• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia k Benátskemu karnevalu

  • Zakladateľ témy DeletedUser5669
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Však svoj návrh pokojne môžeš hodiť do sekcie Návrhy & Nápady a možno nabudúce bude tvoj nápad priamo v nasledujúcom evente. Apropo pozeral som v Benátskom karnevale budovu Maškarný ples a v celku sa mi zahovára svojimi výhodami. Čo na ňu hovoríte vy? Má ju niekto z vás?

maskarny_ples.png
 

DeletedUser2939

Hosť
mno tuto budovu urcite nebudem stavat na tie odmeny je ta budova prilis velka (O:
 

DeletedUser4391

Hosť
Vidim že ste sa tu rozbehli, mne sa jedine nepáči ten limit na ruže, ak dostanete nejaké z úlohy musíte ich hneď použiť...o_O tento event zrejme nebol myslený pre ľudí ktorý tu prídu max 2x za deň :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Máš pravdu, eventy sú prioritne vymýšľané pre ľudí, ktorý sú na FoE stále :)
 

DeletedUser4391

Hosť
Ja si asi radšej počkám kým tam budú lepšie ceny, mne by sa aj zišli medaile alebo pekná kultúrna budova... v kútiku duše dúfam že sa aj objaví studňa želaní alebo nebodaj svätyňa znalostí :D:D ale čo je super je, že konečne dali úlohy aby boli splniteľné kedy hráči chcú, v zimnom evente som to stihol len tak tak a to tiež za pomocou "návodov" z internetu, takto je to omnoho lepšie
 

DeletedUser5138

Hosť
Nie je to "len" o šťastí, ale predovšetkým o zvolení správnej stratégie. V predchádzajúcich eventoch som bohvie aké šťastie na úspech nemal, ale to predsa nie je pravým účelom eventov. Ide o zábavu a pobavenie, aby sme nezabudli, prečo každý deň navštevujeme svoje mesto v FoE. Namiesto radosti z hrania hry a prechádzania eventov, cítim z vašich slov nechuť. FoE je predsa o radosti z hrania a o komunite nadšených hráčov. Spoločne to dáme!
o akej spravnej strategii vravis? ze musim pouzit vsetky ruze ked mam plny bar? spravna strategia bola pri futbalovom evente vtedy ked si si nasetril lopty a v case ked bola velka odmena si ich vyuzil, teraz mozes nato akurat pozerat a nic nezmoct ...
 

DeletedUser5683

Hosť
Kto vraví, že ich musíš použiť všetky naraz? Aj správne načasovanie je súčasťou stratégie.
 

DeletedUser

Hosť
a ja som už spokojný :) :D
Maskarý ples budovu mam u na A aj na C :D a už len to miesto treba vybaviť :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som ho dostal úplnov náhodov mal som iba jeden pokus na odomknutie truhlice a dostal som túto budovu není najlepšia ale je pekná a niekde do mestečka sa zmestí dúfam a este získať tu masku a ten dom a mam všetky 3 eventove budovy na ktoré sa bude prosiť v inventari ale môžem sa chváliť že ich mám takže je to super
 

DeletedUser5683

Hosť
benatsky-kanal.png

Dnes som otvoril Pokarnevalovú truhlicu a dostal som dva Benátske kanály a jednu Renesančnú vilu. Benátske kanále som v meste i postavil, dodávajú mu dodatočne každý z nich 423 spokojnosti...
 

DeletedUser5683

Hosť
Musíš sa v evente Benátsky karneval stať TOP Casanovom, t.j. musíš mať po uplynutí bežiacej časomiery najvyššie dosiahnuté skóre...
 

DeletedUser

Hosť
Dnes som 3 krát otvoril chestku za 700srdce a 3 krát vyhral srdcia a žiadne skóre sa mi nezvisili
 

DeletedUser5683

Hosť
Skóre zvýšiš len výhrou sŕdc, ak daruješ ružu...
 

DeletedUser5683

Hosť
skore.png

Svoje skóre zvyšuješ klikaním na tlačítka Darujte 1 ružu, vyhrať môžeš počet sŕdc, ktoré sú za znamienkom +. Možnosti sú rozdelené podľa pravdepodobnosti výhry. Prvá možnosť je s pravdepodobnosťou 100 %, že vyhráš 10 sŕdc, druhá možnosť 15 %, že vyhráš 50 sŕdc a posledná je 5 % pravdepodobnosť je vyhráš 115 sŕdc. Výhru si môžeš poistiť zdvojením šance, t.j. 15% sa zmení na 30% a 5% na 10%. Skóre sa Ti počíta v ľavom spodnom rohu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore