• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

ta problem !!!

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4788

Hosť
jo jo kamaradek , len ja nema 10 cechacov na dohodu aby mi dali alcatraz na uroven 20 ! Je to zopar tisic bodov jo . A nehadzem vinu na teba ale na vyvojarov . Toto neni CVC !!! Ty nemozes mat v meste 30 kasarni a ziadnu vyrobu ! Tak tu netrep pi**** !!! A nechaj sa tych porekadlov nemam 13 ! Jo !

ps. A co ty vidis v zrkadle ked sa pozries don rano xm7
pss. A tu mas aj porekadlo --- Pride na psa mraz ---
( neber to ako urazku )
 

DeletedUser4788

Hosť
Rozhorceny prispevok skor nez bol zmeneny na terajsi "no coment" neusiel nasmu zraku (mali sme pripravenu rec) a preto ...by bolo srdiecko hitzone v pokoji snad odmakcia slova z peisne Marty Kubisovej, ktore vychadzaju z textu J.A.Komenskeho, ucitela narodov:

" Zloba, závist, zášt, strach a svár,
ty ať pominou ...
"

Skoro nam to pripada ze sme predposlednu ulohu Halloweenu zabudli splinit .)

24uzqt5.png

Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite ci inych cechov ale vrcanie ze su na 1.mieste na svete Arvahalle nie je namieste.
Je "zasluzene" ( v uvodzovkach, ze v ramci dodrziavania pravidiel hry) pretoze mali taktiku ktoru plnili do pismena.
Nebola to zalezitost zo dna na den ani nahoda, toboz bez namahy zlate tela v chlieve.
Kazdy ma moznost vstupit do cechu A.E. alebo aspon poziadat a snad pochopi ze to neni len na par minut prist, pozbierat urodu a OFF. Zajtra ten isty scenar.

Onehdy Sparta mala vynikajucich vojakov, ktorym nebolo dlho rovneho protivnika =
dodrziavali disciplinu


Macedonske vojsko v casoch Alexandra Velkeho razila svojho casu uspechy vdaka =
taktike vodcu.


A vdaka tymto dvom vlastnostiam su aj vo FoE Arvahall Elite na vrchole.

Ma iny cech viac zasluch ci urobil nejaky cech viac pre to by bol na ich mieste ?
Pravdepodobne nie kedze je situacia aka je
.


Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite ale i druhe ci tretie miesto v hiscore cehov je velmi pekne.
Ze Alcatraz ma dakto z cechu na vysokom stupni ?
Asi vie ako motivovat hracov by jeho VS uprednostnili pred susedmi.
Mat Alcatraz ( nepripojene jednotky) este neznamena ze posklada nezdolatelnu obranu pri dobijani sektora. Aj najvacsia zasoba vojakov sa raz vycerpa.

Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite ale ak ktos bude mat clenov cechu tak dlhodoba disiplinovanych v plneni taktiky svojho vodcu moze uspiet a zvrhnut ich z tronu. S prichohdom kazdej novej doby je tu sanca velmi velka.
Cim viac hracov v najvyssej dobe bude tym lahsie a rychlejsie sa napreduje. Dobijat barbaske sektory a plne obsadene konkurencnym cechom je myslime ze rozdiel a nie maly
Kazdy sektor z vyssej doby ma i vyssiu silu, cim viac sektorov zaberie nez konkurencia sa z letargie preberie a kto prv pride ten ma isty naskok bodovy ktory sa odzrkadli casom. Lenze potom i sektory treba hlavne ubranit ale to uz jednoduchsia cesta bo vyssia doba ma vyssi obranny faktor centrali. Zlozenie obrany je alchymia.
A propo vyska lv cechu je maximalne 50, co je konecna.

Neni sme obdivovatelia cechu Arvahall Elite aj ked si zuby brusili na nase sektory, lenze bolo to bezzube kedze mesta boli z inych dob a Alcatraz mlel z poslednych zasob
Pre zbehlych v CvC isto je znama nedokumentovana funkcia zablokovania obliehania na dobu ktoru si urci vlastnik sektora. Slabinou je iba problematicka spolahlivost FlashPlayera, kedze cas nemoznosti ustanovit obliehanie neni casovo obmezena (az na jeden pripad ...) = jeden clen cechu takto zablokuje jeden sektor, pri 30 clenoch je to 30 sektorov v "trvalom" vlastictve ...


Zaver ?
Treba si dat splnitelne, ciele ktore su hlavne zvladnutelne.


Quid dulcius quam habere, quocum omnia audeas sic loqui ut tecum?
(Čo je milšie ako mať niekoho, s kým sa smieš o všetkom pozhovárať tak ako so sebou? )

Tak namiesto opiciak uz ideme na hitzone ? UZ TREPES NA URAZKY ? Kde som ja spomenul Tvoj nick alebo ta niekde urazil ?
A ty tu rozpravas o discipline ?

S prichohdom kazdej novej doby je tu sanca velmi velka. --- ANO , pre veduci cech !
Ktora konkurencia ? Taky ako Ty ? ho ho ho xm5
Do pr*e hras tuto hru 3-4 roky a co si dosiahol ? NIC !!! Ho*no !!! TA TO NETRAP/NETREP CLOVECE ? Ved Ty este stale nevies o com sa roby v tejto hre xm13
( nevadi , zopakujem --- utocne VB uroven 10+ , obrane +10 ) Stale si frajr !
Ale uvedomujes si ze tym odpudzujes /znechucujes / odradzas a demotivujes novych hracov ?
Ci to nevadi ? Ty si Cossacks !!!


*** KTO DRUHEMU JAMU KOPE SAM DO NEJ SPADNE !!! ***


PSSSSS. Velmi prerychlo si vzdal to prispievanie do mojho ALCATRAZU , no co nebavi ta to ?
Potrebujes ze prevela casu ? Ci ? Daj mi Alkatraz na uroven 30 a dokazem kadeco !!! Rozpravas o jednom a delas druhe !

*** KLAMSTVO MA KRATKE NOHY ! ***

*** Ako sa do hory vola , tak sa z hory ozyva .***

*** --- V klietke tak ako v pralese je najsilnejsi sef , uchmatne najviac bananov a vsetky opice , ostatni samci zavidia a pripravuju prevrat , ale ten super opicak to aj tak vzdy vyhra ---***
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore