SK FoE - Za 5, nedostatočné

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Hra po update - hroza.
Forum - jedna velka nula, neprelozene, nekontrolovane a este k tomu cim dalej tym horsie to ide, to co za updaty tu su? What's New uplne po*rane a to iste dalsie veci, niektore ako take preklady sa vratili do ang. a pod.

Ja sa pytam, ci mate chut sa tu o to starat lebo ja kvoli tomuto prestavam chut to hrat. Zrejme napisem na inno, sorry ale okrem Mauriciusa ktory sem pride tiez raz za dva dni tu na to ostatni absolutne *eru.

Dajte to uz konecne dokopy a porieste tie bugy v hre a na fore, hraci vam to nepisu preto lebo sa nudia, tak si to uvedomte v zaujme zachovania si cesti a hlavne nestrapnit slovensku puzzlu vo velkom obrazku hier od innogames.

A pisem to ako varovanie aby vam hraci neukazali chrbat z nechuti, neberte to ako bu*eraciu.
 

DeletedUser26

Hosť
za bugy nemôžu, ale aspoň trošilinku nejakej účasti by sa mohlo prejaviť....toto keby súdruhovia v INNO videli... :D úplne bezvládie na ich fóre :D

počkajme, až sem náhodou niekto príde, dostaneme všetci karty za spam a bude po fóre :D
 

DeletedUser

Hosť
Ten bordel co sa tu deje je uz fakt moc. Pokial sa oto starat nemienia tak sa vykaslite na toto forum. Az si ludia co sedia na vyssich stolickach vsimnu ze navstevnost fora ide do sr*ciek tak ako toto forum tak sa lady urcite pohnu. Pokial ide o hru, je to stale len beta, tz ze je a este dost dlho bude mat daleko od dlho beziacich projektov ktore su uz optimalizovane . To -BETA- pod logom ma svoj vyznam.
 

DeletedUser

Hosť
Angel, dobré spísané fórum je zaspamované, nikto s tým nič nerobí, no je tu aj jednoduchá odpoveď nemá kto. Už 4 dní čakáme na moderátora a stále nič. O fórum sa nemá kto starať pretože je tu len jeden moderátor a to Mauri a ten možno ešte nemá toľko času. Crony a Maurícius sú len ľudia, keď nestíhajú mali by spraviť poradný nábor na posty a začať pracovať a spríjemňovať hru hráčom.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale chapes, mne ide len o to, ze sa nahral update a cakal som ze pokial nemaju cas hladat chybysamy tak aspon budu sledovat forum a pozerat co pisu hraci, od updatu prebehlo niekolko dni, bugy sme im krasne spisali ale odozva ziadna. Nikde ani nevidim oznam, ze hra bola vlastne aktualizovana, coz je fakt divne.
Dalej som si nevsimol ze by niekto pisal ze admin teraz nema na to cas a mame byt trpezliví a tiez by sa hodilo tym padom ospravedlnenie, pretoze neviem ako vy ale ja musim hru za kazdym co spravim relogovat alebo aktualizovat lebo vyzbieram tovar a vojakov a ked chcem postavit dalsie jednotky a dat dalsiu vyrobu zasob tak mi to neponukne tu moznost a musim zas relog, napadnem niekoho, nemozem okradnut - relog. Proste ma to nebavi.
 

DeletedUser116

Hosť
ja som podal prihlasku na moderatora. chcem to uz napravit uz sa na to neda pozerat :(
 

DeletedUser

Hosť
Taktiež som posielal žiadosť vždy som chcel moderovať niečo je to môj sen, no ako vidím zatiaľ sa nič nedeje, Mauri naťahuje :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser116

Hosť
no a ze nema kto. myslim,ze stale je tu dost hracov co sa tu chce o to starat, ale pozri mauricius a crony sa tu este nevyjadrili hoci tato tema ma uz cez 11 hod.. a neverim, ze je az take tazke vybrat moderatora nech vyberu rovno 2-3 nech to v pohode stihaju ako to je napr. na sk-DK fore. a v supporte su taktiez len oni....ak rychlo nevyberu support a moderatorov navstevnost na stranke sk.forgeofempires.com a forum.sk.forgeofempires.com klesne na nulu
a co sa tych spamov tyka...temu co napise nejaky rus tu nechaju, ale ked ja alebo niekto iny tam nieco napise ohladom toho preco to nezmazu take pispevky odomna a pod. uz zmazu
 

DeletedUser28

Hosť
ja som uz uvazoval nad tym ze kym nebude finalny update ze tu uz nepridem a poviem vam teraz som tu prisiel po asi 2 dnoch ale vidim ze sa tu nic nezmenilo. Takze ma to len uistuje ze sa tu asi vratim az ked budu mat seriozny zaujem tuto hru vylepsovat lebo posledny update bysom zhodnotil krok nie do predu ale krok dozadu aj ked som uvital skratenie vyroby vojska zo 4 na 2 hodiny, cechy a rebricek ale to je malo. a uz totalne nechapem tomu ze sa niektore veci prelozili zo slovenciny do anglictiny. :(
 

DeletedUser

Hosť
Snad si nemyslite ze moderatori tohto fora maju niaky vplyv na to akym smerom sa hra bude uberat, oni maximalne mozu dat podnet na fixnutie lokalizacie a to je asi tak vsetko. Vsetky hlavne rozhodnutia sa riesia v nemecku a potom nasledne posuvaju prekladatelom. Vypisovat sem ktore veci nefunguju a ktore by bolo treba upravit, zlepsit , odstranit je sice pekne ale pravdepodobnost ze sa tym niekto bude zaoberat je minimalna. Pokial chcete aby vas bolo pocut treba zajst na support.innogames.de kde podotykam ani len Slovensko nieje spravne napisane. To asi hovori otom ako vahu maju nase hlasy.
 

DeletedUser26

Hosť
moderátori sk fóra nemajú žiadny vplyv, to je jasné (už minimálne preto, že neexistujú)

ale na každom fóre sa nahlasujú bugy, aj keď teda na našich len tak aby sa nepovedalo, aby hráči vedeli čo je chyba a čo je úmyselne zle :D
 

DeletedUser28

Hosť
praveze hraci mozu dat namet na vylepsenie a su ludia ktory tieto navrhy predkladaju dalej cize vsetko co tu padne ohladom vylepsenia hry tak o to vedia aj v nemecku...preto prichadzaju updaty...myslis ze nemec vie co je dobre prelozene a co nie? preto je tu aj toto forum aby ludia pisali co sa im paci a co nie. Jasne nie vsetko prejde ale je velka pravdepodobnost ze urcite veci prejdu...v tomto update co bol boli aj veci ktore sa pisali aj tu na fore a neboli pisane oficialne ze to bude ale ludia sa stazovali tak to pretlacili a "vybojovali". takze asi tak
 

DeletedUser

Hosť
na margo toho ci nemec vie ked je nieco zle prelozene, ako som uz pisal lokalizacia tejto hry nemac nic spolocne s vyvojarskym teamom ktory realizuje updaty hry, z nemecka dojde nemecka (anglicka) verzia hry a tu prekladatelia len prelozia,alebo aspon sa tvaria ze sa ju snazia prelozit.
PS. pre tych co nevedia co to znamena lokalizacia v hrach, tak je to preklad hry do jazyka krajiny v ktorej sa dana hra bude predavat, publikovat, spustat ...
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak.....konečne jeden hráč bojuje za všetkých ..ANGEL máš umna veľke + ! :)
 

DeletedUser

Hosť
ono treba aby sa tu čo najrýchlejšie vybral aspoň ako taký dočasný support a team modov zložený aspoň z 3-4 ľudí.Ľudia čo to chcú robiť tu sú, je ich veľa.Aj ja som si podal prihlášku, taktiež je to môj sen.Treba na fóre doplniť info, sprehľadniť ho, vyhodiť spambotov a prečistiť.Crony a Mauriciusom to vedia robiť, viem to z Grepolisu.Keby taký Linteo sem prišiel a bol by napr. hlavný mod tak by to tu vyzeralo inak.Napr. na TW Fóre máme(možno nie všetci)Lintea radi, vie čo a ako, je aktívny vždy keď môôže, je síce aj prísny, ale vie sa aj odviazať a je s ním zábava.Ako hovorím, ľudia sú, len ich netreba podceňovať
 

DeletedUser

Hosť
Linteo je super o tom niet pochýb :) A s tými spambotmi treba zlepšiť ochranu pri registrácii inak sa tu budu stale registrovať a robiť neporiadok :)
 

DeletedUser116

Hosť
a apchu ty este sa pri tej wiki nudis a chodis aj tu? :D
a zase sak mauricius a crony sa tu voobec nevyjadrili tak pochybujem, ze to vedia robit. mozno to robit vedia, ale NECHCE sa im to robit. ked je to pravda, nech len povedia. na post admina je tu zaujemcov dost to urcite a urcite su medzi nimi aj nejaky schopný
 

DeletedUser

Hosť
Moderátoři budou ještě během dneška, stejně tak ochrana proti těm spam botům...
 

DeletedUser

Hosť
Admina meniť netreba Inno Games už pozná adminov dobre takže tam nieje problém skôr si chcel povedať na posty moderátor a supporter.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore