Diskusia k Benátskemu karnevalu

  • Zakladateľ témy DeletedUser5669
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5669

Hosť
Milí hráči,

Benátky sú známe ako mesto romantiky a lásky. My si v hre teraz taktiež užijeme trochu romantiky v podobe Benátskeho karnevalu.

Prečítajte si o tejto udalosti viac v tejto téme a povedzte nám svoj názor!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Ja osobne sa na túto udalosť veľmi teším, nakoľko eventy mám v FoE veľmi rád. A táto predovšetkým vonia zábavou a oslavami. Tak hurá na karneval!
 

DeletedUser5675

Hosť
Mne osobne sa nepaci na eventoch jedna vec,ze treba preskumat provinciu a ziskat sektrory .Nedalo by sa spravit neaka alternativa napr. preskumaj provinciu alebo pouzi 50 bodov atd.
 

DeletedUser5683

Hosť
Čo si ja pamätám z eventov, najčastejšie stačí do sektorov "iba" preniknúť, na čo môžeš použiť mince. Ale poznačím si tento "zlepšovák" a v pravý čas ho posuniem ďalej.
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím s jardobhry, tiež som videl pár krát úlohu "preskúmajte provinciu". V nižších érách je to ešte v pohode, ale pokiaľ ide o provincie napr v arktickej ... človek sa načaká kým to preskúma...

Tiež by sa mi viac páčilo, keby hráči majú na výber, buď preskúmať provinciu alebo zaplatiť nejaký tovar, použiť x bodov výskumu, dobiť sektor alebo preskúmať technológiu.
 

DeletedUser5683

Hosť
V poriadku, Sielyn, poznamenám si to a pokúsim sa tento nápad pretlačiť ďalej. Ďakujeme za dobrý tip!
 

DeletedUser4391

Hosť
Väčšinou môžete preskúmať provincie dopredu ešte pred úlohou a až potom sa dostať k mapke a splniť to okamžite, aspoň takto som to robil ja, no keď už niekto nemá provincie na nájdenie, čo potom?
 

DeletedUser5364

Hosť
Väčšinou môžete preskúmať provincie dopredu ešte pred úlohou a až potom sa dostať k mapke a splniť to okamžite, aspoň takto som to robil ja, no keď už niekto nemá provincie na nájdenie, čo potom?

Okamžite ti to odfajkne ako že "splnené" ;););)
 

DeletedUser5364

Hosť
Dodržujte prosím danú tému a tou je Benátsky karneval. Ak máte nápady k vylepšeniu hry resp. eventov, použite sekciu Návrhy & Nápady

Soráč Winy ,ale človek je rád že je tu nejaká diskusia ,keď že SK fórum je R.I.P :confused: a možno by sa aj presmerovala do danej témy ,veď sám MODERÁTOR tú s nimi komunikoval ... :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Morphium, Winy má pravdu, návrhy patria tam, tiež som očakával, že tému diskusie zvrárim na Benátsky karneval.
 

DeletedUser4391

Hosť
No aby sme sa držali témy, tie nové budovky vyzerajú suprovo, no neviem či ich vôbec budem používať... skôr by som zobral keby som mohol vyhrať tie väčšie stromy lásky, keďže ich mám 2 a rovno tie najmenšie :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Forgáci, rád pripájam do diskusie svoj dnešný úspech - 1390 sŕdc, tak dúfam, že budem mať čo najskôr nasledovníkov a pochválite sa i vy :)

benatsky_karneval.jpg
 

DeletedUser5364

Hosť
Horši event som ešte nezažil..:eek::confused::mad: Myslel som že najhorší je futbalový no tento ho prekonal o 100km minimálne...:rolleyes: Radšej mali nechať klasický Valentínsky aby sme si mohli upnúť svoje stromčeky...o_O akurád mi výchádzalo ,že tento rok by som mal maximálnu úroveň Stromčeka...:(:(:(
 

DeletedUser5683

Hosť
V čom je podľa teba "horší", konkretizuj, lebo mne sa páči a veľmi.
 

DeletedUser2939

Hosť
suhlasim z Morphium . je horsi ako fudbalovy event . vo fudbalovom evente aspon co sme dostali lopty do inventara sme mohli pouzit kedy len chceme a tu treba minut hned ruze ked nejake dostaneme . druha vec oby dva eventy su len o stasti zbierani srdiecok . niekto ma uz tisice niekto len par stovak a mozno kto dal uz milion ruzi obrazne povedane dostal naspat len par srdiecok a niektori pouzije jedno srdce a ma ztoho 2000 srdiecok .toto sem nepatri ale v hladani pokladu ked da desat bodov vyskumu ani to uz nedava do inventara , vsetko pokazia co dobre funguje .
 

DeletedUser5683

Hosť
Nie je to "len" o šťastí, ale predovšetkým o zvolení správnej stratégie. V predchádzajúcich eventoch som bohvie aké šťastie na úspech nemal, ale to predsa nie je pravým účelom eventov. Ide o zábavu a pobavenie, aby sme nezabudli, prečo každý deň navštevujeme svoje mesto v FoE. Namiesto radosti z hrania hry a prechádzania eventov, cítim z vašich slov nechuť. FoE je predsa o radosti z hrania a o komunite nadšených hráčov. Spoločne to dáme!
 

DeletedUser2939

Hosť
toto je jedina hra co hram cez net , lebo sa my velmy paci , hram ju kazdy den . nechut neni na hru ako takovu , len tie eventy nie su vzdy dobre . mne sa paci najviac velkonocny a vianocny event , tymi ostatnymi som tak ze dam vsetky ale ked je koniec tak sa my ulavy (O: . tuto napriklad ked si otvorim truhlicu za 700 srdci tak urcite dostanem signalny ohen alebo 7 ruzi , takze radsej zatial ani nic neotvaram (O:
 

DeletedUser5683

Hosť
I mne sa táto hra veľmi páči, tiež ju každý deň hrám a bol by som rád, aby títo všetci nadšenci každý deň navštevovali i toto fórum. Pozvite ich sem, aby sa nám i oni pochválili s úspechmi alebo s prehrou v bojoch, lebo i to patrí k mestu. Každý máme obľúbené i menej obľúbené eventy v FoE, ale buďme tolerantní, pretože čo sa páči mne, nemusí sa zákonite páčiť ďalším trom hráčom. Som vďačný za vaše postrehy a názory a spoločne určite vybudujeme skvelé slovenské FoE fórum.

P.S. Rovnako vyčkávam s otvorením truhlice za 700 sŕdc, pretože ma tam neláka žiadna odmena, signálnych ohňov už mám niekoľko a nič iné ma tam ani neoslovilo .
 

DeletedUser2939

Hosť
este jedna vec , obrovskou radostou by som privytal eventoch ako aj vtomto evente keby ze sa da vyhrat rozsirenie ked aj za zlatky alebo medaile (O:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore