtom

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Choď cez túto stránku FoE SK, na ľavo máš registráciu všetko musíš vyplniť a dáš Registrovať, potom v pravo hore ako si vyberáš krajiny máš Prihlásenie klikneš na to a zadaš to čo si zadával pri registrácii t.j. Herne meno a heslo a dáš Prihlásiť.
 

DeletedUser111

Hosť
Už sa stalo, žiaľ rady mi nepomohli... vyskúšala som všetko, včetne odinštalovania a znovu nainštalovania Flesh Playera, všetky prehliadače, (okrem Opery). Tak neviem, čo ešte mám urobiť, už asi nič, lebo vidím na fóre, že takých je nás viac. Možno nie je chyba iba "vo mne". Ale vďaka za to, že sa snažíš pomôcť...
 

DeletedUser111

Hosť
Žiaľ nie, to som urobila aspoň 5x, včetne vymazania historie... Nepomohlo nič! Už sa zamýšľam nad tým, či som to urobila v správnom poradí, ale robila som to tak, ako sú rady od John Dee aj ako radila herná podpora... no, čo už. Zverím to do rúk kamarátovi, systémakovi, ten je najpovolaneší. Dík za záujem :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
Tak potom to zver tomu kamarátovi :) Ja som najprv vymazal cache, potom historiu, záložky atd... A naskočilo :)
 

DeletedUser26

Hosť
ja som ráno vymazala všetko (odfajkla som som všetky položky aj tie čo s tým na 100% nič nemajú), vrátane odinštalovania a znovu nainštalovania chrome (čím mi zmizlo kopec vecí :() a nepomohlo...
až poobede úplne náhodne nabehlo...

ono to bude asi aj v niečom inom
 

DeletedUser1810

Hosť
Ono to bude určite v niečom inom... A dúfam, že už další update radšej nebude :D
 

DeletedUser598

Hosť
už s ami neche cačakť 3 den a stale nič preto som šla na česky !!
 

DeletedUser598

Hosť
Mne slovensky vždy nejde :((( a už som urobial všetko co bolo radene v kuse nabehuej mi stara verzia aj na inych prehliadacoch aj an inom PC :((
 

DeletedUser598

Hosť
Anoooooooooooooooooooooooooooooooooo ,, všetko som už skusila a beznadejne :mad:
 

DeletedUser1810

Hosť
Tak potom neviem.. Ale myslím, že za to môžu prehliadače v kombinácii s cache...
 

DeletedUser598

Hosť
ty kokso na českom serveri do 3 min som mala odpoved od moderatora a adminov a ne tu sa na všetko vykašlali :D
 

DeletedUser3

Hosť
Ako prosim?
Myslite ze kebyze mam nejake nove informacie tak to nenapisem?
A aj vy by ste mali odpoved do 3 minut u nas, kebyze napisete aspon jeden ticket...
 

DeletedUser598

Hosť
nečakajte na informacie ale riešte ten problem s aktualizaciou !!! bohača ! už 3 den sa nemožem dostať do hry !!!! nek to ide tak že by sa nemuselo stahovať nowe prehliadace a mazať všetko !
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore