• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia k Benátskemu karnevalu

  • Zakladateľ témy DeletedUser5669
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ale nájdu sa aj ľudia ktorý mi už neraz napísali niečo v tom znení že som hlúpi že také veci neovládam ako hrám to dlho ale neviem úplne všetko a zato netreba uražať a myslím že je to aj v pravidlách je to smutné ale konečne sa niekto stará o to fórum a odpovedá na otázky čo je super
 

DeletedUser5683

Hosť
Fórum je predsa na to, aby pomáhalo hráčom s otázkami na ktoré si nevedia sami odpovedať, tu môžeme ako hráči spolu komunikovať, navzájom si radiť a pomáhať Innogames vylepšovať skvelú hru FoE...
 

DeletedUser4391

Hosť
No aspoň to tu žije keď som začal po 2 rokoch v lete znova hrať tak som tu ani nechodil ked tu skoro nikto nebol až teraz v novom roku je to tu znovu super a k eventu dnes bola super odmena medaile za 300 srdc 3000 medaili v postmodernej je ako zadarmo rozširenia sa iba doplnali :D:D
 

DeletedUser5683

Hosť
Škoda, že si k príspevku nevložil i screen výhry, inak gratulujem k skvelej výhre :)
A apropo ďakujeme, snažíme sa tu spoločne vybudovať komunitu nadšených hráčov, ktorým na FoE skutočne záleží...
 

DeletedUser5682

Hosť
Kto vraví, že ich musíš použiť všetky naraz? Aj správne načasovanie je súčasťou stratégie.
Hmmm, moja strategia bola, ze som si nasetril 10-11 ruzi a daval som dvojitu sancu na strednu masku, ale az v pripade, ze tam bolo aspon 160 ruzi.
Alebo som daval dvojitu sancu na poslednu masku v pripade, ze tam bolo aspon 450 ruzi.
Dnes sa mi vsak stalo, ze ani po 11 pokusoch mi srdiecka zo strednej masky nepadli.
Tak by ma zaujimalo, ako je naprogramovanych tych 30%, kedze statisticky by som mal vyhru vybrat raz za 4 pokusy.
To sa potom tazko hovori o strategii, ale je to skutocne viac o stasti.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ľudia, ktorí podávajú výherné čísla v Tipose majú niekoľko desiatok rokov svoju osvedčenú stratégiu, pritom ide v žrebovaní o náhodný výber. Oba stavy, stratégia a šťastie sa navzájom predsa nevylučujú.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ako skúšaš ty, skúšam i ja a pritom viem , že okrem mňa chce byť nový Casanova ďalších niekoľko tisíc ľudí :) Držím palce!
 

DeletedUser

Hosť
No ja som na tom biedne netuším či dokážem spraviť všetky úlohy do 28 :( :D
 

DeletedUser5364

Hosť
ak potrebuješ pomôcť s tovarom na vyjednávanie územia,viem pomôcť :)
alebo čo ťa brzdí?
 

DeletedUser

Hosť
čas :D :D :D :D že preskúmaj provinciu ? v arktickej ? kde čakám 2 dni na to ? :D a potom ruže :)
 

DeletedUser5364

Hosť
jaaaj to stíhaš ,potom to už ide rýchlo do 26 úlohy,alebo klikni za 50dia to máš hneď,veď expedícia určite niečo hodí alebo studnička ♥♥♥ :):):)
 

DeletedUser

Hosť
zo sutdne som ešte diamanty nevidel :D a urobil som IV expediciu celu ale diamanty vobec :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja už som dostal 50 aj zo studne ale vtedy som to tak veľmi potreboval do eventu lebo by som to jednoducho nestihol a padlo to síce iba ten jeden krát ale padlo
 

DeletedUser

Hosť
Dneska sa zadarilo :D:) zrejme sa oplatilo šetriť...
sketch-1487626878415.png
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore