• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

ta problem !!!

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4788

Hosť
A to vazne nikomu nevadia tie CVC a VB ?!!! Ako napriklad angels of death ( B svet ) , arhwall elite ( A svet ) a alcatraz uroven 50 ? Chcem hrat hru a nemozem ? Hlavne ze mame eventy na hlupu budovu . Prve 3 cechy podporujete do neba a ostatok su odpadky , ze ?

hoho xm5 je to zle !!!
A ma to se*ie az tak ze necham tuto hru !!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
1. CvC je dobrovolna sucast FoE ...
2. Alcatraz neni alfou a omegou CvC xm4 ,aj ked je jednym zo zavazi na vazkach, ktore urcuje vlastnictvo sektorov a tym urcuje hiScore cechov.
Vsetko raz pominie ... i zasoba vojakov

Doporucujem sa zamerat i na Hviezdaren, ktora hraje rozhodujucu ulohu. Pocinajuc vyrobou surovin potrebnych na obliehanie, odomknutie obrannych slotov a v neposlednom rade disponujucou tuhym odporom.
Samozrejme uroven cechu je konkurentom no 2.triednym aj ked nie bezvyznamnym.
A propo sien slavy motivovana vie zamiesat karty poriadne ak je denno denne laskana .)

Isto pozabudnute bolo a tak treba dopovedat neh citatel ma prehlad vacsi.
By nebolo vela reci, tuhla poznatok ze viac FoE-player´s je nespokojnych zo stavom.

2v9508g.jpg

Ciest k rieseniu po hlbsom zamysleni jesto aj ked ten kto na vrchole sa kocha pohladom na svojich marnych prenasledovatelov nedostal sa k tomuto benefitu ZADARMO.
Urobil pre to volaco a ak chce dakto sa na vrchol dostat musi urobit pre to viac ako len maximum.


Daco na zamyslenie:
" Vedeli ste, že život je sexuálne prenosné ochorenie so 100% úmrtnosťou? "
 

DeletedUser2171

Hosť
Získal som vežu budúcnosti, ale nepripočíta mi do nej žiadne boje, ktoré som urobil s armádou budúcnosti.
 

DeletedUser3

Hosť
PvP Turnaje budúcnosti neboli aktivované so spustením éry. A6 v ďalšom kole turnajov všetkých dôb.
 

DeletedUser4788

Hosť
no coment .
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser111

Hosť
A teda..? "PVP turnaje budúcnosti neboli aktivované so spustením éry" a budú? Kedy? Treba seldovať denne?, či? :(
 

DeletedUser4788

Hosť
ta kazda mapa v CVC na ktoru sa pozriem je angels of dead alebo slobodomurari ! To vazne nikoho neserie len mna ? Alebo alcatraz uroven 50 ? Alebo uroven cechu 49 ?

Vas trapia PVP turnaje ? Ked ma niekto v PVP 30 milionov bodov tak jako ho dobehnem ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť

Rozhorceny prispevok skor nez bol zmeneny na terajsi "no coment" neusiel nasmu zraku (mali sme pripravenu rec) a preto ...by bolo srdiecko hitzone v pokoji snad odmakcia slova z peisne Marty Kubisovej, ktore vychadzaju z textu J.A.Komenskeho, ucitela narodov:

" Zloba, závist, zášt, strach a svár,
ty ať pominou ...
"

Skoro nam to pripada ze sme predposlednu ulohu Halloweenu zabudli splinit .)

24uzqt5.png

Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite ci inych cechov ale vrcanie ze su na 1.mieste na svete Arvahalle nie je namieste.
Je "zasluzene" ( v uvodzovkach, ze v ramci dodrziavania pravidiel hry) pretoze mali taktiku ktoru plnili do pismena.
Nebola to zalezitost zo dna na den ani nahoda, toboz bez namahy zlate tela v chlieve.
Kazdy ma moznost vstupit do cechu A.E. alebo aspon poziadat a snad pochopi ze to neni len na par minut prist, pozbierat urodu a OFF. Zajtra ten isty scenar.

Onehdy Sparta mala vynikajucich vojakov, ktorym nebolo dlho rovneho protivnika =
dodrziavali disciplinu


Macedonske vojsko v casoch Alexandra Velkeho razila svojho casu uspechy vdaka =
taktike vodcu.


A vdaka tymto dvom vlastnostiam su aj vo FoE Arvahall Elite na vrchole.

Ma iny cech viac zasluch ci urobil nejaky cech viac pre to by bol na ich mieste ?
Pravdepodobne nie kedze je situacia aka je
.


Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite ale i druhe ci tretie miesto v hiscore cehov je velmi pekne.
Ze Alcatraz ma dakto z cechu na vysokom stupni ?
Asi vie ako motivovat hracov by jeho VS uprednostnili pred susedmi.
Mat Alcatraz ( nepripojene jednotky) este neznamena ze posklada nezdolatelnu obranu pri dobijani sektora. Aj najvacsia zasoba vojakov sa raz vycerpa.

Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite ale ak ktos bude mat clenov cechu tak dlhodoba disiplinovanych v plneni taktiky svojho vodcu moze uspiet a zvrhnut ich z tronu. S prichohdom kazdej novej doby je tu sanca velmi velka.
Cim viac hracov v najvyssej dobe bude tym lahsie a rychlejsie sa napreduje. Dobijat barbaske sektory a plne obsadene konkurencnym cechom je myslime ze rozdiel a nie maly
Kazdy sektor z vyssej doby ma i vyssiu silu, cim viac sektorov zaberie nez konkurencia sa z letargie preberie a kto prv pride ten ma isty naskok bodovy ktory sa odzrkadli casom. Lenze potom i sektory treba hlavne ubranit ale to uz jednoduchsia cesta bo vyssia doba ma vyssi obranny faktor centrali. Zlozenie obrany je alchymia.
A propo vyska lv cechu je maximalne 50, co je konecna.

Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite aj ked si zuby brusili na nase sektory, lenze bolo to bezzube kedze mesta boli z inych dob a Alcatraz mlel z poslednych zasob
Pre zbehlych v CvC isto je znama nedokumentovana funkcia zablokovania obliehania na dobu ktoru si urci vlastnik sektora. Slabinou je iba problematicka spolahlivost FlashPlayera, kedze cas nemoznosti ustanovit obliehanie neni casovo obmezena (az na jeden pripad ...) = jeden clen cechu takto zablokuje jeden sektor, pri 30 clenoch je to 30 sektorov v "trvalom" vlastictve ...


Zaver ?
Treba si dat splnitelne, ciele ktore su hlavne zvladnutelne.


Quid dulcius quam habere, quocum omnia audeas sic loqui ut tecum?
(Čo je milšie ako mať niekoho, s kým sa smieš o všetkom pozhovárať tak ako so sebou? )
 

DeletedUser2657

Hosť
ta kazda mapa v CVC na ktoru sa pozriem je angels of dead alebo slobodomurari ! To vazne nikoho neserie len mna ? Alebo alcatraz uroven 50 ? Alebo uroven cechu 49 ?

Vas trapia PVP turnaje ? Ked ma niekto v PVP 30 milionov bodov tak jako ho dobehnem ?

Prečo ťa trápia veľké cechy ? V pohode sa dá hrať aj single, bez veľkého cechu. Práveže vo veľkom cechu si obmedzovaný, ak vlastní veľa sektorov, tak si už ani poriadne nezabojuješ, každý ďalší sektor stojí veľa materiálu, armády do obrany, k bojom sa takmer nedostaneš. Navyše svoj materiál musíš dávať cechu.
Mnohí hráči hrajú sami, založia si cech a bojujú na dvoch sektoroch do nemoty, nestojí ich to veľa a armádu si v sektore nechajú aká im vyhovuje. Práve títo hráči majú vo vežiach najviac bodov ak si všimneš. Robia to tak roky.
Preto dokým vedenie nezruší možnosť udeľovať slobodu sektoru 4 krát denne, nemá absolútne význam byť súčasťou veľkého cechu.
A VB si kľudne môžeš dvíhať aj ty, stačí ak si nájdeš spoľahlivých priateľov s ktorými pravidelne budeš meniť body. A veľké cechy ťa absolútne nemusia trápiť ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite ci inych cechov ale vrcanie ze su na 1.mieste na svete Arvahalle nie je namieste.
Je "zasluzene" ( v uvodzovkach, ze v ramci dodrziavania pravidiel hry) pretoze mali taktiku ktoru plnili do pismena.
Nebola to zalezitost zo dna na den ani nahoda, toboz bez namahy zlate tela v chlieve.
Kazdy ma moznost vstupit do cechu A.E. alebo aspon poziadat a snad pochopi ze to neni len na par minut prist, pozbierat urodu a OFF. Zajtra ten isty scenar.
Svätá pravda a ďakujem za pochvalné slová. Presne tohoto sa v cechu Arvahall Elite držíme, čo tu Cossacks popísal. Sme cech aktívnych hráčov a nie flákačov. Kto raz bol u nás, vie ako to u nás chodí a že v cechu nestrpím flákačov. Nie je mi proti srsti vyhodiť ani hráča s 10 miliónmi bodov, hlavne keď neudá dôvod svojej neprítomnosti a nevidím od neho aktivitu už viac ako mesiac. Zároveň je to našou podmienkou (podmienka vstupu si určuje každý cech podľa seba), že pre vstup treba niečo splniť a pre zotrvanie niečo urobiť. A ak sa tu niekto ide na nás rozkrikovať, že sme si vydobitú pozíciu odmakali neférovo (viď vyššie v Cossacks-ovom príspevku z 28.10.2015) ako Kanko z cechu Bezvýznamných, tak mu odkazujem nech pre postup vyššie aj niečo spraví a nech nemelie pántom naprázdno. Prvenstvo v hre sme si tvrdo odmakali, denne sme tu on-line aj niekoľkokrát a hodiny (nielen na pár minút vyzbierať úrodu, minúť body výskumu a adios) a poctivo hráme, plníme si povinnosti, držíme sa stratégie a hlavne dodržiavame pravidlá hry. A napriek závisti a podrazáckym spôsobom boja poniektorých (Jaroslavus Lavrikus & Co.) sa stále držíme na prvom mieste a to už cez 600 dní.
PS: i keď to nie je proti pravidlám (pretože vývojári od InnoGames pri zavedení CvC zabudli k nim pripojiť aj aspoň nejaké pravidlá), považujem za vrcholne neférové a pod úroveň používať taktiku partizánskych alebo pirátskych cechov. Pre nezapojených vysvetlím: z cechu (povedzme bezvýznamných) vystúpi pár hráčov (povedzme Jaroslavus Lavrikus & Tadeus) a založia si nový cech (povedzme Ronin). Následne začnú likvidovať všetky sektory na všetkých mapách inému cechu (povedzme Arvahall Elite) len aby skresali ich náskok a takto si zabezpečili prvenstvo pre svoj materský cech. Samozrejme ich v tom pirátskom alebo partizánskom cechu obliehanie nestojí skoro nič alebo len minimum surovín, pretože po úspešnom prebratí ďalšieho sektora súpera tie predchádzajúce prepustia na slobodu a keďže majú armády habadej z vylevelovaného Alkatrazu (podľa môjho skromného názoru podvodom cez multiúčty, ale dôkaz nemám), tak takto sa im jednoducho likviduje sektory súpera. Tie následne preberie iný cech (povedzme bezvýznamný), ktorý susedí s tým likvidovaným cechom. A môže mať ten cech aj 80 aktívnych hráčov, ale všetky mapy si neustráži a ak aj áno, nevie zabrániť prebratiu sektora, pretože ten pirátsky cech dáva jednu obliehačku za druhou a úspešne likviduje obranu a i napriek snahe zrušiť všetky tie obliehačky nakoniec sektor prevezmú. Je to vrcholne nefér taktika a napriek snahám a výzvam na stranu Supportu sa dodnes do CvC nezaviedli žiadne pravidlá. Preto vyzývam vás milý hráči, čo uznávate fér boje a hru, zapojte sa do ťaženia proti takýmto nekalým praktikám istého nemenovaného cechu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2302

Hosť
Hra ja o tom, aby sme klikali a bojovali :)
To že Arvahal je v ohrození, že už nebude konečne na 1. mieste, tak to dextera žerie :)
Nevieš pregĺgať to, že už dlho nebude na 1. mieste - aby to tu nebolo monotónne.
Bezvýznamní majú na to, aby arvahal porazili :)
Zamiešali sme karty, a tým sme hru vyrovnali - všetko v rámci dovoleného :)
Nikde nie je napísané a určené, aby bol "Arvahal" na 1. mieste. Ja preto spravým všetko, aby nebol niekto namyslený.
Dexter, ty si myslíš, že si tu sám čo bojuje..... pozri na moju krajinku..... ja sa tu snažím, aby som mal všetky VB, čo sa mi aj darí.
Mám smolu, že mám pomalú rýchlosť netu - už by som Vás dávno rozbil na súčiastky. Tak teda nevypisuj, nesťažuj sa, nežaluj a nepodlizuj sa adminovi. Už len ten tvoj názov cechu sa niekam a niekomu tlačí.
FoE zdar :)
 

DeletedUser

Hosť
Ale ved nas kludne porazte v boji Bezvyznamni kontra A.E. Nikto z nas nebude mat problem uznat, ze ste lepsi.
Takto ste len banda, ktora vyuziva slabinu systemu. A vyuzivate ju vzdy, zjavne fair play bojovat neviete. Stale vam nedochadza, ze je to dvojsecna zbran a my vam mozme robit to iste. Ibaze my to povazujeme za necestne. (samozrejme vsetkeho do casu)
 

DeletedUser2758

Hosť
Pesne tak Athos, Bezvyznamny nevedia nikoho poraziť cech proti cechu tak robia všetky tie špinavosti. JOJO987 a ostatny chudaci mali by ste hrať už konečne čestne a bojovať cech proti cechu ako to bolo na začiatku. A nezabudni trpezlivosť niektorych hračov je len obmedzena a kludne sa môže stať že jedneho dna sa začne vymazavať cech Bezvyznamny z map CV takou istou špinavostou ako to robite teraz, to že admin na to kašle neznamena že sa druhy budu len nečinne prizerať ako špinite tuto hru. Stiahni už konečne svojich prisluhovačov a hrajte tak ako sa ma.
 

DeletedUser1834

Hosť
dnes, 15:41 JOJO987
dnes, 17:25 Athos
dnes, 18:17 Janco a ich DALSI mozny NASLEDOVNICI.

Nasledujuci screen by mohol napovedat viac k comu forum sluzi !

29fe1xw.png

A neni to to co tu pezentujete cim v podstate odpudzujete navstevnikov by sem zabludili trebars i omylom pre nejaku radu ci informaciu.

1. autor threidu hitzone vyjavil svoj bol nad tym ze jeho VS si nik nevsima a radsej sa venuju tym na cele rebricka z coho prameni jeho zast voci veducemu cechu Arvahall Elite.
Patrilo by sa udelit nejaku radu ako si ma pocinat by jeho mesto sa stalo zaujimavym z hladiska navstevnosti susedmi a utracanie ich FP do jeho Velkolepych Stavieb.

2. Vase zabomysie vojny maju riesenie.

Vodcovia cechov ci hovorcovia nech si stanovia termin (dostatocne dlhy), kedy ak nebude na 1.mieste na svete Arvahall cech Bezvyznamny ci akykolvek iny okrem Arvahall Elite prepusti porazeny cech x sektorov 3 v poradi HiScore.

Upresnenie:
- po dohodnutom termine bude nadalej na 1.mieste A.E. = porazenym sa stava cech B. ktory 3. v poradi prepusti x sektorov
- po dohodnutom termine nebude na 1.mieste cech A.E. ale B. ci dakto iny = porazenym sa stava cech A.E. a prepusti x sektorov 3. v poradi

Dohoda bude zverejnena trabars tuna kvoli svedectvu ...



... ďakujem za pochvalné slová. Presne tohoto sa v cechu Arvahall Elite držíme.

Treba uviest na spravnu mieru ze Vrchny velitel Frostyho vojsk z planety Melmac NECHVALIL.
... lez nestranne konstatoval fakt aky je a ako mu to svedomie (ak dake ma ) nasepkava.

PS: i keď to nie je proti pravidlám (pretože vývojári od InnoGames pri zavedení CvC zabudli k nim pripojiť aj aspoň nejaké pravidlá), považujem za vrcholne neférové a pod úroveň používať taktiku partizánskych alebo pirátskych cechov. ...

Je uplne jedno kto koho zacal tymto sposobom oslabovat z cielom ziskania sektorov, pretoze proti pravidlam to ani v najmensom nie je.
Preco si to nezjednodusit ked sa da. Konkretne: cech ma vo vlastnictve 10 sektorov a nasadenie obliehania ho bude stat 50.ks tovaru (vymyslena hodnota). Ale novozalozeny cech zaplati len 5 ci 10.ks tovaru.
A ze ho potom prenecha Materskemu cechu ?

Sme svedkami toho ze tak deje, cech A.E. nevinimajuc ( 18.9 neuspesny pokus o High Darkcastle ci Lower Lionscreek, 7 clenov cechu)

"Kto je bez viny nech hodi kamenom. No ak vinu mas a kamenom predsa len hodis o koncatinu ta pripravim.
Nemam strach z kamenov, zeby boli po ceste kopcovito, skor z toho ze budem zakopavat o utate pazure (koncatiny).
"
... tak riekol Frosty



A môže mať ten cech aj 80 aktívnych hráčov, ale všetky mapy si neustráži a ak aj áno, nevie zabrániť prebratiu sektora, pretože ten pirátsky cech dáva jednu obliehačku za druhou a úspešne likviduje obranu a i napriek snahe zrušiť všetky tie obliehačky nakoniec sektor prevezmú.

Skusme zabrusit troska do historie. Onehdy stacilo by dakto skor porazil 10x supera a sektor menil vlastnika alebo obliehanie bolo zostrelene 24h imunitou voci dalsim utokom.
Velmi to nielenze pripominalo Divoke kmene (produkt InnoGames) a kedze hraci dali najavo svoju nevolu ( cech pozostavajuci z vacsieho poctu clenov bol vo velmi velkej vyhode) doslo k uprave az po dnesnu podobu.
Ze posielaju jednu obliehacku za druhou nez dovrsia uspesne prebratie sektoru ?
Jako je zname CvC znaci Cech verzus cech co znaci ze na obrane by sa mal podielat viac ako jeden clen. V opacnom pripade je zle pochopeny vyklad UDRZAT SEKTOR. Bolo poznamenane, ze na kazdu akciu existuje reakcia.
Ak su obliehatelia ciperny obrana ma jednu nedokumentovanu moznost ako im zatat tipec s tym, ze dany sektor nebude moct napadnut po dobu urcenu obranou ( imunita 24h je caj ). Tajomstvo si nechame do neba aj ked objavenie bola skor nahoda.

PS: xm15
Jakubko2253 sa isto dakde v zahrobi obracia ako forum.sk pustne bez jeho ocelovych pazi a hbiteho jazyka :eek:


Zaver:
Vedeli ste .... ,že srdcový kráľ ako jediný nemá fúzy a že kárový zase nemá v rukách ani jednu dýku? Zároveň sa pikový kráľ ako jediný pozerá doľava a krížový má pri sebe znak vládcu, ríšske jablko.

Štyria králi totiž reprezentujú skutočné osobnosti histórie. Srdcový kráľ je Karol V., vodca Svätej ríše rímskej. Kárový reprezentuje Júlia Caesara, pikový biblického kráľa Dávida a nakoniec kríž ostal pre Alexandra, legendárneho vládcu Macedónskej ríše.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2758

Hosť
Cossacks nikto nedokaže to čo ty, 1000 slovami nepovedať nič. Malo by sa urobiť nove pravidlo a to je že sa zakazuje robiť zaškodnicke cechy a kto to poruši tak ma ban na dva tyždne a ak to urobi znovu tak permanentny ban a skončil, lebo inak takyto hrači ako Bezvyznamny budu toto robiť stale pokial to admin bude mať v paži. Tato hra ma byť pre hračov ktory su čestny a hraju fer. Iny cech ako Bezvyznamny na Arhavale takto nebojuje, tak aj to je trocha na zamyslenie.
 

DeletedUser4788

Hosť
dobre , to chapem , ale v priebehu noci mi znicia sektor ( plne nalozeny armadou ) a rano ked sa pozriem nemam nic .Ja nechcem vela kedze som single ako Ty vravis minka , mam 5-6 sektorov a to mi staci a aj to mi beru . A preco vsetci single ? Preco oni maju pravo brat z radnice 10 bodov vyskumu ? Je to ohromna chyba vyvojarov tejto hry ! Ja som mlady hrac ( 2.5-3 roky ) a ako ja mam stihnut toho hraca ktory je tu dlhsie a nemal kde minat body okrem do alkatrazu ? Kedy ja stihnem tu 50 uroven a nie len alcatraz ? Ja proti takym hracom nemozem bojovat . To sa proste nejako malo rozdelit a nie takto . A ked uz hram hru a niekedy aj davam peniaze tak nech je to hra a nie toto . Tie CVC ma strasne seru a stale neviem preco som to nevzdal . Hlavne to ma serie ze su tu iba TOP 3 cechy na vsetkych 3 svetoch . Beru body , slavu vsetko a ostatny NIC .

@ dexter o com ty teraz ? Aspon niekto sa nasiel kto ide po TOP 3-OJKE ! TO PODPORUJEM ! A tebe to vadi lebo si v cechu numero uno ? Tak bojuj a neplac tu . Aj tak vacsina z vas ma VB uroven 20++++ . Nastala nova doba ! Vitaj !
Dufam ze Vas znicia a ja im v tom aj pomozem ! Lebo toto z CVC nema vobec nic spolocne . Bohuzial !

@ Janco , vidis , ty si typicky priklad toho , alcatraz uroven 30 a podme . To je cielom takych cechov ! Nerozmislat , staviat armadu a na spinave sposoby brat sektory !!! Ty nehras hru , mas vise 20 kasarni lahkej jednotky , a ides tu rozpravat o ferovosti ci chudakoch a ziden tovar nevyrabas proste na silu daj hrat hru ??!!! Ta clovece pokri sa usami !!!! 6 VB ( hlavne utok + obrana + ALCATRAZ ) , 300 signalne ohne ( nasilu ziskane ), A TROSKU domy a zasoby aby si mohol staviat kasarne ! A ty mi tu ides ROZPRAVAT O FEROVEJ HRE ??? Clovece , rozmislas niekedy o tom co pises ??? !
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4788

Hosť
@ Cossacks @ Crony , sorry ze tu stale pisem a spamujem ale to mi vazne neda pokoja . Ze sa na 3 svetoch nenajdu ludia a nedaju tych dole , ze nikto nema na to , neviem , je mi to trapne .

ps. a konkretne som sa opytal slobodomurarov ( cech 1 n na B svete ) aby zautocili na Angels of dead ! A vies jaka bola odpoved ?
Ze vraj nemozu lebo im ti prepustili sektory z inej doby . tak hej O COM TO JE ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4788

Hosť
Cossacks --- spamujem , prepac , ale ...

1. autor threidu hitzone vyjavil svoj bol nad tym ze jeho VS si nik nevsima a radsej sa venuju tym na cele rebricka z coho prameni jeho zast voci veducemu cechu Arvahall Elite.
Patrilo by sa udelit nejaku radu ako si ma pocinat by jeho mesto sa stalo zaujimavym z hladiska navstevnosti susedmi a utracanie ich FP do jeho Velkolepych Stavieb.

Takze podme , JA Vam PLANIKY BUDEM ODOMKINAT , ale potrebujem bodiky , takze Vy mne bodiky a ja Vam planiky , az do urovne 100 som schopny ist na kazdom svete !!! Vypocujme Cossacks -a a davajte mi bodiky ;) nech mam 500 miliardov bodov a za 24 hodin 100 jednotiek a ja Vas dam dole !!!! IRONICKE !
 

DeletedUser1992

Hosť
Hram to tri roky a zacina mi byt z toho co sa tu deje "hlavne po zavedeni CvC "zle.
Verim ,ze tvorcovia mali velmi dobry umysel ako FoE ozivit ,no pozabudli na to , na com sa sama ludska rasa a jej civilizavia znici a to su ,vojny ,intrigy,ziarlivost ,zavist,nevrazivost ....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
@ dexter o com ty teraz ? Aspon niekto sa nasiel kto ide po TOP 3-OJKE ! TO PODPORUJEM ! A tebe to vadi lebo si v cechu numero uno ? Tak bojuj a neplac tu . Aj tak vacsina z vas ma VB uroven 20++++ . Nastala nova doba ! Vitaj !
Dufam ze Vas znicia a ja im v tom aj pomozem ! Lebo toto z CVC nema vobec nic spolocne . Bohuzial !

Že som si doteraz nevšimol, že niekto pasie po Bezvýznamných. Ale asi máš lepšie oči ako ja. Alebo žeby Bezvýci neboli v TOP 3jke? Áno, som v cechu numero uno. Ale ja som preto aj niečo spravil. Už tri roky hrám túto hru, z toho 2,5 ako zakladateľ a vodca cechu Arvahall Elite. Ja som CvC nezaviedol, choď sa ty vyplakávať adminovi, že prečo vývojári zaviedli CvC. Ja som ten fakt akceptoval a hral som to naplno a to som vyžadoval aj po svojich hráčoch. Môžeš ma obviniť, že som prísny na svojich hráčov, že žiadam od nich veľa, ale má to svoje výsledky. Preto sme boli na všetkých mapách, na ktorých sme boli aktívny vždy prví. Teda donedávna, keď nastúpil na svoju "krížovú výpravu" Lavrikus s Tadeusom. Odvtedy sme o prvenstvo na niektorých mapách prišli, ale celkové prvenstvo si držíme. Ak ťa toto štve, tak je mi ťa ľúto. Závisť je totiž jedným zo smrteľných hriechov. Skús teda menej kecov a viac urobiť. Trebárs kebyže si tu viac ako hodinu denne, už je to markantné. To nestačí naklusať, vyzbierať produkciu a body výskumu a potom lamentovať, že si niekde na spodku rebríčka. Závidíš aj Jancovi vylevelovaný Alkatraz? Asi preto tiež niečo spravil. Takisto že si postavil 20 kasární. Tak asi rád bojuje, čo aj vidno na postavení v rebríčku, keďže aj boje sa odrážajú na postavení v rebríčku. Takže problém tu asi nebude v nás. Skús sa pozrieť do zrkadla a potom tu na niekoho hádž špinu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore