Zvýšenie šance na blueprint

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň,

mal by som návrh na zvýšenie šanci, či už pri motivovaní alebo rabovaní, na nájdenie plánu od významných budov... neviem číslo aká je teraz pravdepodobnosť, ale viem ju zhodnotiť slovne... mizivá... spravím denne vyše 50 motivácií a nič... sem-tam raz za čas mi niečo hodí a najviac ma poráža, keď nájdem duplicitný... preto sa pýtam, či by sa s tým dalo niečo robiť? Alebo keby sa dali aspoň vymieňať medzi hráčmi v rámci cechu a priateľstva..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser127

Hosť
Ak nahodou nesledujete co je nove mimo nase forum tak ked pride cas(neviem kedy :D) tak v dalsom update 0.24 to bude ak nic nezmenia ...
Snad si kludnejsi uz :D
Zamena planov 2:1 (2 plany za 1 nahodny plan z konkretnej budovy kde mate viackrat tie iste plany)
http://img850.imageshack.us/img850/5540/zamenit.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a bude aj kompenzácia duplicitných blueprintov už pri postavených budovách???
 

DeletedUser

Hosť
Zdravim,

kedy bude asi v plane nasadenie v0.24 ze by som vedel kedy sa zbavim tej kopy duplicit .... stavba dokoncena ziadna motivujem ako blazon a duplicity casti planov narastaju ;((( tak xcem vediet kedy asi budem mat "jeziska" :cool:
 

DeletedUser3

Hosť
Zdravim,

hruby odhad, tak cca. 14 dni... cize niekedy v polovici Januara. Ale samozrejme, nic nie je iste :)
 

DeletedUser

Hosť
super, dufam ze cim skorej, lebo teraz je to celkom demotivujuce clovek to bral ako spestrenie ale po tom ked ma 4plany po 3 a jeden po 2 tak uz prestava mat chut motivovat a stavat, lebo sanca ze dostane dalsi duplikat je hooooooooodne hooooooooooodne velka to zamena duplikatov ozivi a pomoze, tak sup sup nech uz je to tu ;))

dik
 

DeletedUser

Hosť
Nie je je to dosť času aby donútili človeka kúpiť si blueprint za diamanty: D
 

DeletedUser

Hosť
"jamies2253" tak tvoje stigro bo bodlo ... u mna je to bieda, skoro ako pisal "eddienko" motivujem cca 50-60 dedin a denne bojujem a lupim cca 20 dedin denne a nic, zlatky vrazam do stavby susednej velkej stavby a stadial iba same duplicity takze v mojom pripade ocakavam riesenie duplicit cim skorej , teda skorej ako ma to tu prestane bavit, lebo ak malo toto motivovat tak je to presne opacne demotivujuce ...

na zahranicnom svete bolo toto nasadene pred tyzdnom a tak ocakavam ze dalsi tyzden to bude aj tu ... tak sup sup ...
 

DeletedUser

Hosť
Mne stačí že Ani tú Zlatú Ikonku nemáme !!! Na budovách. Bol som na BETA servery a tam krásne bola vidieť zlatá Ikona zberu mincí ale tu ani Ň!

Rád by som bol keby sa to NAPRAVILO. :mad: :mad: :mad: :mad:
 

DeletedUser2302

Hosť
ja mám 8 budov a to po 2-3 planiky. Ako píšete, nikto ma nedonúti kúpiť diamanty. Mám predsa rodinu a deti. :) Hra je o zábave a nie o peniazoch. :-(
 

DeletedUser

Hosť
tak tak ... u mna nejde o prachy, mozem si kupit diamanty, ale tym sa straca ta krasa hry, ze to hram pre radost, to si mozem rovno celu vyplatu hodit do diamantov a postavit army a vsetky budovy a ukazovat sa co mam, ale mne netreba riesit ego, hram to pre radost a tak cakam na napravu aby to malo stavu (ako asi bolo prvotne cielom ked sa aktivovali tieto Velkolepe budovy)

tak nas netrapte a supa lupa nech je to buduci tyzden nasadene, ako byvalo zvykom u predoslych upgradoch na novsie ver. to byvalo cca do dvoch tyzdnoch ....
 

DeletedUser3

Hosť
Chapem frustraciu v niektorych pripadoch ale prosim uvedomte si ze my nedokazeme ovplyvnit kedy sa to k nam dostane... na Betu to bolo aplikovane len nedavno, vacsinu aktualizacii dostavame tyzden po aktualizacii na EN svetoch. a ta je naplanovana az zhruba po troch kraloch...
 

DeletedUser

Hosť
To je jaká škoda. No nevadí. Tak si nazbierajte ďalšie Duplikáty a hurá do Obchodovania :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
James:Njn ďaľšie duplikáty ... posledných 5 dní som z 80 motivácií snáď nedostal jediný plánik ... a včera napriek tomu že som bol opäť prvý v podpore stavby som dostal 3 duplikáty ....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore