• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Zvýšenie šance na blueprint

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
To nasere. Ja tiež by som chcel nejaké plány ale nič. xm7
 

DeletedUser

Hosť
len to je to, že Crony reagoval si len na riešenie duplicít... a čo sa týka zvýšenia šance na nájdenie blueprintu motivovaním/rabovaním? a druhá otázka... duplicity ktoré mám z A.Majáku ktorý je postavený??? tie sa budú dať nejak kompenzovať, či môžem na tie zabudnúť?
 

DeletedUser

Hosť
Edie:podľa toho čo sme mali možnosť vidieť tak budeš mať zrejme smolu , meniť sa budú dať len plány z majáku za plány z majáku ... hoci osobne by som rád uvítal možnosť zmeniť aj v pomere 3:1 za konkrétny z rovnakej budovy , 4:1 random z inej budovy a 5:1 konkrétny z konkrétnej budovy .
 

DeletedUser

Hosť
SWATIK prestaň tám to kaziť :D keby niečo to presne bolo na tie dia.
 

DeletedUser

Hosť
@ Crony, Traja Krali uz boli a tak ma napada otazka : Mas pre nas dake hot news ? Daky upresnujuci datum planovaneho spustenia ver 0.24 ? ....
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám :D. Keď to dnes nevypíše ako novinku tak Update bude budúci týždeň Utorok. Ako vždy.
 

DeletedUser

Hosť
otazka do plena,... tiez vam dava system plany na budovy co uz mate postavene ? mam postavenu Hagiu a uz druhy krat mi prisiel plan na tuto budovy, pricom je uz postavena ... neni to sahle ? nemalo by to byt dako osetrene, kazdu VB mozem postavit iba raz, takze by som ocakaval ze po postaveni uz nebude mozne pridavat plany do tejto VB ... hmmmmm asi je to BUG, nie ?
 

DeletedUser

Hosť
Igoš... písalo sa to už v niekolkých témach... jo hej stáva sa to a už aj padlo zopár návrhov... tak uvidíme čo s tým spravia
 

DeletedUser

Hosť
:cool: dik, ako badam mal som lepsie hladat a nedavat to sem, OKi sorac ... idem to pozret ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore