SK FoE - Za 5, nedostatočné

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser116

Hosť
presne tak...ospravedlnujem sa :). a tych modov uz bolo nacase


1 mod je malo...aspon 3 bude treba mauricius
 

DeletedUser

Hosť
No a vybrali iba 1 a úplne neskúseného(ak je tak sa ospravedľňujem)
 

DeletedUser116

Hosť
na hodnotenie moda je este skoro nic nanho nehovorim ani ho nechvalim ano ho nekritizujem...
 

DeletedUser

Hosť
Moderátoři budou ještě během dneška, stejně tak ochrana proti těm spam botům..

Podľa tejto vety to znamená, že nebude jeden ale viacej. Je to množné číslo. :)
 

DeletedUser116

Hosť
nie, len neverim,ze jeden moderator bude stacit...to by musel byt zavislak
 

DeletedUser

Hosť
nieže neľubi, len sme smutný, že ste vybrali len jedného a podľa mňa tu je aj dosť iných ktorý sú lepší
 

DeletedUser

Hosť
Neber tuto temu ako hating, ale skor ako motivaciu

Ja to samozrejme jako hating neberu, reagoval jsem jen na prispevek od martina2000 #25.
Klidne vam tady otevrene priznam, ze jsem posledni dobou mel opravdu malo casu a jeste nejake osobni problemy, proto jsem se nemohl hre venovat naplno. Ovsem uz se pomalu vse dostava do normalu, tak to tu bude zase zanedlouho slapat jak svycarske hodinky. .-)
 

DeletedUser

Hosť
Ono tu ide skor o to ze Crony zostavil slaby team, vidim tu teba a jeho + jeho nejak aktivne zapajat sa nevidim.
To by chcelo pre zaciatok viac ludi najma do supportu ale samozrejme aj do moderatorskej casti.
Tak vela stastia a dufam ze tie bugy v hre ako aj preklad fora sa coskoro doriesi.
 

DeletedUser3

Hosť
Co sa hry tyka, tam naozaj mame len minimalny dosah, avsak verim ze sa to postupne zlepsi :)

Forum bolo aktualizovane globalne, zial niektore jazykove baliky bud neexistuju vobec alebo ich kvalita je este horsia ako EN.

Spambotov sme trochu podcenili, to by sa vsak uz nemalo stavat.
 

DeletedUser

Hosť
Takze tie bugy su taktiez globalne a su aj na inych svetoch? Ale preklad v hre - na ten musite mat pristup na 100%
A preklad vlastnorucne spravit nemozte, ze jednoducho poprepisujete jednotlive neprelozene casti?
 

DeletedUser

Hosť
Hej, tie bugy su celosvetoveho charakteru :D Je to ako s TW, nasa verzia hry sa od nemeckej lisi len prekladom, vsetko ostatne je spolocne. Crony ani nikto z FoE tymu nerobia preklady, na to ma INNO svojich specialnych zamestnancov, co prekladaju hru do jazykovych lokalizacii (aspon co ja viem, ak sa mylim, opravte ma). Bugy budu opravene s dalsim updatom, pripadne miniupdatom.
 

DeletedUser3

Hosť
Tak tak, preklad hry sa napr. vobec neaktualizuje az do aktualizacie hry, cize aj ked to bolo uz dva tyzdne ako tak upravene, vzhladom na odsuvajuci preklad to tam len tak stoji. Ale ide o to ze je to Beta, male porodne bolesti pri aktualizacii vymiznu urcite a akonahle sa dostaneme do pravidelneho cyklu, aktualizacii,vylepseni a oprav bude aj nas "vplyv" zjavnejsi.
 

DeletedUser

Hosť
Na TW Linteo upravoval dake drobnosti (mimo prekladu) aj mimo updatov to viem.
 

DeletedUser

Hosť
Mne to nevadilo ani v anglictine, ja som tomu rozumel, takze pre mna to problem nebol. Ale menej skuseni anglictinari to urcite ocenia :) Pekna praca, len tak dalej :)
 

DeletedUser28

Hosť
:) jasne ja len dufam ze to pojde uz len dopredu :) drzim palce adminovi, Hl. moderatorovi a blahozelam novemu moderatorovi...drzte poriadok na fore tie boty spavili bordel ale pozeram ze uz je to v pohode :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore