• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Problem s učtom

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
bude banan :D oni sa to snažia riešit lenže je to spusta roboty to opravit
 

DeletedUser1810

Hosť
Niektoré Beta verzie ale sú také.. Ak sa stiahne do cache predošlá verzia a potom sa urobí update, tak sa tie dve veci bijú, ten update na nete s predošlým uložením starej verzie do cache... Je logické, že to chce načítať uloženú hru, každá hra sa pýta, či chcete pokračovať v uloženej hre, alebo nie...
 

DeletedUser

Hosť
Vážení, dosť bolo kecov. Tu nepomôžu žiadne čistenia cache, histórie či čohokoľvek iného
Nová verzia sa vyvíja v jednom jazyku a po odladení sa z nej urobia jazykové mutácie. Keďže to funguje na všetkých herných serveroch okrem SK, sú možné 2 vysvetlenia.
1. menej pravdepodobné - pri tvorbe slovenskej mutácie sa náhodou prepísal aj nejaký kód programu. Chyba by však bola u všetkých rovnaká (ale kto vie, čo je medzi nebom a zemou?)
2. najpravdepodobnejšie - pri nahrávaní novej verzie na server došlo k nešpecifikovanej chybe a prepísalo sa aj to, čo sa nemalo. Zistenie čo sa vlastne stalo a nájdenie riešenia bude trvať niekoľko dní. Nečakajte žiadne rýchle riešenie (náhoda je však blbec a môžu to spojazdniť aj dnes :)).
Takže trpezlivosť alebo registrácia na inom servery a občasné skontrolovanie SK servera.
 

DeletedUser98

Hosť
môžem sa opýtať kompetentných ako to bude ďalej? robí sa niečo s hrou či stále len "pomáhate" hráčom s prihlasovaním?

NEJDE OBCHOD! čo s tým?

MNOHO HRÁČOV SA NEVIE PRIHLÁSIŤ! čo s tým?

bude sa diať vôbec niečo v dohľadnej dobe alebo nás v tých sračkách necháte vykúpať sa až do najbližšieho veľkého updatu?
vopred ďakujem za odpoveď...a admini môžte sa hanbiť za vašu (ne)aktivitu na fóre (aspoň tu ste mohli trollovať keď ste sa na hru vyprdli). ako inak si mám vysvetliť to čo sa tu deje?
 

DeletedUser26

Hosť
ten obchod je fakt divný....doma mi nejde a v práci na compe hej
 

DeletedUser98

Hosť
toto je čisté psycho už :D neviem či som dostal ban alebo čo ale mne už hra znovu nejde...že díky broňaaa :D
 

DeletedUser98

Hosť
len také doplnenie na anglickej bete dnes o pol tretej nahrali další update...neviem v čom je problém že u nás to nejde alebo čo...
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa tam nemôžem prihlásiť už 4 DNI Z VIACERýCH POčíTAčOV, VžDY MI TO NA CHVíľU NASKOčí A POTOM TO ZMRZNE. Problém bude inde nie v 3 počítačoch na ktorých všetko ostatné ide. Bol by som rád keby to herná podpora vyriešila
 

DeletedUser98

Hosť
oukej ide mi to...čo som urobil? pri zamrznutí načítavania som dal pravé tlačítko myši a ked mi vybehla ponuka nastavení flash...tak som dal global settings...potom posledná kolonka advanced a tam som dal delete all...pozaškrtával vsio čo šlo a po refreshnutí zázračne hra nabehla...ak by to niekomu pomohlo...mne to pomohlo tentokrát
 

DeletedUser98

Hosť
braveheart oni tam nahrávajú počas týždňa každý deň nejaký miniupdate ktorý na fóre ani nie je riešený...asi len opravujú bugy...ale inak tam som sa nestretol so žiadnymi chybami...ani raz a to tam idem teraz do raného stredoveku...čiže už nejaký čas to hrám...tu je problémov celkom hodne a každú chvíľku...ale naozaj neviem prečo a v čom je pes zakopaný v našej verzii...tam žiaden reset, žiaden flash player, vymazávanie cache či cookies...proste sa prihlásim a hrám...trh ide bez najmenších problémov...hrám to len rekreačne ale využívam všetko čo hra ponúka a naozaj som problém nepostrehol ešte.
 

DeletedUser3

Hosť
Prosim vsetkych ktori maju este problemy o napisanie ticketu na support. Vdaka
 

DeletedUser1810

Hosť
nemôže to byť niečo také ako so všetkým čo k nám príde z iných štátov? že nám posielajú len zbytky, nepodarky? lebo inak už neviem :D
 

DeletedUser98

Hosť
takže malé zistenie: to čo som urobil s vymazaním údajov zo všetkých prehliadačov vo flash playeri priamo a potom mi hra nabehla, tak by som si temer na sto percent tipol, že problém bude u každého práve v tom! hra mi ide na všetkých prehliadačoch a dokonca mi v OPERE FUNGUJE OBCHOD!

naozaj netuším prečo to v chromovi nejde a inde som obchod nepozeral, ale naozaj v opere funguje všetko:)). je to na smiech ale som si istý že ak každý urobí ten výmaz z flashplayera tak hra určite nabehne...no a v opere by mal ísť aj obchod (používam operu 12.00). to s tým obchodom už celkom nezaručujem, ale za pokus to určite stojí...ocením ak by mi moje slová a skúsenosti potvrdilo, či naopak vyvrátilo viac hráčov. a hlavne dúfam, že som niekomu pomohol
 

DeletedUser1810

Hosť
Hmm... Ja to nevyskúšam, operu nenávidím, aj ked neviem prečo :D
 

DeletedUser1854

Hosť
naivne som dufal ze by mi po tomto zakroku obchod nabehol, a nic.
tak neviem o co ide vyvojarom, ci beru percenta od tvorcov prehliadacov, ale vobec nemienim zaprasit svoj komp prehliadacmi od vymyslu sveta. jednoducho to nejde a hotovo
 

DeletedUser

Hosť
mne obchod ide. pravdou je ze pouzivam chrome. V piatok a dnes v praci som sa na aplikaciu nedostal. Flash skoncil na 60%. tam ma firefox a skusal som to i na IE.
 

DeletedUser98

Hosť
ja naopak...operu môžem...ale to je samozrejme každého osobná vec...ale musím uznať že chróm vie s flashom robiť najlepšie...alebo teda najrýchlejšie...všetky hry v ňom idú najsvižnejšie...vlastne len kvôli tomu je u mňa na disku...na všetko ostatné mám operu, ale inak v zálohe je aj mozila...jediný nepoužívam ie...proste ak sa vyskytne problém s nejakou stránkou tak použijem iný prehliadač...nevidím prečo by som niektorý mal nenávidieť alebo nepoužívať lebo niekto niečo povedal:)). ja skúsim všetko a ak je človek šikovný tak si vie všetko aj nainštalovať aj odinštalovať bez toho aby sa mu pc nejako "zaprašoval" :). každopádne ma dosť mrzí ako to u nás dopadlo s tou aktualizáciou..mnoho ľudí sa chce len hrať a nie riešiť takéto doslova blbosti. už len kvôli tomuto by som hlas vývojárom nedal do tej ankety
 

DeletedUser1854

Hosť
:) nie zaprašoval ale zaprasoval (od slova prasa svina a iny divy zver)
ale ked si pozries vlastnosti flashu, tak pre kazdy prehliadac je urobena ina verzia, tak je to mozno v tom. ale pre operu a firefox je spolocna verzia tak netusim preco to nefachci. a kaslem uz na to, lebo som postupil kam az sa dalo, a dalej sa mi hrat neda.

a este jednu zavaznu chybu som nasiel, kde sa da zrusit ucet?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore