• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia k Benátskemu karnevalu

  • Zakladateľ témy DeletedUser5669
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4

Hosť
Pamätajte, že event sa pomaly ale iste blíži ku koncu. Nezabudnite sa nám zveriť s vašimi dojmami :).
 

DeletedUser4391

Hosť
Ešte je času ale už som si schmatol na každom svete novú svatyňu znalosti a na cirgarde aj medajle takže za mňa super narozdiel od ostatných a to som tu chodil len 2x za deň :D
 

DeletedUser5675

Hosť
Ahojte
no moje dojmy na tento event su velmi zle az nato ze som si kupil za srdcia 2x vilu na pobrezi tak inac som nedostal nic zaujmave
takze slabota
vyhra bola maskarny ples 2x slnecne hodiny a plany a minul som dost srdc aby som dostaval len plany ci v evente alebo v expedicii
 

DeletedUser

Hosť
Event hotoví a posledná vihra z truhlice bola ukryť šampióna... Snáď môžem byť spokojný
 

DeletedUser5683

Hosť
Event trvá ešte tri dni, tak napíšte i ostatní aký dojem vo vás zanechal, čím vás obohatil, čím bol pre vás ťažší ako tie predchádzajúce, aké budovy alebo predmety ste získali a či ste zažili nejakú úsmevnú príhodu pri plnení úlohy z tohto eventu.
 

DeletedUser4391

Hosť
Ja by som si tiež chcel jednu sieň schmatnuť ale dnes sa mi podarilo vyhodiť 5000 na skryšu tulakov niechtiac :(:(:(
 

DeletedUser4391

Hosť
Očko mi zablúdilo mysliac že nemám skrýšu roguea na danom svete ale potom kuk a v rohu pučím oči a aha čo nevidím :D:D
 

DeletedUser5364

Hosť
2× Sieň Slávy je doma :),už ich mám 20ks z Arktickej ,podarilo sa zaokrúhliť, SUPER EVENT !!!:p Kašlať nejaký Strom Lásky :D:D:D
 

DeletedUser5364

Hosť
Za rok znova? :D Moje stromy už visia v inventári alebo sú predané :D:D
tiež ho mam v invente ale chcel som ho na maximalnej urovni,,,vlani rozdavali hracom co ho maju na maxime Vedierka na obnovu,cize do buducna fajn ho mat :) Ale ako som písal kašlať ho,,vododrapy a siene sa viacej oplatili,,nakoniec celkom dobre dopadol event akurad ma stal 1000dia co som si šetril na rozšírenie keď že ma aj tolko stoji...tak snaaaaď motyka vystreli a všetko dobre dopadne v súťaži aby bolo kde ich aj postavit :D
 

DeletedUser5138

Hosť
pre mna bol event slabota, ceny niektorych veci prilis vysoke, odmeny slabe, srdcia som setril az do konca a dovtedy som neminul ani jedno, dokopy som ziskal v priemere troch svetov asi 7500, neviem ci to len ja som mal taku smolu alebo je to bezne, teraz by som si tipol ze ak by som vyuzival ruze na 100% uspesnost po 10 tak by som ich ziskal viac...takze este raz nic moc, nato ako dlho trval sa dalo pramalo ziskat
 

DeletedUser5683

Hosť
Za seba s týmto eventom spokojnosť, vďaka benátskemu karnevalu mám v meste 2 studne želaní, 1 maskovaná socha, 2 benátske kanále a 2 renesančné vily.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore